13 items total

Pastatomos lempos – intymu ir jauku

Toršerus dažnai pamirštame. Žmonės sako, kad jiems nereikia pastatomų šviestuvų, kad jie interjerui nereikalingi, tačiau tinkamai parinkti toršerai tikrai gali pakeisti kambarį.

Kokia yra pastatomų šviestuvų paskirtis?

 • pastatomi šviestuvai gali pakeisti interjero nuotaiką ir suteikti jam intymumo
 • toršerai gali papildyti kitų tipų šviestuvus, kad būtų sukurtas geresnis daugiasluoksnis apšvietimas ir netgi pakeičiamas lubų šviestuvas mažame kambaryje su žemomis lubomis
 • toršerai gali būti užduočių šviesos šaltinis ir puikiai pasitarnaus, jei esate knygų mylėtojas ir jis stovi šalia mėgstamo fotelio
 • toršerai puikiai tinka jūsų kambario kampams apšviesti
 • Į viršų šviečiantis toršeras taip pat gali padėti padaryti kambarį aukštesnį

Kur turėčiau statyti pastatomą šviestuvą?

Pastatytas šalia fotelio, sofos ar kavos staliuko šviestuvas puikiai atrodo kiekvienoje svetainėje. Jie taip pat gali puikiai papildyti įėjimą ar prieškambarį, jei juos pastatysitešalia komodos ar konsolinio stalo. Naudokite vieną valgomajame šalia stalo ir miegamojo kampe, kad atrodytų elegantiškai ir jaukiai.

Kokie yra populiariausi toršerų tipai?

 1. Prožektoriaus tipo toršeras – su fakelo formos apšvietimu, nukreiptu į viršų, jos užima labai mažai vietos dėl savo plonos rankenos ir modernios formos.
 2. Trikiniai toršerai su trimis atskiromis kojomis
 3. Svyrantis toršeras – puikiai tinka apšvietimui, šalia fotelio, sofos ar valgomojo stalo
 4. Klubinės lempos – skirtos vietos apšvietimui, labai tradicinės, su atspalviu, švelninančiu šviesą
 5. Kelių krypčių lempos su keliais žibintais ant vienos šakos
 6. Užduotys grindų lempos su reguliuojama rankena

Akivaizdu, kad skirtingų tipų toršerai tinka skirtingiems interjero stiliams ir skirtingiems tikslams, tačiau pasirinkti pastatomą šviestuvą kambariui visada yra geras sprendimas, todėl nedvejodami eksperimentuokite ir įkvėpkite stilių su tokiu šviestuvu.