440 items total
Viskio taurė TRAUBE 250 ml, Nachtmann
150 € –30 %
104 €
NM35889
Viskio rinkinys BOSSA NOVA, 3 vnt., Nachtmann
135 € –37 %
85 €
NM101095
Taurė Sekt, Someljė, Riedel
89 € –33 %
59 €
RD440088
Up
More products

Stiklinės - švarus ir skaidrus gėrimo gurkšnis

Akiniai - papuošalai jūsų stalui

Akinius naudojame kasdien, todėl jie turi būti patvarūs ir naudingi. Stiklinės būna įvairių dydžių, formų ir stilių, todėl išsirinkti idealų stiklinių rinkinį gali būti sudėtinga.

Visos mūsų gertuvės yra gražaus dizaino ir lengvai prižiūrimos. Turime tai, ko jums reikia, nesvarbu, ar ieškote taurių, ar alkoholio taurių, ar taurių, kurios nustebintų lankytojus, ar kasdienių reikmenų. Taip pat galite peržiūrėti mūsų plastikinių stiklinių kolekciją, kad iškyla būtų ramesnė, ir arbatos bei kavos stiklinių, jei norite pasigrožėti savo mėgstamo gėrimo spalva.

Kaip prižiūrėti stiklo gaminius?

Viena iš pagrindinių problemų, nesvarbu, ar stiklines plaunate rankomis, ar indaplovėje, yra muilo apnašos ir vandens dėmės. Natūraliai išdžiūvusiuose stiklo induose dažnai atsiranda vandens dėmių, o dėl muilo nuosėdų pablogėja gėrimo kokybė.

Visada sausai nušluostykite stiklą minkšta šluoste ,antkurios neliktų pūkelių . Kad ant švaraus stiklo neliktų dryžių, apvyniokite jį vienu mikropluošto rankšluosčiu, o kitu nušluostykite sausai.

Kokius akinius galite įsigyti Kulina?

  • Vyno taurės

Su mūsų neįtikėtinu vyno taurių pasirinkimu mėgaukitės vynu tinkamai. Mūsų stilingame asortimente rasite viską, ko jums reikia, nesvarbu, ar norite priimti svečius, ar atsipalaiduoti dienos pabaigoje.

  • Alaus bokalai

Alaus bokalai tapo daiktais, kurie ne tik saugo alų, bet ir padeda pagerinti jo kvapą, išlaikyti putą ir neleidžia rankoms jo sušilti. Jie pagerins jūsų bendrą alaus gėrimo patirtį ir padės pamatyti alaus spalvą ir grynumą. Jie taip pat yra puiki dovana alaus mėgėjams.

  • Kokteilių taurės

Pasirinkę kokteilių taurių pasirinkimą, galime patenkinti jūsų pageidavimus dėl sauso ar šlapio kokteilio. Jie puikiai tinka daiktams sukrėsti, nes juose yra daugiau vietos ledui.

  • Vandens stiklinės

Be standartinių stiklinių, siūlome ir puošnesnių stiklinių, kurias galima naudoti oficialesnėje aplinkoje, arba spalvingų stiklinių, kurios puikiai tiks moderniame interjere ar jūsų terasoje.

  • Viskio taurės

Taurės viskiui - tai taurės plačiu kraštu ir tvirtu dugnu, kurios idealiai tinka viskiui su ledu arba be jo. Jie taip pat puikiai tinka džino su toniku ir kai kuriems kitiems alkoholiniams gėrimams maišyti.

Čia taip pat rasite kitų rūšių taurių, įskaitant taurių, šampano taurių, taurių nuo alkoholinių gėrimų ir ilgųjų gėrimų taurių, kurias gamina tokie gerai žinomi prekių ženklai kaip Riedel, Nachtmann, Eva Solo arba Blomus.