317 items total
Prikaistuvis PRIMA MATERA 18 cm, de Buyer
540 € –40 %
323 €
DB620618
Pro plakimo šluotelė Göma, 35 cm, de Buyer
32,12 € –53 %
14,84 €
DB261035
Gili keptuvė CHOCK B BOIS 24 cm, de Buyer
140 € –46 %
75,60 €
DB878824
Up
More products

De Buyer – nes kiekvienas receptas turi paslaptį

Paveldas ir įgūdžiai, perduoti kartoms

Įkurta Val d'Ajol mieste, Vosges, įmonė de Buyer yra tikrų tikriausia šeimai priklausanti „Pagaminta Prancūzijoje" įmonė, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas aukštai kokybei, paveldui, prancūziškoms tradicijoms ir iš kartos kartoms perduodamiems įgūdžiams.

De Buyer istorija prasideda 1830 m., kai nedidelėje kalvėje Val d'Ajol mieste buvo gaminami stalo įrankiai iš vietoje išgaunamų metalų. Įmonė visada dirbo kartu su kulinarijos profesionalais, kad sukurtų ir pagamintų „tikrus" indus, kurie žmonėms būtų reikalingi ir kuriuos naudotų. Gaminius gamino iš įvairių medžiagų (plieno, dengto aliuminio, nerūdijančio plieno, vario ir kt.), kurios atitiktų skirtingus gaminimo būdus, būdingus tradicinei prancūzų virtuvei.

Nuo pat pradžių įmonė buvo atvira naujovėms, siekdama pagerinti savo namų apyvokos gaminių kokybę, o žinias ir patirtį perdavė iš kartos į kartą. Dėl to de Buyer turi praktinės patirties, kuri kartu su atsidavimu tradicinei prancūzų virtuvei, modernioms technologijoms ir aistra savo darbui paverčia prekės ženklą ir jo gaminius būtinybe daugelio žinomų šefų iš viso pasaulio, kurie žino, kad tinkami maisto ruošimo įrankiai yra labai svarbūs jų receptų sėkmei.

"Pusė gero virėjo darbo yra turėti tinkamus įrankius, kuriuos gamina aistringi meistrai, kurie suteikia mums galimybę patobulinti receptą iki aukščiausio lygio" Michel Roth

De Buyer legendinių virtuvės reikmenų misija ir vertybės

Iš kartos į kartą de Buyer tikslas buvo sukurti ir gaminti indus, kurie tiksliai atitiktų tiek profesionalių, tiek namų virėjų poreikius. De Buyer kompanija labai gerbia savo šeimos ir vietos paveldą bei prancūzų kulinarijos tradicijas. Beveik 200 metų autentiškumas, aistra skaniai ir maistingai virtuvei bei įsipareigojimas yra pagrindinės jų verslo vertybės.

Prancūzijos valstybė suteikė De Buyer įmonei „Gyvuojančios paveldo įmonės" ženklą, tačiau įmonė ne tik vadovaujasi tradiciniais gamybos metodais, bet ir rūpinasi atsakingu bei tvariu vartojimu. Produktai pagaminti taip, kad jie tarnautų ilgai, įmonė saugo gražią Voges sritį, kurioje pati ir dirba, ir tai pirmasis kulinarijos sektoriaus verslas Prancūzijoje, gavęs "pavyzdinį CRS įsipareigojimo lygį" ženklą iš AFNOR už rūpestį užtikrinti savo darbuotojų gerovę. De Buyer požiūrio į verslą pagrindas yra teigiamas poveikis visuomenei ir aplinkai bei prisidėjimas prie regiono ekonominės įtakos.

Michel Roth, kuris yra įmonės ambasadorius, teigia: "De Buyer įkūnija visas man brangias vertybes: ištikimybę, paprastumą, pagarbą, darbą, meistriškumą, įsipareigojimą vietos regionui. Jie taip pat demonstruoja tobulumą be pasididžiavimo. Tai retos savybės ir būtent dėl jų įmonė yra išskirtinė."

De Buyer produktai jūsų virtuvei, amžiams, ištisoms kartoms

Visi de Buyer gaminiai yra puikios kokybės įrankiai, kuriuos savo virtuvėje norėtų turėti kiekvienas virėjas – tiek namų šeimininkas, tiek profesionalus virėjas. Kulina parduotuvėje rasite įvairių prekių asortimentų ir skirtingų serijų, kurios puikiai pasitarnaus ir kurios bus puiki dovana maisto gaminimo keistuoliams ar jaunavedžiams. Rinkitės iš:

Taip pat galite naudoti ir papuošti savo virtuvę variniais puodais, kurie yra de Buyer katalogo grietinėlė ir kiekvieno virėjo svajonė.