Muilinės

23 items total
Muilinė RENEW švelniai smėlinės spalvos, Brabantia BRAB223389
Muilinė SCALA 14 cm, poliruota, nerūdijantis plienas, Zack ZACK40097
Muilinė NEXIO, poliruotas nerūdijantis plienas, Blomus BM68621
Kišeninis dėklas smulkmenoms Modo 20 cm, juoda, Blomus BM69207
Muilinė NEXIO, matinis nerūdijantis plienas, Blomus
33,61 €
BM68616
Muilinė ABBACO 10 cm, baltos spalvos, nerūdijantis plienas, Zack ZACK40839
Muilinė TENNO 12 cm, matinė, nerūdijantis plienas, Zack ZACK40321
Muilinė BIRILLO, balta
Muilinė BIRILLO, balta
Pardavime (2 pcs)
29 €
ALPL04W
Muilinė SONO, balta, Blomus
24,43 €
BM66277
Muilinė FJORD 11 cm, juodos spalvos, akmens masė, Stelton SN112
Muilinė SONO, šviesiai pilka, Blomus
22,39 €
BM66289
Muilinė SONO, šviesiai pilka, Blomus
22,39 €
BM66288
Muilinė SONO, tamsiai pilka, Blomus
22,39 €
BM66286
Muilinė MINDSET, mineralinė balta, Brabantia
21,49 €
BRAB303340

Muilo indeliai - tradicinis muilo gabalėlio laikymo būdas

muilinė - tai nedidelis indas arba indelis, paprastai pagamintas iš plastiko, keramikos, stiklo arba metalo, skirtas muilo gabalėliui laikyti. Muilas dedamas ant indo viršaus, o indas paprastai laikomas šalia kriauklės arba vonios. Muilo indeliai yra paprasti, nebrangūs ir lengvai naudojami, tačiau ilgainiui jie gali užsiteršti ir juos reikia valyti, kad juose nesidaugintų bakterijos.

Skirtumai tarp muilinė ir muilo dozatoriaus

Kita vertus, muilo dozatorius yra skysto muilo arba putų dozatorius. Muilo dozatorius paprastai gaminami iš plastiko arba metalo, o muilui išleisti gali būti naudojamas mygtukas arba jutiklis be prisilietimo. Muilo dozatorius populiarūs viešuosiuose tualetuose ir kitose komercinėse patalpose, nes jie padeda sumažinti mikrobų plitimą ir patogiau plauti rankas. Muilo dozatorius galima pripildyti muilu pagal poreikį, juos lengva prižiūrėti.

Apibendrinant galima teigti, kad tiek muilo indai, tiek muilo dozatorius turi tą pačią pagrindinę paskirtį - laikyti muilą, tačiau skiriasi jų dizainas, mechanizmas ir funkcionalumas. Muilo indai geriausiai tinka muilui laikyti, o muilo dozatorius - skystam muilui arba putoms.

Svetainėje Kulina galite rasti aukštos kokybės muilo indų iš tokių žinomų gamintojų kaip Blomus, Brabantia, ir Eva Solo. Taip pat galite įsigyti papildomų vonios kambario reikmenų, pvz., dantų šepetėlių laikiklių, tualetinio popieriaus laikiklių ir muilo dozatorius mūsų svetainėje.

Kokių tipų muilines galima įsigyti svetainėje Kulina?

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti kelių rūšių muilinių, įskaitant:

  • Stalviršio muilinės: Jie gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant keramiką, stiklą ir metalą, ir yra skirti padėti ant vonios kambario stalviršio arba spintelės.
  • Ant sienos tvirtinami muilinės indai: Sieniniai muilinukai yra puikus pasirinkimas, jei neturite daug vietos ant prekystalio, nes jie skirti tvirtinti prie sienos.
  • Nusausinami muilo indai: Jų dugne yra plyšiai arba skylės, pro kurias vanduo gali nutekėti nuo muilo ir išlikti sausas.
  • Muilinės be drenažo: Šiuose tvirtuose dubenėliuose nėra drenažo angų ar skylučių. Nors jos gali būti neveiksmingos, kad muilas išliktų sausas, jos gali būti geras pasirinkimas, jei mėgstate įprastesnę išvaizdą.

Kokie yra muilinėprivalumai?

Toliau pateikiami keli muilinė privalumai:

  • Išlaiko muilo sausumą: muilinė leidžia muilui išdžiūti tarp naudojimo kartų, taip prailginamas muilo galiojimo laikas ir išvengiama muilo purios konsistencijos.
  • Pašalinamos muilo nuosėdos: ant paviršių gali susidaryti muilo nuosėdos, jei muilas paliekamas drėgnoje ir drėgnoje aplinkoje. muilinė padeda to išvengti, nes neleidžia muilui patekti ant paviršių ir leidžia jam išdžiūti.
  • Higieniškas: muilinė padeda palaikyti švarą, nes ant muilo nesusidaro bakterijų ir mikrobų. Ant muilo, kuris buvo paliktas drėgnoje aplinkoje, gali augti mikrobai. Švarų ir higienišką muilą lengviau išlaikyti naudojant muilinė.
  • Graži išvaizda: Muilinės yra įvairių formų ir stilių, todėl galite išsirinkti tokią, kuri derėtų prie jūsų vonios kambario interjero ir suteiktų jam stilingumo.