Dantų šepetėlių laikikliai

35 items total
Dantų šepetėlių puodukas MODO, baltas, Blomus
30,55 €
BM66266
Dantų šepetėlių puodukas MODO, juodas, Blomus
30,55 €
BM69082
Dantų šepetėlių puodukas MODO, šilta pilka, Blomus BM66355
Dantų šepetėlių puodukas MODO, šviesiai pilka, Blomus BM66365
Dantų šepetėlių puodukas MODO, tamsiai pilka, Blomus BM66360
Dantų šepetėlių puodukas BIRILLO, balta, Alessi ALPL03W
Dantų šepetėlių puodukas SONO, baltas, Blomus
20,35 €
BM66275
Up
More products

Dantų šepetėlių laikikliai - puikus vonios kambario organizavimas

Dantų šepetėlių laikikliai - tai praktiški vonios kambario reikmenys, skirti dantų šepetėliams ir kitoms dantų higienos priemonėms, pvz., dantų pastai, laikyti. Paprastai jie būna įvairių dydžių, formų ir spalvų bei gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant plastiką, stiklą, porcelianą, keramiką, nerūdijantį plieną ar metalą. Dantų šepetėlių laikikliai gali būti laisvai pastatomi (ant vonios kambario stalviršio ar praustuvo) arba montuojami ant sienos ar veidrodžio.

Dantų šepetėlių laikikliai gali padėti tvarkyti dantų higienos reikmenis ir juos laikyti po ranka. Be to, jie gali užkirsti kelią mikrobų perdavimui, nes dantų šepetėlius atskiria ir laiko vertikalioje padėtyje, kad jie galėtų išdžiūti tarp naudojimo.

Svetainėje Kulina rasite daug žinomų gamintojų dantų šepetėlių laikiklių modelių, pvz Blomus, Brabantia, ir Joseph Joseph. Juos dažnai galima įsigyti kaip didesnės vonios kambario reikmenų kolekcijos dalį ir kartu su derančiais muilo dozatorius, muilo indeliais ir tualetinio popieriaus laikikliais. Patikrinkite juos ir suteikite savo vonios kambariui elegantišką išvaizdą!

Kaip geriausia laikyti dantų šepetėlį?

Ideali vieta dantų šepetėliui laikyti yra laikiklis arba puodelis, pagamintas taip, kad jį būtų galima laikyti vertikaliai ir atskirai nuo kitų dantų šepetėlių. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti dantų šepetėlius:

  • Atskirkite dantų šepetėlius: Jei įmanoma, dantų šepetėlius laikykite atskirai, kad išvengtumėte bakterijų ir mikrobų perdavimo.
  • Naudokite puodelį arba laikiklį: Dantų šepetėlių laikikliai arba puodeliai skirti laikyti dantų šepetėlius vertikaliai ir atokiau nuo kitų vonios kambario elementų.
  • Dantų šepetėlius laikykite sausai: Po naudojimo šepetėlius reikia tinkamai nuplauti vandeniu, o likusį vandenį nuskalauti. Dantų šepetėlį reikia laikyti laikiklyje, kad jis išdžiūtų.
  • Venkite dalytis dantų šepetėliais: Labai svarbu naudoti savo dantų šepetėlį ir vengti kitų. Dalijantis dantų šepetėliais gali plisti bakterijos ir mikrobai.
  • Reguliariai keiskite dantų šepetėlius: Dantų šepetėlius reikėtų keisti kas tris-keturis mėnesius arba anksčiau, jei šereliai pradeda lūžinėti arba nusidėvi.

Kiek laiko tarnauja dantų šepetėlis?

Pasak Britų odontologų asociacijos, dantų šepetėlį reikėtų keisti kas tris-keturis mėnesius arba anksčiau, jei šereliai pradeda lūžinėti arba susidėvi.

Taip yra todėl, kad laikui bėgant dantų šepetėlio šereliai gali prarasti savo gebėjimą veiksmingai šalinti apnašas ir mikrobus nuo dantų ir dantenų.

Be to, labai svarbu periodiškai valyti dantų šepetėlį - po kiekvieno naudojimo jį nuplauti vandeniu ir įdėti į dantų šepetėlių laikiklis , kad jis galėtų išdžiūti. Taip pat svarbu reguliariai valyti dantų šepetėlių laikiklius, nes juose kaupiasi nuo dantų šepetėlių bėgantis vanduo.