Philippi

Philippi turi jums dovaną! Tiesą sakant, daug dovanų, asmeninių aksesuarų ir smulkmenų jums ir jūsų artimiesiems. Palepinkite juos ir save smulkiu dizainu!
212 items total
Žibintas LIGHTHOUSE 75 cm, Philippi
Outlet
230,50 € –25 %
172 €
PHP123178
Indas grietinėlei WASSILI 12 cm, sidabrinis, Philippi PHP135007
Nuotraukų rėmelis MARRIAGE 25 x 30 cm, sidabrinis, Philippi PHP173105
Vaza FLOAT 17 cm, pilka, Philippi
52 €
PHP123169
Nuotraukų rėmelis MARRIAGE 18 x 23 cm, sidabrinis, Philippi PHP173104
Arbatinės žvakutės padėkliukas CORRY 12 cm, Philippi PHP341004
Vaza ELIA 32 cm, su stovu, nerūdijančio plieno, Philippi PHP202022
Knygų laikiklis ELEPHANT 20 cm, sidabras, Philippi PHP254002
Arbatinės žvakutės padėkliukas LINE 17 cm, pilkas, Philippi PHP107013
Šachmatai YAP 28 cm, juodi, stikliniai, Philippi
299 €
PHP260022
Aliejinė lempa FIRE 23 cm, sidabrinė, Philippi
209,50 €
PHP123118
Vaza AMARA 15 cm, žalia, stiklinė, Philippi
208,95 €
PHP107015
Up
More products

Philippi - puikios asmeninės dovanos ir minimalistiniai namų dekoro aksesuarai

Philippi yra prekės ženklas, pelnęs pripažinimą dėl stilingo ir šiuolaikiško dizaino namų dekoro ir asmeninių dovanų kategorijoje. Prekės ženklo misija - kurti ne tik funkcionalius, bet ir estetiškus gaminius, kad klientai galėtų jais džiaugtis daugelį metų.

Philippi gaminių stilių galima apibūdinti kaip modernų ir minimalistinį, aiškių linijų ir paprastų formų, tinkantį įvairiems interjero stiliams. Prekės ženklas naudoja tokias medžiagas kaip plienas ir stiklas, todėl sukuriama elegantiška ir poliruota išvaizda, kuri patinka tiems, kurie vertina kokybišką meistriškumą ir dizainą.

Philippi"produktų asortimentas

Philippiproduktų asortimentą sudaro įvairūs namų ir asmeniniam naudojimui skirti daiktai. Katalogą sudaro:

  • namų dekoro elementai - vazos, žvakidės, paveikslų rėmai, durų kamščiai
  • pietų stalas reikmenys - vaisių dubenys, serviravimo lėkštės, užkandžių dubenys, karafos vandeniui, etažerės, sūrio peilis rinkiniai, servetėlių žiedai
  • virtuvės ir arbatos bei kavos aksesuarai - grietinėlės, kavos virimo aparatai, druskinė ir pipirinė,
  • namų barų aksesuarai - vyno stovai, butelių atidarytuvai,
  • sodo reikmenys - laužavietės, sodo žibintai, žibintai
  • asmeninės dovanos - kūrybiškos dovanos, kurios yra ir patrauklios, ir praktiškos, pavyzdžiui, papuošalų dėžutės, vizitinių kortelių laikikliai, raktų pakabukai, žaidimai, namų biuro reikmenys.

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės mano, kad Philippi gaminiai yra patrauklūs, yra šio prekės ženklo įsipareigojimas užtikrinti kokybę. Kiekvienas gaminys yra pagamintas kruopščiai, kad būtų ir gražus, ir funkcionalus. Be to, Philippi, kai tik įmanoma, naudoja tvarias medžiagas, o tai patinka tiems, kurie vertina ekologiškai atsakingus prekių ženklus.

Philippi - puikiai tinka moderniam interjerui

Philippi gaminiai puikiai tinka moderniam ir minimalistiniam interjerui, kuriame pabrėžiamos švarios linijos ir paprastos formos. Šio prekės ženklo gaminiai, kuriuose naudojamas plienas ir stiklas, yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems patinka modernus, minimalistinis ir pramoninio stiliaus dekoras, o jų elegantiška ir poliruota išvaizda puikiai tinka šiuolaikinėje aplinkoje.

Apskritai Philippi yra prekės ženklas, siūlantis stilingus ir aukštos kokybės gaminius, kurie yra ir funkcionalūs, ir estetiški. Nenuostabu, kad jų įsipareigojimas užtikrinti tvarumą ir nesenstantis dizainas traukia tiek daug žmonių. Nesvarbu, ar norite papuošti savo namus, ar rasti puikią dovaną kažkam ypatingam, Philippi turi ką pasiūlyti.