Lietinių keptuvės

16 items total
Krepe blynų keptuvė MINERAL B ELEMENT 24 cm, plieninė, de Buyer DB561524
Crepe keptuvė ULTIMATE G2683872 25 cm, Tefal
35,99 € –24 %
27,20 €
TEFG2683872
Blynų keptuvė MINERAL B 26 cm, de Buyer
141,50 €
DB571526
Krepinių blynų keptuvė 24 cm, plienas, de Buyer
46,80 €
DB530324
Omleto keptuvė MINERAL B 20 cm, de Buyer
49,41 € –16 %
41,40 €
DB561120
Krepinių blynų keptuvė FORCE BLUE 18 cm, de Buyer
20,70 €
DB530318

Krepo keptuvės - valgymo džiaugsmui

Blynelių keptuvės yra puikus įrankis visiems blynelių mėgėjams ir saldžių pusryčių gerbėjams. Gera blynelių keptuvė taip pat gali būti nepakeičiamas virtuvės pagalbininkas visiems tėvams, auginantiems vaikus, kurie pusryčiams apie nieką kitą, išskyrus blynelius, net nenori girdėti (sužinokite, kokias blynelių keptuves tėvai dažniausiai perka svetainėje Kulina, ir susipažinkite su mūsų šios kategorijos bestseleriais čia)

Kas yra krepo keptuvė?

Blynelių keptuvė - tai prancūziško stiliaus plokščia keptuvė, kurioje vos per kelias minutes galima paruošti gardžių blynelių. Keptuvė blyneliams gaminti paprastai pasižymi:

  • apvalus plonas ir sunkus dugnas, užtikrinantis pastovų karštį ir tolygų kepimą
  • negilūs kraštai
  • nepridegantis paviršius
  • ilga rankena

Dėl plokščios keptuvės formos ir ilgos rankenos lengva paskirstyti tešlą (pageidautina su blynelių tešla) ir apversti blynus mentele.

Ką dar galite gaminti su blynelių keptuve?

Blynelių keptuvę galima naudoti ne tik subtiliems blyneliams, blyneliams, omletams ar tortilijoms kepti, bet ir mėsai kepti, žuviai virti ir daržovėms troškinti. Jei pasirinksite orkaitėje keptuvę, kurioje galima kepti, galėsite dar labiau išplėsti savo patiekalų asortimentą.

Todėl svetainėje Kulina siūlome platų keptuvių ir omletų keptuvių, pagamintų iš plieno, aliuminio ar geležies, pasirinkimą. Esame tikri, kad jie padės jums iškepti tobulus plonus blynus, kai tik pusryčiams, pietums ar vakarienei norėsite ko nors saldaus ar sūraus. Tarp mūsų mėgstamiausių yra legendinės prancūzų prekės ženklo geležinės keptuvės de Buyer, kurio specializacija - tobulos blynelių keptuvės ir aukštos kokybės keptuvės. Jų keptuvės tinka visų tipų viryklėms, o jei pageidaujate plieninių krepdelių keptuvių, išbandykite jų "Mineral B Element" seriją, kurioje rasite krepdelių keptuvių, kurios tarnaus visą gyvenimą.

Būtinai peržiūrėkite mūsų blynų keptuvių pasirinkimą, kad vaikai būtų dar laimingesni, ir perskaitykite mūsų išsamų keptuvių vadovą čia.