269 items total
Kabantis šviestuvas CLAM 55 cm, baltas/žalvaris, Fritz Hansen FH94722205
Kabantis šviestuvas CLAM 44 cm, baltas/žalvaris, Fritz Hansen FH94724305
Kabantis šviestuvas CONCERT 55 cm, baltas, Fritz Hansen FH74003505
Kabantis šviestuvas CONCERT 55 cm, juodas, Fritz Hansen FH14721908
Stalinis šviestuvas KAISER IDELL42 cm, juodas, Fritz Hansen FH62701408
Kabantis šviestuvas CARAVAGGIO 52 cm, baltas, Fritz Hansen FH74009705
Stalinis šviestuvas KAISER IDELL47 cm, juodas, Fritz Hansen FH62703008
Stalinis šviestuvas PIRUM, dūminis stiklas, Hübsch HU991206
Kabantis šviestuvas CONCERT 32 cm, baltas, Fritz Hansen FH54003405
Kabantis šviestuvas CONCERT 32 cm, juodas, Fritz Hansen FH14721808
Stalinis šviestuvas CROSS-PLEX 30 cm, baltas, Fritz Hansen FH82716605
Žibintas LIGHTHOUSE 75 cm, Philippi
Outlet
230,50 € –25 %
172 €
PHP123178
Stalinis šviestuvas AQ01 45 cm, juodas, Fritz Hansen FH62699008
Stalinis šviestuvas CROSS-PLEX 50 cm, baltas, Fritz Hansen FH82716705
Up
More products

Apšvietimas - pakeiskite atmosferą!

Apšvietimas vaidina labai svarbų vaidmenį interjero dizaine. Tai neįprastos lempos pagalba gali papuošti jūsų kambarį, sukurti draugišką nuotaiką, pabrėžti tekstūras ir dizaino elementus arba... viską sugadinti prastu apšvietimu.

Kiek lempų man reikiakambaryje?

Patalpoje nėra nustatyto fiksuoto lempų skaičiaus, tačiau vienos tikrai neužtenka. Viena iš svarbiausių erdvės apšvietimo taisyklių yra daugiasluoksnis apšvietimas, kuris apima kelių apšvietimo tipų naudojimą, kad būtų sukurtas gerai apšviestas ir subalansuotas interjeras su puikia atmosfera. Naudojant kelis šviesos šaltinius – lubinius šviestuvus, stalines lempas, sieninius šviestuvus ir toršerus – galima sklandžiai pereiti nuo šviesios patalpos, naudojamos dieną ar po darbo, į jaukią erdvę, skirtą pailsėti vakare ar prietemoje ar vieta mėgstamam serialui žiūrėti.

Apšvietimo vaidmuo

Lempos gali atlikti skirtingus vaidmenis kuriant jūsų erdvę. Svarbiausi apšvietimo tipai yra:

  • Aplinkos arba bendras apšvietimas (teikia bendrą kambario apšvietimą ir sukuria pakankamai šviesos, kad galėtumėte patogiai ir saugiai matyti, dirbti ir judėti)
  • Tikslinis apšvietimas (tarnauja specialiems tikslams – darbui, skaitymui, maisto ruošimui ir kt.),
  • Akcentinis apšvietimas (sukuria pagrindinį tašką, prideda dimensijos ir gali būti naudojamas norint atkreipti dėmesį į meno kūrinį, augalą arba paryškinti unikalų dizaino elementą)
  • Nuotaikos apšvietimas (sukuria jaukią, intymią, draugišką ir šiltą atmosferą interjere)
  • Dekoratyvinis apšvietimas (naudojamas tik dekoratyviniais tikslais)

Apšvietimo tipai

Siekiant užtikrinti, kad jūsų erdvė būtų gerai apšviesta ir gerai atrodytų tiek dieną, tiek vakare ar naktį, naudokite įvairių tipų lempas:

  1. Lubinės lempos – pagrindinis apšvietimo šaltinis

Lubinės lempos dažniausiai yra pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje. Priklausomai nuo jūsų interjero dydžio ir stiliaus galite rinktis iš dekoratyvinių sietynų, stilingų pakabinamų šviestuvų, modernių prožektorių arba nesenstančių ir minimalistinių plafonų.

