Sieniniai šviestuvai

9 items total
LED sienų dekoracija JOB-BLOW MOUTH Seletti 47 cm
New
280 €
SLT13100
LED sienų dekoracija JOB-BLOW TONGUE Seletti 58 cm
New
SLT13101
LED sienų dekoracija SANTA-SATAN Seletti 52 cm
New
390 €
SLT13006
Sieninis šviestuvas HEART Seletti 32 cm baltas
New
176 €
SLT09925
Siena lempa HALO Hübsch gintaras
149 € –24 %
113 €
HU991203

Sieniniai šviestuvai – dramatiškiausi iš visų šviestuvų

Sieniniai šviestuvai yra labai svarbi namų apšvietimo dizaino dalis. Jie yra nuotaikos ir akcentinio apšvietimo šaltinis, bet taip pat gali būti naudojami kaip apšvietimas su paskirtimi. Jie padeda gerai apšviesti erdvę, o prireikus netgi gali suteikti interjerui dramatiško efekto.

Kokie sieninių šviestuvų tipai dažniausiai naudojami?

Atsižvelgdami į jūsų interjero stilių ir vaidmenį, kurį turi atlikti jūsų sieniniai šviestuvai, galite pasirinkti vieną iš šių sieninių šviestuvų tipų:

  • sienos lempos su šviesa, sklindančia žemyn ir (ir) aukštyn (geriausiai atrodo moderniuose, minimalistiniuose interjeruose, puikiai tinka sukurti dekoratyvų, dramatišką efektą)
  • žvakidės (su žvakes imituojančiu dizainu)
  • besisukančios žvakidės ant svirties (su reguliuojamomis svirtimis, puikiai tinkančios darbo apšvietimui)
  • vaizdo šviestuvai (puikiai tinka virš paveikslų, plakatų ir grafikos)
  • sieniniai žibintai (su gatvių žibintus imituojančiu dizainu)

Kur galiu naudoti sieninius šviestuvus?

Sieniniai šviestuvai dažniausiai naudojami koridoriuje, prieškambaryje arba vonios kambaryje, tačiau juos galite naudoti įvairiose vietose. Miegamajame vietoj klasikinių naktinių šviestuvų (jei mėgstate skaityti prieš miegą, naudokite reguliuojamas pasukamas lemputes), virtuvėje virš virtuvės stalviršio (tai geriausiai atrodys skandinaviškame ar pramoniniame interjere) ir svetainėje, kad suteiktumėte jaukumo arba sutelkite šviesą į kai kurias dekoracijas.

Rinkdamiesi sieninius šviestuvus savo interjerui, visada nepamirškite jų stiliaus derinti su lubinių šviestuvų ir kitų namų dekoracijų stiliumi. Visada atminkite paskirtį, kurią turi atlikti jūsų sieniniai šviestuvai, ir pasirinkite tinkamą šešėlio formą bei šviesos intensyvumą.