237 items total
Baltieji pipirai 175 g, Nicolas Vahé
18 € –11 %
16 €
NV104981018
Druska THE SECRET BLEND 320 g, Nicolas Vahé
11,49 € –10 %
10,30 €
NV104981003
Rooibos arbata FEEL ZEN, 20 muslino maišelių, Kusmi Tea
11 € –9 %
KUSMI21677A1120
Up
More products

Prieskoniai ir specialūsproduktai – papildykime jūsų virtuvę kažkuo ypatingo!

Skani virtuvė nereiškia sudėtingų receptų. Raktas į gerą maistą yra aukštos kokybės, švieži ingredientai ir šviežiai malti prieskoniai, kartu su šlakeliu alyvuogių aliejaus ir acto bei šaukštu čatnio ar uogienės.

Prieskoniai ir specialieji patiekalai Kulina parduotuvėje – tai kruopščiai atrinkti prieskonių ir aukštos kokybės aliejų bei padažų mišiniai, kurie pagerins jūsų patiekalų skonį. Dauguma mūsų siūlomų prieskonių yra stikliniuose induose su keramine trintuve.

Kodėl šviežiai malti prieskoniai yra geriau?

Šviežiai malti prieskoniai yra gilesnio ir sodresnio skonio, o jų aromatas labai intensyvus. Kodėl taip? Visuose prieskoniuose yra aliejų, dėl kurių jie turi nuostabų skonį ir šie aliejai išsiskiria, kai naudojate prieskonių malūnėlį. Dėl to jūsų patiekalai yra daug skanesni ir malonesni jūsų skonio receptoriams. Elegantiški stikliniai indai, pilni skanių prieskonių arba rafinuoto alyvuogių aliejaus ir acto, puikiai atrodo ant virtuvės stalviršio, ant stalo ir sode per jūsų kepsninės vakarėlio metu. Dalį jų galite atsinešti ir į savo draugų namus kaip nedidelę, bet skoningą dovanėlę.

Kodėl svarbu tinkamai laikyti prieskonius?

Tinkamas prieskonių laikymas yra labai svarbus siekiant užtikrinti jų šviežumą ir kad jūsų maistas visada būtų skanus. Laikydami prieskonius, pagardus ar žoleles uždaruose stikliniuose induose, apsaugote juos nuo temperatūros ir drėgmės.

Jei ieškote puikių, stilingų ir maistui tinkančių laikymo indų, peržiūrėkite, ką galime pasiūlyti čia. Taip pat peržiūrėkite mūsų aukštos kokybės druskos ir pipirų malūnėlių ir purtytuvų rinkinių asortimentą, kad visada turėtumėte juos po ranka, kai norite pridėti šiek tiek skonio savo maistui!