Kambukka

Kambukka siūlo patentuotus karšto maisto termosus, termopuodelius ir vandens buteliukus jūsų pietums, vakarienei ar kavai. Pasiimkite juos su savimi į kelionę, iškylą, biurą, treniruotę ar atostogas!
35 items total
Universali keptuvė Adamant premium Fissler 26 cm
129 € –7 %
119 €
FS13810526100
Arbatžolių sietelis ETNA kelioniniam puodeliui, Kambukka KMBKL01017
Kelioninis puodelis ETNA 500 ml, juodos spalvos, Kambukka KMBK1101010
Butelis vandeniui ELTON 750 ml, smaragdo spalvos, tritanas, Kambukka KBMK1103031
Up
More products

Kambukka - mėgautis, gauti naudos, linksminti

Kambukka yra Belgijos prekės ženklas, siūlantis madingus gėrimus keliaujantiems žmonėms. Nuo pat įkūrimo Kambukka (svahilių kalbos žodis reiškia "mėgautis, teikti naudą, linksminti") siekia kurti tvarius ir funkcionalius gėrimų gaminius, kurie atitinka šiuolaikinių vartotojų, norinčių išlikti sveikiems ir hidratuotiems keliaujant, poreikius. Jų gaminiai sukurti taip, kad būtų ekologiški ir patogūs naudoti, patvarūs, atsparūs pratekėjimui ir lengvai naudojami, todėl puikiai tinka aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms.

Kambukka populiariausi produktai

Kambukkaįmonės produktų asortimentą sudaro įvairūs gėrimų indai, įskaitant vandens butelius, kelioninius puodelius ir maisto termosus. Kai kurie iš populiariausių jų gaminių yra šie:

  • "Etna" ir "Olympus" kavos ir arbatos puodeliai - stilingi ir funkcionalūs kelioniniai puodeliai su išmaniais dangteliais.

  • "Elton" vandens buteliukai (500, 750 ir 1000 ml) su 3 in 1 nepralaidžiu dangteliu ir kiti vandens buteliukai su skirtingais dangteliais, talpa ir dizainu, įskaitant "Reno" vandens butelis galima naudoti karštiems ir šaltiems gėrimams, su užsukamu dangteliu ir daugkartinio naudojimo šiaudeliu, todėl jis puikiai tinka nuolat keliaujantiems žmonėms. Kambukka plastikiniai buteliai pagaminti iš aukštos kokybės "Tritan" medžiagos, yra patvarūs, atsparūs smūgiams, nepalieka dėmių ir kvapų. Be to, "Tritan" sudėtyje nėra BPA, BPS ar kitų kenksmingų bisfenolių.

  • Vaikiški vandens buteliukai su smagiu dizainu, kuris patinka vaikams, ir daugybe išmaniųjų funkcijų, kurios patinka tėvams.
  • Pietų dėžutės - izoliuoti indeliai ir termosai, skirti įvairiam maistui, kurį norite pasiimti su savimi į darbą, mokyklą ar kelionę.

Kambukkagaminiai garsėja savo elegantišku ir moderniu dizainu, kuriame funkcionalumas derinamas su estetika. Jie naudoja aukštos kokybės medžiagas, pavyzdžiui, nerūdijantį plieną, Tritaną ir bambuką, kad užtikrintų, jog jų gaminiai būtų patvarūs, tvarūs ir draugiški aplinkai.

Viena iš unikalių Kambukka gaminių savybių - jų dangtelis "3-in-1", kuriuo galima lengvai gerti, pilti ir papildyti. Dangteliai sukurti taip, kad būtų atsparūs pratekėjimui ir lengvai valomi, todėl puikiai tinka nuolat keliaujantiems žmonėms.

Kodėl žmonės mėgsta Kambukka?

Kambukka tapo populiariu prekės ženklu tarp Kulina vartotojų, kurie ieško tvarių, funkcionalių ir stilingų gėrimų indų. Žmonės mėgsta Kambukka produktus, nes jie yra:

  • tvarūs ir ilgaamžiai: Kambukka produktai gaminami iš aukštos kokybės ir ekologiškų medžiagų, todėl jie yra puiki alternatyva vienkartiniams plastikiniams buteliams ir puodeliams. Kambukka buteliukai tarnauja visą gyvenimą!

  • funkcionalumas: Kambukka produktai sukurti taip, kad būtų atsparūs pratekėjimui, juos būtų lengva naudoti ir valyti, todėl jie puikiai tinka aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms.

  • stilingi: Kambukka gaminiai garsėja elegantišku ir moderniu dizainu, todėl jie puikiai tinka bet kokiai aprangai ir yra puiki dovana bet kokia proga.

  • saugūs jūsų sveikatai: Kambukka gaminiuose nėra 100 % BPA ir jokių kitų kenksmingų toksinų. KAMBUKKA yra tvirtai pasiryžusi kurti saugius ir netoksiškus gaminius
  • lengva valyti - Kambukka gaminius labai lengva valyti dėl Snapclean® funkcijos

Kambukka yra prekės ženklas, kuris keičia mūsų hidratacijos, mitybos ir kavos gėrimo būdus. Dėl savo įsipareigojimo užtikrinti tvarumą, inovacijas ir dizainą jie tapo populiariu pasirinkimu tarp vartotojų, kurie ieško aukštos kokybės ir ekologiškų gaminių, tinkamų naudoti keliaujant.