Virtuvinių robotų priedai

29 items total
Mikserio su stovu priedų rinkinys DELUXE, Ankarsrum
Sticker
ANKRSAKPD
Pylimo apsauga mikseriui su stovu 5KSMBLPS, KitchenAid
Sticker
KA5KSMBLPS
Mikserio su stovu indas 5KSM5SSBWH, 4,83 l, baltas, KitchenAid
Sticker
KA5KSM5SSBWH
Mikserio su stovu indas 4,83 l, KitchenAid
Sticker
119 € –14 %
101,90 €
KA5K5THSBP
Kablio tešlai priedas SMDH01, Smeg
Sticker
28,70 €
SMESMDH01
Up
More products

Maišytuvų su stovu ir virtuvinių kombainų priedai

Kodėl verta pirkti virtuvės kombaino ar maišytuvo su stovu priedus?

Naudodami priedus galite greitai padidinti savo maišytuvo su stovu arba maisto smulkintuvas. Dėl tam skirtų priedų galėsite ne tik maišyti ingredientus ar minkyti tešlą , bet ir pjaustyti, susmulkinti, maišyti, sumalti mėsą, gaminti šviežias sultis, naminius makaronus, raviolius ar ledus ir dar daugiau.

Rinkitės iš įvairių Kulinoje siūlomų maišytuvų su stovu ir virtuvinių kombainų priedų, įskaitant tokų prekės ženklų kaip KitchenAid, Smeg, ETA, Ankasrum ar WMF prietaisams. Šie prekių ženklai siūlo papildomus arba pakaitinius priedus virtuvės kombainams ir maišytuvams su stovu, kurie labai palengvins jūsų gamybą.

Kurie priedai tinkami naudoti su virtuvės kombainu?

Kai reikia pjaustyti kubeliais, tarkuoti ir atlikti kitus virtuvės darbus, virtuvės kombainas yra puikus pagalbininkas. Bet ar žinojote, kad tinkami priedai gali padėti padaryti dar daugiau?

 • papildomos mažo greičio sulčiaspaudės maišytuvams su stovu

Dauguma maistinių medžiagų yra išgaunamos iš vaisių, daržovių ir žalumynų, naudojant lėtas sulčiaspaudes. Kadangi norint pagaminti išskirtinio skonio sultis reikia mažiau produkcijos, vertikalios lėtaeigės sulčiaspaudės leidžia sutaupyti.

 • Kauliukų šalinimo mašina ir papildomos trintuvės, skirtos maišytuvams su stovu ir virtuviniams kombainams

Bet kokius vaisius ar daržoves galima pjaustyti griežinėliais, susmulkinti arba supjaustyti kubeliais naudojant pjaustyklę arba trintuvą. Daržovių ar vaisių salotoms gaminti naudokite papildomas trintuves arba kubelių pjaustykles su maišytuvu arba virtuviniu kombainu. Tai puikiai tiks pjaustant tokiems ingredientams kaip svogūnai, česnakai, pomidorai, kopūstai, morkos ir kt.

 • Tešlos kabliai

Dauguma maišytuvų su stovu yra su tešlos kablio priedu, kuris yra specialus priedas, greitai ir efektyviai minkantis tešlą saldiems kepiniams, picai ar duonai. Tešlos kabliuką taip pat galima įsigyti atskirai, jei pametate arba netyčia pažeidžiate jį.

 • Plaktuvai

Plaktuvai naudojami pyragams, tokiems, kuriems reikalinga trapi tešla, taip pat ruošti koldūnams, bandelėms, meduoliams, košei, o sūrio pyragui galima plakti ir baltąjį sūrį. Priemonę galima naudoti tiek ruošiant virtų daržovių tyrę, tiek minkant maltą mėsą kotletams ir pašteto pastai. Plakiklius taip pat galima įsigyti atskirai, jei priedą pamestumėte arba netyčia pažeistumėte.

 • Mėsmalės ir dešrelių gaminimo prietaisai

Naudodami mėsmalės priedą galite smulkinti mėsą, žuvį ar daržoves savo kotletams ar paštetams, o dešrelių gaminimo prietaisų dėka galėsite gaminti namines dešreles savo BBQ.

 • Papildomi arba pakaitiniai maišymo indai
 • Naminių ledų ir šerbetų gaminimo priedai

Kaip laikyti virtuvės kombaino priedus?

Toliau rasite keletą sumanių būdų, kaip laikyti priedus:

 • Pakabinkite kai kuriuos priedus, kurie turi kabliukus virtuvės spintelėse
 • Laikykite juos savo maišytuvo su stovu dubenyje
 • Padėkite juos ant magnetinio stovo arba naudokite magnetinę juostelę, kad būtų pigiau.
 • Vertikaliai išdėstykite juos puodų ir keptuvių organizatoriuje