Rankiniai blenderiai

35 items total
Rankinis trintuvas DELUXE D tipas, 200 W, antracitas, Bamix BX1010026
Rankinis trintuvas CORDLESS PRO, belaidis, juodas, Bamix BX1132001
Rankinis trintuvas CORDLESS PRO, belaidis, baltas, Bamix BX1132002
Rankinis trintuvas CORDLESS PRO, belaidis, raudonas, Bamix BX1132003
Rankinis trintuvas MONO PRO 1200 W, juodas, Bamix
200 €
BX1031002
Rankinis trintuvas 5KHBV83EAC, migdolų spalvos, KitchenAid KA5KHBV83EAC
Rankinis trintuvas CORDLESS PLUS, belaidis, baltas, Bamix BX1121002
Rankinis trintuvas MONO PRO 1, 200 W, baltas, Bamix BX1031001
Rankinis trintuvas DELUXE C tipas, 200 W, baltas, Bamix
236,29 €
BX1010001
Rankinis trintuvas MONO C tipo, 200 W, kreminis, Bamix
195,06 €
BX1020004
Rankinis trintuvas MONO D tipas, 200 W, juodas, Bamix
195,06 €
BX1020012
Rankinis trintuvas 5KHBV83EER, karališkai raudonas, KitchenAid KA5KHBV83EER
Rankinis trintuvas PRIME C tipo, 250 W, raudonas, Bamix BX1022002
Up
More products

Rankiniai trintuvai – būtina turėti kiekvienoje virtuvėje

Kam naudojamas rankinis trintuvas?

Rankinis trintuvas, taip pat žinomas kaip panardinamas arba lazdelinis trintuvas, gali atlikti daugelį tų pačių užduočių kaip ir trintuvai su stovu ir mikseriai su stovu. Tai reiškia, kad daug receptų, tokių kaip trintos sriubos arba citrininis sūrio pyragas, kuriuose reikia maišyti arba apdoroti ingredientus su mikseriu, gali būti gaminami rankinio trintuvo pagalba.

Naudodami rankinį trintuvą galite užbaigti receptą viename puode arba inde, todėl sumažėja nešvarių indų, kuriuose gaminate, skaičius. Taip pat galite smulkinti, trinti ir plakti rankiniais trintuvais.

Kokie yra rankinio plaktuvo naudojimo pranašumai?

Galite naudoti rankinį plaktuvą, kad patenkintumėte daugelį savo kulinarinių poreikių; privalumai išvardyti toliau:

  • Virimas ir maišymas viename puode – galite naudoti rankinį trintuvą, kad sumaišytumėte ingredientus tame pačiame dubenyje, kurį naudojate kurdami receptą. Dėl to karštų patiekalų, pvz., sriubų ir čatnių, maišymas ant viryklės yra žymiai paprastesnis, nes jums nereikia perkelti turinio į maišytuvo indelį; galite tiesiog palikti juos puode.
  • Jokių apribojimų – Rankinį plaktuvą galite lengvai naudoti įvairiuose induose, įskaitant stiklainius, maišymo dubenėlius ir puodus. Kulina taip pat siūlo profesionalius rankinius maišytuvus, kurie susidoros su itin dideliais maisto kiekiais ir kurių galingas variklis gali sumaišyti net kiečiausius ingredientus.
  • Kompaktiškas laikymas – rankiniai maišytuvai ypač taupo vietą, nes juos galima laikyti stalčiuje kartu su kitais mėgstamais, dažnai naudojamais kulinarijos įrankiais.
  • Reguliuojamas greitis – galite reguliuoti greitį pagal maišomus ingredientus arba pagal norimą pasiekti tekstūrą. Galite naudoti mažesnį greičio nustatymą minkštesniems ar skystesniems receptams, pvz., itin glotniam padažui, tešlai, pieno putoms ir kt. Jei norite tirti sriubas, kuriose yra kietesnių daržovių gabaliukų, kokteilius su skaiduliniais žalumynais ir net naminį riešutų sviestą, nustatykite trintuvą į didesnį greitį.

Kaip išsirinkti geriausią rankinį plaktuvą?

Tikrai yra rankinis plaktuvas, atitinkantis jūsų patogumo, galios ir funkcijų poreikius. Kulinoje rasite daugelio aukščiausios kokybės gamintojų, įskaitant Bamix ir KitchenAid maišytuvus, kurių korpusai ir rankenos pagaminti iš nerūdijančio plieno. plieno arba plastiko. Rinkdamiesi rankinį trintuvą savo virtuvei (tai yra vienas iš 10 virtuvės reikmenų), taip pat patikrinkite jo variklį galia ir priedų skaičius.