Rankiniai plaktuvai

10 items total

Rankinis maišytuvas - pagalbinė ranka virtuvėje

Kas yra rankinis maišytuvas?

Rankinis maišytuvas yra nešiojamasis elektrinis prietaisas su dviem nuimamais metaliniais plakikliais ir reguliuojamu greičiu. Be to, kai kurios versijos turi papildomus priedus, pavyzdžiui, plaktuvą. Šiuo prietaisu galima maišyti, maišyti, plakti ir plakti įvairius maisto produktus.

Kitaip nei rankiniai maišytuvai, rankiniai maišytuvai efektyviai įtraukia orą į tešlą ar tešlą, kad blynai būtų purūs, o ant viršaus - plakta grietinėlė. Be abejo, jie yra daug greitesni nei tradicinis rankinis būdas su virtuviniu dubeniu ir maišymo šaukštu ar mentele.

Į ką atsižvelgti renkantis rankinį maišytuvą?

Bazė

Pagrindas - tai rankinio maišytuvo pusė, kurią nenaudojamą padedate ant stalviršio. Jei pagrindas per mažas arba nestabilus, rankinis maišytuvas nuolat kris, todėl įsitikinkite, kad rankinis maišytuvas tinkamai stovi ant virtuvės stalviršio.

Greitis

Geriausi rankiniai maišytuvai turi platų kintamo greičio diapazoną, kad galėtumėte geriau kontroliuoti komponentų derinimą. Taip pat ieškokite turbo mygtuko. Šia funkcija į dubenį siunčiama trumpa galios srovė, kad būtų nuvalyti likučiai ir įsitikinta, jog viskas gerai sumaišyta.

Svoris

Naudodami rankinį maišytuvą visą laiką turėsite jį laikyti ir valdyti, todėl reikia pagalvoti, kokį svorį jūsų ranka gali patogiai pakelti. Jei rankinis maišytuvas yra pernelyg sunkus, jį bus sunku valdyti.

Priedai

Rankiniai maišytuvai paprastai turi du plaktuvus, tačiau kai kurie modeliai papildomai turi tešlos minkymo kablius ir vielinį plaktuvą, skirtą grietinėlei, meringai ir kiaušiniams plakti ir vėdinti, taip pat lengviems padažams ir sviestui keptuvėse maišyti. Prieš plaudami priedus visada patikrinkite, ar juos galima plauti indaplovėje.

Kaip prižiūrėti rankinį maišytuvą?

Tiesiog drėgna kempine arba rankšluosčiu nuvalykite maišytuvo išorę ir švelniai nuplaukite visas prilipusiąsias šiukšles. Neleiskite, kad kempinė būtų per daug šlapia, nes į variklį patekus vandeniui rankinis maišytuvas gali sugesti. Niekada nemerkite maišytuvo į vandenį, nes tai gali negrįžtamai sugadinti variklį.

Mūsų tikslas svetainėje Kulina - pateikti savo klientams platų aukščiausios kokybės virtuvės prietaisų asortimentą, todėl siūlome platų aukščiausios kokybės rankinių maišytuvų pasirinkimą iš patikimų gamintojų, tokių kaip ETA, WMF, ir KitchenAid.