Stelton

Paverskite savo erdvę namais ir pagražinkite savo kasdienybę su kultiniu ir novatorišku Stelton prekės ženklu, kuris simbolizuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir nesenstantį danišką dizainą.
154 items total
Aliejinė lempa LUCIE 17,5 cm, žydra, Stelton
39,50 €
SN4972
Elektrinis virdulys EMMA 1,2 l, juodas, Stelton
199 € –30 %
137,50 €
SNX2102
Up
More products

Stelton - nesenstantis ir funkcionalus dizainas kiekvienam

Stelton tai 1960 m. Nielso Stellano Hømo ir Cartono Madelaire'o įkurtas Danijos dizaino prekės ženklas. Pirmiausia jie bandė prekiauti sportiniais bateliais ir baldais, tačiau išgirdę apie mažą gamyklą, pavadintą "Danish Stainless", jie pradėjo reklamuoti nerūdijančio plieno indelis padažui kuris tapo labai populiarus Danijos ūkinių prekių parduotuvėse ir už Danijos ribų. 1963 m. Peteris Holmbladas įsidarbino Stelton pardavimų vadybininku (vėliau tapo generaliniu direktoriumi). Jis įnešė savo vizionieriškų idėjų ir prekės ženklas netrukus tapo žinomas dėl aukštos kokybės, funkcionalaus ir minimalistinio dizaino.

2004 m. Ringų šeima įsigijo Stelton ir nuo to laiko Stelton bendradarbiauja su tarptautiniais architektais ir dizaineriais. Nuo virtuvės iki stalo indų, arbatos ir kavos gaminių- Stelton, kurio misija - padaryti kasdienį gyvenimą gražesnį, sugebėjo sukurti ikoninius dizainus, kurie ilgainiui tapo klasika.

Prekės ženklo dizaineriai

Steltonistoriją ženklina bendradarbiavimas su žymiausiais šių laikų dizaineriais. Prekės ženklas visada siekė plėsti dizaino ir naujovių ribas, o tai tapo įmanoma bendradarbiaujant su garsiais dizaineriais. Viena sėkmingiausių prekės ženklo partnerysčių - bendradarbiavimas su legendiniu danų dizaineriu Arne Jacobsenu, sukūrusiu " Cylinda-Line"- nerūdijančio plieno indų kolekciją, tapusią danų dizaino klasika.

Cylinda-line buvo pradėtas gaminti 1967 m. ir iš karto buvo apdovanotas keliomis dizaino premijomis. Iš pradžių kolekcija buvo laikoma labai avangardine, tačiau dabar ji pripažįstama kaip klasikinio, rafinuoto stiliaus simbolis.

Kiti garsūs dizaineriai, dirbę Stelton, yra Erikas Magnussenas, sukūręs kultinį Stelton Vacuum Jug, ir Klausas Rathas, sukūręs apdovanojimą pelniusį EM77 Vacuum Jug. Steltonįsipareigojimas dirbti su talentingais dizaineriais padėjo prekės ženklui išlikti aktualiam ir kurti laiko išbandymus atlaikančius gaminius.

Steltonkatalogas - nesenstantis kasdienių produktų grožis

Steltongaminiai pasižymi paprastu, funkcionaliu dizainu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama svarbiausiems dalykams. Minimalistinis prekės ženklo požiūris į dizainą atsispindi jo gaminiuose, kurie dažnai pasižymi švariomis linijomis ir elegantiška, modernia estetika. Šis dėmesys paprastumui ir funkcionalumui padėjo Stelton sukurti nesenstantį dizainą, kuris yra ir praktiškas, ir gražus.

Vienas ikoniškiausių Stelton gaminių yra Klauso Ratho sukurtas EM77 dulkių siurblys. 1993 m. pristatytas ąsotis garsėja išskirtine forma ir unikaliu "spragtelėjimu", kuris pasigirsta jį atidarant ir uždarant. Už savo dizainą ąsotis yra pelnęs daugybę apdovanojimų, įskaitant prestižinį "Red Dot" dizaino apdovanojimą.

Stelton taip pat yra pelniusi daugybę dizaino apdovanojimų už kitus savo gaminius, įskaitant Peterio Holmblado sukurtą i:cons kolekciją, pelniusią Gero dizaino apdovanojimą, ir peilių kolekciją Pure Black, pelniusią IF produkto dizaino apdovanojimą.

Kalbant apie stilių, Stelton gaminiams būdingas modernus, minimalistinis dizainas. Šio prekės ženklo gaminiai dažnai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno ir porceliano, kurios yra patvarios ir ilgaamžės. Steltondizainas taip pat labai funkcionalus, nes daugelis gaminių skirti naudoti virtuvėje ir prie pietų stalas.

Stelton - jums patiks!

Kulina klientai mėgsta Stelton gaminius dėl jų paprasto ir funkcionalaus dizaino, taip pat dėl aukštos kokybės medžiagų ir meistriškumo. Steltongaminiai skirti naudoti ir mėgautis kasdien, o šio prekės ženklo įsipareigojimas kurti gražius ir praktiškus gaminius padėjo jam tapti vienu iš labiausiai gerbiamų dizaino prekių ženklų pasaulyje. Nesvarbu, ar ieškote kavos puodelio, dubuo salotoms, ar vakuuminio ąsočio, svetainėje Stelton rasite gaminį, kuris atitiks jūsų poreikius ir pranoks lūkesčius.