Dovanos, pigesnės nei 40 €

Popis
 

Dovanos iki 40€

Draugams, kolegoms arba tiesiog malonumui. Dovanos, kurios yra geriausi prisiminimai apie kartu praleistą laiką.

45 items total
Balto vyno taurė 300 ml, Eva Solo
32 € –29 %
22,70 €
ES541005
Vaza ELISSA 15 cm, balta, keramika, Bloomingville
23,49 € –19 %
18,80 €
BV82047421
Mikado žaidimas, Printworks
15 € –20 %
12 €
PRPW00510
Domino, Printworks
16 € –18 %
Domino, Printworks
Pardavime (5 pcs)
13 €
PRPW00509
Rankinės pakaba JUMBO, Alessi
28 €
ALFGO05
Mėsos termometras SCALA, juodas, WMF
21,99 € –9 %
20 €
WM0608636030
Raktų pakabukas PIP, Alessi
25 €
ALFGO02
Rankinės pakaba MINOU, nerūdijantis plienas, Alessi ALFGO01
Druska ir pipirai dovanų rinkinyje, Nicolas Vahé
32 € –6 %
NV104980712
Kišeninis peiliukas LUXURY, juodmedžio rankena, Laguiole LAGSDV-300626
Tablečių dėklas CHESTNUT, Alessi
29 €
ALCHB01
Kiaušinio indelis su šaukštu DRESSED, 16 cm, baltas, Alessi ALMW14SETW
Arbatžolių sietelis YOU, nerūdijantis plienas, Alessi ALMMI25
Up
More products

Geriausios mažo biudžeto dovanos

Pirmoji ir svarbiausia dovanų teikimo taisyklė yra ta, kad rinkdamiesi daiktą turėtumėte galvoti apie jį ir jį apgalvoti, o ne apie išleidžiamą sumą. Yra daugybė kūrybiškų ar net elegantiškų nebrangių dovanų, kurias galite įteikti, nesvarbu, ar perkate tam tikra proga, pavyzdžiui, Valentino dienos proga, ar renkate dovaną be jokios ypatingos priežasties.

Norint išsirinkti idealią dovaną, nebūtina prarasti banko. Turėdami šiek tiek fantazijos ir atidumo, svetainėje Kulina galite įsigyti įsimintinų dovanų, kurios būtų ir nebrangios, ir prasmingos. Nepamirškite, kad tikroji dovanos vertė slypi jos reikšmėje, o pasinaudoję šiais pasiūlymais galite suteikti laimės nepersistengdami.

Jei ieškote nebrangių dovanų, būtinai patikrinkite tokias kategorijas kaip:

Kaip išsirinkti puikią dovaną? Į kokius aspektus turėtumėte atsižvelgti pirkdami dovaną?

Renkant tobulą dovaną reikia gerai apsvarstyti gavėjo interesus, pageidavimus ir progą. Štai pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dovaną:

 • Gavėjo interesai: Dovaną pritaikykite prie gavėjo pomėgių, aistrų ir veiklos. Dovana, susijusi su tuo, ką jie mėgsta, rodo, kad įdėjote pastangų, kad išrinktumėte ką nors prasmingo.

 • Proga: Įvertinkite dovanos priežastį: ar tai būtų gimtadienis, jubiliejus, šventė, ar ypatingas įvykis. Ta proga galite pasirinkti tinkamą dovaną.

 • Santykiai: Jūsų santykiai su gavėju yra svarbūs. Dovana artimam draugui gali skirtis nuo dovanos bendradarbiui ar šeimos nariui.

 • Amžius: dovanos gavėjo amžius gali turėti įtakos tinkamam dovanos tipui. Dovanos vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems gali labai skirtis.

 • Personalizuotas prisilietimas: Asmeninės dovanos su gavėjo vardu, inicialais ar ypatinga data gali suteikti unikalumo ir sentimentalumo.

 • Praktiškumas: Įvertinkite, ar dovana bus naudinga gavėjui kasdieniame gyvenime. Praktinės dovanos, atitinkančios jų poreikius, gali būti apgalvotos ir vertinamos.

 • Kokybė: Rinkitės geros kokybės dovaną, kuri atspindėtų jūsų rūpestį ir atidumą. Gerai pagaminti daiktai paprastai tarnauja ilgiau ir palieka teigiamą įspūdį.

 • Staigmenos veiksnys: Jei įmanoma, dovaną papildykite netikėtumo ar naujumo elementu. Dėl ko nors netikėto dovana gali tapti dar įsimintinesnė.

 • Sentimentali vertė: Sentimentalią vertę turinti dovana, pvz., brangus prisiminimas ar vidinis pokštas, gali sukurti gilų emocinį ryšį.

 • Kultūrinis jautrumas: Būkite atidūs gavėjo kultūrinei aplinkai ir įsitikinimams, kad jūsų dovana būtų tinkama ir pagarbi.

 • Etiniai aspektai: Jei dovanos gavėjas turi tvirtus etinius įsitikinimus, rinkitės dovaną, atitinkančią jo vertybes, pvz.

 • Biudžetas: Nustatykite jums priimtiną biudžetą ir pasirinkite dovaną, kuri neviršytų šio biudžeto. Apgalvotumas yra svarbiau nei kaina.

 • Venkite stereotipų: Renkant dovaną venkite klišių ar stereotipų. Galvokite apie konkretų žmogų, užuot rėmęsi apibendrinimais.

 • Dovanų kortelės: Jei nesate tikri dėl gavėjo pageidavimų, dovanų kortelė į jo mėgstamą parduotuvę ar restoraną leidžia jam pačiam pasirinkti, ko jis norėtų.

 • Pristatymas: Apgalvokite, kaip dovana bus pateikta. Apgalvotas įpakavimas ar pakuotė gali pagerinti bendrą patirtį.

Atminkite, kad geriausios dovanos rodo, jog skyrėte laiko suprasti gavėjo asmenybę ir atsižvelgti į jo pageidavimus. Galiausiai dovaną iš tiesų prasmingą padaro jos apgalvojimas ir pastangos.