termo puodeliai

109 items total
Termo gertuvė TO GO 500 ml, geltona, Eva Solo
34,95 € –30 %
24,32 €
ES505035
Up
More products

Termo puodelis - kiekvienam arbatos ir kavos mėgėjui

Kas yra terminiai puodeliai?

Termo puodelis arba kelioninis puodelis - tai puodelis, turintis kai kurių vakuuminės kolbos savybių. Jis yra nešiojamas (kartais su rankena ar kilpa, kad būtų patogiau transportuoti), turi užsukamą dangtelį ir dažnai yra sandarus. Daugelis jų turi dvigubų sienelių konstrukciją, kuri geriau išlaiko gėrimų temperatūrą. Dėl izoliacinių savybių termo puodeliai turi didžiulį pranašumą prieš tradicinius vandens buteliukus.

Kelioninius ir terminius puodelius galima naudoti karštiems gėrimams, pavyzdžiui, arbatai ar kavai, arba šaltiems gėrimams, pavyzdžiui, vandeniui ar šaltai arbatai. Jie gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno arba plastiko, įvairių spalvų, talpos ir stiliaus - vieni yra sportiškesni, kiti - elegantiškesni.

Kaip valyti savo termo puodelį?

Labai svarbu reguliariai valyti kelioninį puodelį. Priešingu atveju gali pradėti sklisti nemalonus kvapas, o puodelio viduje gali pradėti veistis pelėsis. Gali būti sunku sugalvoti praktišką terminio puodelio valymo būdą, tačiau toliau pateikti paprasti patarimai gali padėti:

  • Dubenyje sumaišykite šiek tiek šilto vandens su keliais lašais indų ploviklio. Leiskite dangteliui mirkti šiame tirpale apie 10 minučių. Praėjus šiam laikui nuplaukite muiluotą vandenį nuo dangčio.
  • Kol dangtelis mirkomas, išvalykite puodelį naudodami indų ploviklį, šiltą vandenį ir kempinę. Tačiau nenaudokite chloro ar baliklio ir per karšto vandens, nes jie gali pakenkti nerūdijančiojo plieno vidui ir taip sumažinti termo puodelio izoliacines savybes.

Kaip išsirinkti geriausią termo puodelį?

Išsirinkti puikų kelioninį puodelį gali būti sunku, nes rinkoje yra daugybė skirtingų variantų. Mūsų tikslas svetainėje Kulina - pateikti klientams kuo platesnį prekių asortimentą, tačiau visi mūsų gaminiai yra patvarūs ir pagaminti iš maistui saugių medžiagų. Siūlome jums kelioninius puodelius ir terminius puodelius iš tokių pripažintų gamintojų kaip Eva Solo, Stelton, ir Kambukka. Tačiau jei nežinote, kokį kelioninį puodelį pasirinkti, pažvelkite į keletą svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant termo puodelį:

  • Šilumos išlaikymas ir puodelio paskirtis

Priklausomai nuo izoliacijos tipo, gėrimai gali būti karšti arba šalti. Nuspręskite, ar jums reikia, kad kava išliktų karšta, kai keliaujate į biurą, ar visą dieną keliaujant pėsčiomis. Vieni puodeliai geriau tinka kaip terminiai puodeliai važiuojant į darbą ar po miestą, kiti - ilgoms kelionėms.

  • Medžiaga ir stilius

Gamintojai termo puodeliams gaminti dažnai naudoja plieną arba nerūdijantį plieną. Dvigubų sienelių technologija veiksmingai palaiko skysčių temperatūrą, o abi medžiagos yra patvarios ir ekologiškos. Jas taip pat lengva valyti ir jos nesugeria kvapų. Tačiau taip pat galite nusipirkti puodelį, kurio korpusas pagamintas iš plastiko, nes tokie kelioniniai puodeliai yra daug stilingesni.

  • Dangtis

Termo puodeliai turi atlenkiamus arba užsukamus dangtelius, kurie abu gerai užsandarina indą, tačiau užsukami dangteliai yra patikimesni ir ilgaamžiškesni. Įsitikinkite, kad dangtį lengva valyti, kad jis nepraleidžia skysčio ir lengvai nenusileidžia. Be to, ta vieta turi būti patogi gerti.