427 items total
Keptuvė INOCUIVRE 28 cm, vario spalvos, de Buyer
Sticker
460,40 €
DB646528
Wok keptuvė AFFINITY 32 cm, De Buyer
Sticker
307,06 € –24 %
231,60 €
DB374332
Up
More products

Keptuvės – kaip pasirinkti tinkamą?

Keptuvės, kaip ir puodai bei peiliai, yra būtina virtuvės įranga. Jei svarstote, kokių keptuvių jums tikrai reikia, kokios keptuvės yra geriausios ir kokia medžiaga geriausia keptuvei, pažiūrėkite, ką jums siūlome arba peržiūrėkite visą mūsų keptuvių vadovą čia.

Tinkamai virtuvei tinkamų keptuvių pirkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, pvz., nuo to, kokį maistą dažniausiai gaminate, kaip dažnai gaminate, kokią viryklę naudojate, koks jūsų gaminimo būdas arba kokiam žmonių skaičiui paprastai gaminate. Tačiau, jei ketinate įsigyti pagrindinę virtuvės įrangą, turėtumėte pradėti nuo šių 4 keptuvių:

4 pagrindinės keptuvės kiekvienai virtuvei:

 1. maža keptuvė kiaušiniams, kiaušinienei kepti, moliūgų sėkloms skrudinti salotoms ar kitiems smulkiems patiekalams ar smulkmenoms, kurias jums gali prireikti atlikti virtuvėje
 2.  universali keptuvė  kurios dydis tinka jūsų šeimai
 3. neprideganti keptuvė subtilesniam maistui, pvz., kiaušiniams, blynams, lietiniams, daržovėms, vištienai ir žuviai, kuriuos galima kepti ant vidutinės ir žemos ugnies.
 4.  gili keptuvė  tokiems patiekalams kaip rizotas, troškiniai ir vieno puodo patiekalai (troškiniai, karis ir kt.)

Kaip minėjome, tinkamų keptuvių pasirinkimas virtuvėje taip pat priklauso nuo to, ką dažniausiai gaminate. Įsigykite ketaus kepsninę, jei mėgstate ant grotelių keptas daržoves ar kepsnius. Rinkitės blynų arba blynų keptuvę, jei jūsų šeima savaitgalį dažniausiai valgo saldžius pusryčius. O jei mėgstate Azijos virtuvę, galbūt norėsite nusipirkti  wok keptuvę  kuri bus itin naudinga ruošiant maišomus patiekalus.

Kokių gamintojų keptuvės yra geriausios?

Kulina parduotuvėje rasite daugybę aukštos kokybės indų gamintojų ir aukščiausios kokybės keptuvių gamintojų. Labai svarbu pasirinkti patikimą keptuvės gamintoją, nes maistui saugios, aukščiausios kokybės medžiagos turi įtakos tiek keptuvės patvarumui, tiek kulinarinių eksperimentų rezultatams. Tarp Kulina parduodamų prekių ženklų rasite tokius gerai žinomus gamintojus kaip De Buyer, Woll, Ballarini, Zwilling, WMF, Fiskars, Petromax ir Mauviel. Galite pasirinkti atskiras keptuves arba skirtingų dydžių keptuvių rinkinius.

Kaip prižiūrėti keptuves?

Jei investavote pinigus į geros kokybės keptuvę, ją prižiūrėkite tinkamai, kad būtų užtikrintas ilgas ir sveikas naudojimas. Kaip prižiūrėti keptuvę? Laikykitės šių paprastų taisyklių, kad gamintumėte su juo ilgą laiką:

 • nenaudokite metalinių indų ant nepridegančių keptuvių,
 • visada plaukite keptuvę rankomis, nenaudodami ploviklių ar šveitiklių,
 • išplovę iš karto išdžiovinkite,
 • venkite didelių vandens temperatūros pokyčių (niekada nekiškite karštos keptuvės po šaltu vandeniu)
 • stenkitės vengti rūgščių maisto produktų ir aerozolinių purškiklių,
 • jei atsirado prilipusio maisto ir sunkiai pašalinamos dėmės, nuvalykite stambia druska ir aliejumi, nuplaukite ir nuvalykite,
 • Išdžiovintą keptuvę sutepkite plonu aliejaus sluoksniu,
 • tinkamai laikykite keptuves