  1. Stalinės lempos – geriausi nuotaikos kūrėjai

Yra daug skirtingų tipų stalinių lempų, skirtų įvairiems tikslams. Prie lovos pastatykite keletą naktinių stalinių šviestuvų, kad miegamajame būtų jauki nuotaika, rinkitės praktišką stalinį lempą darbui arba grynai dekoratyvų, šiuolaikišką stalinį šviestuvą, kurį galėsite pasistatyti ant kavos staliuko savo svetainėje. Kad jūsų virtuvė būtų graži, ant stalviršio virtuvėje netgi galite pastatyti nedidelį stalinį šviestuvą, o jei esate modernaus klasikinio interjero gerbėjas, nepamirškite uždėti poros konsolinių lempų ant komodos ar konsolinio staliuko.</ p>

Stalinės lempos yra lengviausias būdas sukurti draugišką atmosferą interjere, atmosferą, kuri leis atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, todėl nepamirškite jų įtraukti į savo apšvietimo planą.

  1. Sieniniai šviestuvai

Sieniniai šviestuvai dažniausiai naudojami kaip akcentinis arba nuotaikos apšvietimas, todėl turėtumėte apsvarstyti galimybę jas naudoti ne tik koridoriuje ar vonios kambarys abiejose veidrodžio pusėse, bet ir svetainėje bei miegamajame. Sieniniai šviestuvai taip pat labai dažnai naudojami kaip šviestuvai prie lovos, ypač jei mėgstate skaityti prieš miegą arba pramoninėje ar skandinaviško stiliaus virtuvėje, kaip virtuvės stalviršio apšvietimas.

Tai taip pat puikiai tinka sutelkti dėmesį į tam tikrus objektus, dekoracijas ar baldus ir padeda naktį judėti namuose neįjungiant pagrindinio šviesos šaltinio.

  1. Toršerai

Toršerai puikiai tinka apšviesti tamsius kambario kampus, jie gali būti tik dekoratyvūs arba pabrėžti kambario stilių, jūsų interjerą. Galite rinktis iš daugybės skirtingų tipų pastatomų šviestuvų ir pastatyti juos prie sofos ar mėgstamo fotelio arba miegamajame, kad sukurtumėte jaukią ir šiltą atmosferą.

kaippasirinkti apšvietimą savo kambariui?

Prieš pasirinkdami konkretų apšvietimą, gerai pagalvokite apie savo erdvę. Ką veiksite šiame kambaryje? Kokia bus pagrindinė interjero funkcija, ar patalpoje bus ne viena funkcinė zona ir – atitinkamai – kokį vaidmenį turėtų atlikti šviestuvai? Pagalvokite apie stilių ir rinkitės prie jo tinkančius šviestuvus. Derinkite skirtingus apšvietimo tipus ir nebijokite rinktis dizainerių sukurtų lempų, kurios suteiks jūsų namams šiek tiek charakterio!!

Kulina siūlomas apšvietimas

Kulina parduotuvėje rasite visas lempas, kurių reikia jūsų erdvei apšviesti – tiek viduje, tiek lauke. Rinkitės iš įvairių dizainerių prekių ženklų, kurie siūlo modernius šviestuvus kiekvienam interjero stiliui. Čia rasite manimalistinius apšvietimo šaltinius, taip pat klasikinius – juodos, baltos, auksinės spalvos lempas bei spalvingus projektus dinamiškesniam interjerui. Taip pat galite rinktis iš skirtingų dydžių ir formų stiklinių, metalinių ar plastikinių lempų.