Dovanos sodo turėtojams

 

Dovanos sodo mylėtojams

Dovanos sodų, terasų ir balkonų savininkams. Kūrybingi ir stilingi priedai sodininkystei, sodo dekoracijos ir lauko šviestuvai. Iš geriausių rinkoje esančių prekės ženklų.

Paukščių triukai tiesiai už lango.

Eva Solo lesyklėlės tai modernios dekoracijos, kurios pritraukia gamtą prie mūsų langų. Paukščių lesyklėlės ir paukščių girdyklos sukviečia mažesnius paukščius ir yra montuojamos tiesiai ant lango. Dėl to galite lengvai stebėti gamtą. Tai puiki dovana gamtos mylėtojams ir šeimoms su vaikais.

   

Kambarinių gėlių entuziastams

Kambariniai augalai vėl yra hitas. Mamos ir močiutės visada juos mylėjo, o tūkstantčiai visame pasaulyje dabar vėl myli juos su nauja meile ir entuziazmu. Augalai, kurie mūsų namus paverčia gyvybingais ir gražiais. Ypač kai daugiau laiko praleidžiame viduje nei lauke.Gėlių vazonai ir savaime pasilaistantys gėlių vazonai yra puiki dovana visiems kambarinių augalų augintojams, nesvarbu, ar jie dar tik pradedantieji, ar nori rūpintis savo augalais geriausiai.

43 items total
Laužavietė ir kepsninė NERO M, Remundi
1 559 €
RMDI800704
Stalinis židinys SPIN 90 pilkas, Höfats
119 €
HO00221
Laistytuvas AQUASTAR 2 l, baltas, Eva Solo
39,95 € –29 %
28,35 €
ES568303
Malkų dėtuvė lauke, kubas, rūdžių efektas, Remundi RMDI800967
Laistytuvas GLOBE 9 l, tamsiai pilkas, Eva Solo
69,95 € –29 %
49,30 €
ES568308
Stovas gėlėms OBLONG 60 cm, oranžinis, Hübsch
291 €
HU21220
Stalinis židinys SPIN 90, sidabrinis, Höfats
125 €
HO00046
Stalinis židinys SPIN 120, juodas, Höfats
219 €
HO00019
Stovas gėlėms KENA 80 cm, smėlio spalvos, Blomus BM66019
Up
More products

Dovanos sodų savininkams

Į ką turėčiau atsižvelgti pirkdamas dovaną sodo mylėtojui?

Rasti idealią dovaną sodininkui gali būti sudėtinga, nes kaip nėra dviejų vienodų sodų, taip nėra ir dviejų vienodų sodininkų.

Dovanų teikimas gali būti sudėtingas žmogui, kuris laisvalaikį leidžia sode. Jie gali turėti viską, ko jiems reikia, todėl sunku sugalvoti, kokią dovaną jiems padovanoti, bet mes esame čia, kad padėtume. Kad jų sodas atgytų, parinkome keletą funkcionalių ir stilingų sodo dekoracijų, sodininkystės įrankių ir dar daugiau.

Ką padovanoti žmogui, kuris mėgsta sodininkystę?

Be pirmiau pateiktų rekomendacijų, ieškodami sodininkystės dovanų galite rinktis dar vieną kelią. A paukščių lesyklėlė gali būti puiki idėja, jei dovanos gavėjas nori pritraukti laukinius gyvūnus į savo nuosavybę. Sodo mylėtojai taip pat mėgsta turėti gražių augalų namuose, todėl galite apsvarstyti galimybę įsigyti gėlių vazoną, gražų laistytuvas arba stovas gėlėms.

Kaip išsirinkti puikią dovaną? Į kokius aspektus turėtumėte atsižvelgti pirkdami dovaną?

Renkant tobulą dovaną reikia gerai apsvarstyti gavėjo interesus, pageidavimus ir progą. Štai pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dovaną:

 • Gavėjo interesai: Dovaną pritaikykite prie gavėjo pomėgių, aistrų ir veiklos. Dovana, susijusi su tuo, ką jie mėgsta, rodo, kad įdėjote pastangų, kad išrinktumėte ką nors prasmingo.

 • Proga: Įvertinkite dovanos priežastį: ar tai būtų gimtadienis, jubiliejus, šventė, ar ypatingas įvykis. Ta proga galite pasirinkti tinkamą dovaną.

 • Santykiai: Jūsų santykiai su gavėju yra svarbūs. Dovana artimam draugui gali skirtis nuo dovanos bendradarbiui ar šeimos nariui.

 • Amžius: dovanos gavėjo amžius gali turėti įtakos tinkamam dovanos tipui. Dovanos vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems gali labai skirtis.

 • Personalizuotas prisilietimas: Asmeninės dovanos su gavėjo vardu, inicialais ar ypatinga data gali suteikti unikalumo ir sentimentalumo.

 • Praktiškumas: Įvertinkite, ar dovana bus naudinga gavėjui kasdieniame gyvenime. Praktinės dovanos, atitinkančios jų poreikius, gali būti apgalvotos ir vertinamos.

 • Kokybė: Rinkitės geros kokybės dovaną, kuri atspindėtų jūsų rūpestį ir atidumą. Gerai pagaminti daiktai paprastai tarnauja ilgiau ir palieka teigiamą įspūdį.

 • Staigmenos veiksnys: Jei įmanoma, dovaną papildykite netikėtumo ar naujumo elementu. Dėl ko nors netikėto dovana gali tapti dar įsimintinesnė.

 • Sentimentali vertė: Sentimentalią vertę turinti dovana, pvz., brangus prisiminimas ar vidinis pokštas, gali sukurti gilų emocinį ryšį.

 • Kultūrinis jautrumas: Būkite atidūs gavėjo kultūrinei aplinkai ir įsitikinimams, kad jūsų dovana būtų tinkama ir pagarbi.

 • Etiniai aspektai: Jei dovanos gavėjas turi tvirtus etinius įsitikinimus, rinkitės dovaną, atitinkančią jo vertybes, pvz.

 • Biudžetas: Nustatykite jums priimtiną biudžetą ir pasirinkite dovaną, kuri neviršytų šio biudžeto. Apgalvotumas yra svarbiau nei kaina.

 • Venkite stereotipų: Renkant dovaną venkite klišių ar stereotipų. Galvokite apie konkretų žmogų, užuot rėmęsi apibendrinimais.

 • Dovanų kortelės: Jei nesate tikri dėl gavėjo pageidavimų, dovanų kortelė į jo mėgstamą parduotuvę ar restoraną leidžia jam pačiam pasirinkti, ko jis norėtų.

 • Pristatymas: Apgalvokite, kaip dovana bus pateikta. Apgalvotas įpakavimas ar pakuotė gali pagerinti bendrą patirtį.

Atminkite, kad geriausios dovanos rodo, jog skyrėte laiko suprasti gavėjo asmenybę ir atsižvelgti į jo pageidavimus. Galiausiai dovaną iš tiesų prasmingą padaro jos apgalvojimas ir pastangos.