Miller Harris

Pakeiskite savo interjero atmosferą aukštos kokybės kvepiančiomis Miller Harris žvakėmis ir namų difuzoriais. Unikalūs kvapai, rafinuotas dizainas, aukščiausia kokybė – jums ir jūsų namams.
12 items total
Aroma difuzorius FIGUE 150 ml, Miller Harris
85 €
MHRFIGD001
Aroma difuzorius ROSE 150 ml, Miller Harris
Outlet
85 € –25 %
63,75 €
MHRROSED001
Aroma difuzorius SANTAL 150 ml, Miller Harris
Outlet
85 € –15 %
72,25 €
MHRSAND001
Aroma difuzorius TABAC 150 ml, Miller Harris
85 €
MHRTABD001
Aroma difuzorius TEA 150 ml, Miller Harris
85 €
MHRTEAD001
Kvepianti žvakė FIGUE 220 g, Miller Harris
69 €
MHRFIG001
Kvepianti žvakė ROSE 220 g, Miller Harris
69 €
MHRROSE001
Kvepianti žvakė SANTAL 220 g, Miller Harris
69 €
MHRSAN001
Kvepianti žvakė TABAC 220 g, Miller Harris
69 €
MHRTAB001
Kvepianti žvakė TEA 220 g, Miller Harris
Outlet
69 € –15 %
58,65 €
MHRTEA001

Miller Harris prabangūs kvapai jums ir jūsų namams

Miller Harris tai Didžiosios Britanijos kvepalų namai, kuriuos 2000 m. įkūrė novatorė parfumerė Lyn Harris. Šis prekės ženklas garsėja savo unikaliais ir prabangiais kvapais ir tapo kultiniu tarp kvepalų entuziastų visame pasaulyje.

Prekės ženklo manifestas - kurti kultinius, unikalius ir natūralius prabangius gaminius, kurie būtų patrauklūs visame pasaulyje ir būtų gaminami pačioje Londono širdyje."DNA of Miller Harris " pagrindinis tikslas - kurti naujoviškus ir laikui nepavaldžius kvepalus. Šis prekės ženklas tiki, kad kvapas yra meno forma ir kad kiekvienas aromatas turi būti unikali kūrybiškumo ir meistriškumo išraiška. Miller Harris siekia naudoti tik geriausius ingredientus, o kiekvienas kvepalas kruopščiai kuriamas siekiant užtikrinti aukščiausią jo kokybę.

Miller Harris - kvepalai jums, jūsų kūnui ir namams

Miller Harris produktų asortimentą sudaro platus vyriškų ir moteriškų kvepalų, vonios ir kūno gaminių bei namų kvapų, kurie pakeis jūsų interjero atmosferą, asortimentas. Nuo elegantiškų ir rafinuotų kvapų iki žaismingų ir jaunatviškų aromatų - šis prekės ženklas turi ką pasiūlyti kiekvienam. Vieni populiariausių Miller Harris kvepalų yra klasikinis "L'Air de Rien" - nesenstantis ir elegantiškas kvapas, taip pat energingas ir žaismingas "La Fumée Alexandrie".

Miller Harris's namų difuzoriai ir kvapiosios žvakės gaminamos Jungtinėje Karalystėje ir pasižymi unikaliais kvapais bei minimalistinėmis, elegantiškomis pakuotėmis. Žvakės turi didelius, sunkius 220 g talpos indelius. Švelnių spalvų indai su elegantiškais užrašais yra sukurti taip, kad bet kurioje gyvenamojoje erdvėje sukeltų subtilaus stiliaus ir ramybės pojūtį. Kiekviena žvakė liejama rankomis, kad degtų tolygiai, o jos degimo trukmė - 50 valandų. Žvakės gaminamos iš natūralaus vaško - puikaus sojų ir rapsų sėklų mišinio, kuris puikiai dega ir skleidžia kvapą.

Visi Miller Harris produktai tinka veganams, juose nėra ftalatų, dirbtinių dažiklių, parabenų ir formaldehido. Prekės ženkle naudojama daug natūralių žaliavų ir FSC sertifikuota bei visiškai perdirbama pakuotė be celofano.

Daugiau nei kvapas...

Miller Harris iš kitų kvepalų prekės ženklų išsiskiria savo kvapų kokybe ir sudėtingumu. Kiekvienas kvapas sukurtas naudojant tik geriausius ingredientus ir yra unikalus bei įsimintinas. Šis prekės ženklas taip pat yra įsipareigojęs laikytis tvarumo principo ir savo gaminiuose naudoja tik natūralias ir etiškai gautas sudedamąsias dalis.

Miller Harris kvepalai puikiai tinka tiems, kurie vertina kokybę ir prabangą. Nesvarbu, ar esate kvepalų entuziastas, ar tiesiog ieškote unikalaus ir įsimintino kvapo, Miller Harris turi ką pasiūlyti. Šio prekės ženklo kvepalai taip pat puikiai tinka dovanoti, nes yra elegantiški ir nepavaldūs laikui.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Miller Harris yra madingi britų kvepalų namai, kuriantys naujoviškus ir laikui nepavaldžius kvepalus. Šio prekės ženklo įsipareigojimas užtikrinti kokybę ir tvarumą išskiria jį iš kitų kvepalų prekės ženklų, o platus kvapų asortimentas siūlo kažką kiekvienam. Nesvarbu, ar esate kvepalų entuziastas, ar tiesiog ieškote prabangaus ir įsimintino kvapo, Miller Harris yra prekės ženklas, kurį verta ištirti.