Rankiniai plaktuvai

16 items total
Rankinis mikseris PREP'MIX HT461138, baltas, Tefal
Sticker
56,90 €
TEFHT461138
Rankinis mikseris 5KHM9212EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KHM9212EAC
Rankinis mikseris 5KHM9212ECU, sidabrinės spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KHM9212ECU
Rankinis mikseris 5KHM9212EPT pistacijų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KHM9212EPT
Rankinis mikseris 5KHMB732EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KHMB732EAC
Rankinis mikseris AKU HM 3843, belaidis, sidabro spalvos, Severin SEVEHM3843
Rankinis mikseris HMF01BLEU, juoda, Smeg
159 €
SMEHMF01BLEU
Rankinis mikseris HMF01CREU, kreminis, Smeg
159 €
SMEHMF01CREU
Rankinis mikseris HMF01PGEU pastelinė žalia spalva, Smeg SMEHMF01PGEU
Rankinis mikseris HMF01PKEU pastelinė rožinė spalva, Smeg SMEHMF01PKEU
Rankinis mikseris HMF01RDEU, raudonas, Smeg
159 €
SMEHMF01RDEU
Rankinis mikseris HMF01WHEU, balta, Smeg
159 €
SMEHMF01WHEU
Rankinis mikseris, karališkos raudonos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KHM9212EER

Rankinis maišytuvas - pagalbinė ranka virtuvėje

Kas yra rankinis maišytuvas?

Rankinis maišytuvas yra nešiojamasis elektrinis prietaisas su dviem nuimamais metaliniais plakikliais ir reguliuojamu greičiu. Be to, kai kurios versijos turi papildomus priedus, pavyzdžiui, plaktuvą. Šiuo prietaisu galima maišyti, maišyti, plakti ir plakti įvairius maisto produktus.

Kitaip nei rankiniai maišytuvai, rankiniai maišytuvai efektyviai įtraukia orą į tešlą ar tešlą, kad blynai būtų purūs, o ant viršaus - plakta grietinėlė. Be abejo, jie yra daug greitesni nei tradicinis rankinis būdas su virtuviniu dubeniu ir maišymo šaukštu ar mentele.

Į ką atsižvelgti renkantis rankinį maišytuvą?

Bazė

Pagrindas - tai rankinio maišytuvo pusė, kurią nenaudojamą padedate ant stalviršio. Jei pagrindas per mažas arba nestabilus, rankinis maišytuvas nuolat kris, todėl įsitikinkite, kad rankinis maišytuvas tinkamai stovi ant virtuvės stalviršio.

Greitis

Geriausi rankiniai maišytuvai turi platų kintamo greičio diapazoną, kad galėtumėte geriau kontroliuoti komponentų derinimą. Taip pat ieškokite turbo mygtuko. Šia funkcija į dubenį siunčiama trumpa galios srovė, kad būtų nuvalyti likučiai ir įsitikinta, jog viskas gerai sumaišyta.

Svoris

Naudodami rankinį maišytuvą visą laiką turėsite jį laikyti ir valdyti, todėl reikia pagalvoti, kokį svorį jūsų ranka gali patogiai pakelti. Jei rankinis maišytuvas yra pernelyg sunkus, jį bus sunku valdyti.

Priedai

Rankiniai maišytuvai paprastai turi du plaktuvus, tačiau kai kurie modeliai papildomai turi tešlos minkymo kablius ir vielinį plaktuvą, skirtą grietinėlei, meringai ir kiaušiniams plakti ir vėdinti, taip pat lengviems padažams ir sviestui keptuvėse maišyti. Prieš plaudami priedus visada patikrinkite, ar juos galima plauti indaplovėje.

Kaip prižiūrėti rankinį maišytuvą?

Tiesiog drėgna kempine arba rankšluosčiu nuvalykite maišytuvo išorę ir švelniai nuplaukite visas prilipusiąsias šiukšles. Neleiskite, kad kempinė būtų per daug šlapia, nes į variklį patekus vandeniui rankinis maišytuvas gali sugesti. Niekada nemerkite maišytuvo į vandenį, nes tai gali negrįžtamai sugadinti variklį.

Mūsų tikslas svetainėje Kulina - pateikti savo klientams platų aukščiausios kokybės virtuvės prietaisų asortimentą, todėl siūlome platų aukščiausios kokybės rankinių maišytuvų pasirinkimą iš patikimų gamintojų, tokių kaip ETA, WMF, ir KitchenAid.