19 items total
Šoninis staliukas PICK-UP 49 cm, juodas, Alessi
490 €
ALJW02B
Kavos staliukas NUSA 58 x 40 cm, žalias, Hübsch
489 €
HU21408
Konsolinis stalas FERA85 cm, baltas, plieninis, Blomus BM66200
Konsolinis stalas FERA85 cm, pilkas, plieninis, Blomus BM65986
Konsolinis staliukas FERA 85 cm, juodas, plieninis, Blomus BM65751
Šoninis staliukas FERA, baltas, plieninis, Blomus
149 €
BM66199

Stalai - visur reikalingas baldas

Kokie yra lentelių tipai?

Stalas dažnai yra vienybės ženklas ir šeimos bei kaimynystės švenčių aplinka. Stalai yra ne tik būtini baldai kiekvienuose namuose, bet ir daugiafunkciniai, nes juos galima naudoti lauke, oficialiose darbo vietose ir komercinėse patalpose.

Ant stalų galima valgyti, dirbti, žaisti ir laikyti daiktus. Tačiau stalai taip pat gali būti elegantiškas namų interjero dizaino priedas.

Gyvenamojoje ir oficialioje aplinkoje galima naudoti įvairius stalus. Tipiškiausios veislės yra šios:

  • Valgomojo stalai:Valgomojo stalai atlieka pagrindinį vaidmenį namuose - jie yra susibūrimo vieta, kur dalijamasi maistu, vyksta pokalbiai ir puoselėjami ryšiai. Jų dizainas varijuoja nuo kaimiško sodybos žavesio iki elegantiškos šiuolaikinės elegancijos, todėl tinka įvairiems interjero estetiniams sprendimams. Valgomojo stalai, pagaminti iš tokių medžiagų kaip medis, stiklas, metalas ar jų derinys, suteikia galimybę individualizuoti indus, puošmenas ir sėdimąsias vietas. Tiek oficialių vakarienių, tiek atsitiktinių pusryčių metu valgomojo stalai yra universalūs centrai, skatinantys maitinimąsi ir bendravimą, simbolizuojantys svetingumo esmę namuose.
  • Kavos staliukai: Paprastai kavos staliukai statomi priešais sofas arba kėdes. Jos naudojamos maisto produktams, knygoms, gėrimams ir kitiems daiktams sudėti.
  • Konsoliniai stalai: Konsolinis stalas - tai stalas su viršutiniu paviršiumi, kurį laiko ne keturios įprastos kojos, o kronšteinai ar kronšteinai.
  • Šoniniai staliukai: Šoniniai staliukai, kurie yra mažesni už kavos staliukus, naudojami šviestuvams, knygoms ir kitiems dekoratyviniams daiktams susidėti.
  • Stalo vežimėliai: Šie stalai yra puikūs vežimėliai darbui juosmens aukštyje ir daiktų laikymui. Įrankiams, dalims ir tvirtinimo detalėms laikyti dažnai būna įrengtas plokščias viršutinis darbo paviršius idealiame darbo aukštyje ir kelios lentynos po juo.

Kaip prižiūrėti stalą?

Norint, kad bet kokie baldai būtų ilgaamžiškesni, visuomet svarbiausia yra jų priežiūra, o jūsų stalai - ne išimtis.

Apskritai nenaudokite komercinių silikoninių dulkių purškiklių, nes jie gali pakenkti baldams, o naudokite mikropluošto rankšluostį ir švelniai šveiskite. Norėdami kruopščiai išvalyti stalą, nuvalykite jį skudurėliu ir šiek tiek muilo bei vandens. Tačiau stenkitės nepalikti stalo drėgno. Akivaizdu, kad jei naudojate staltiesę ar stalo takelis jūsų stalas ilgiau išliks gražus.

Taip pat nepalikite maisto ar trupinių ant stalo per ilgai. Jie gali atrodyti nekenksmingi, tačiau gali subraižyti arba pakeisti paviršiaus spalvą. Padėkliukai ir padėkliukai taip pat gali būti naudojami kaip barjeras tarp karštų lėkščių, skysčių ir stalo paviršiaus.