Peugeot

Peugeot yra prancūzų legendinių ir patikimų prieskonių malūnėlių gamintojas. Būdama rinkos lyderė, ši įmonė užtikrina geriausią aromatą, aukštos kokybės, ilgalaikius sprendimus ir žinomą dizainą, kuris džiugins akį. Dirbame tam, kad jūsų virtuvės skonis būtų geriausias ir jūsų stalas atrodytų geriausiai.
27 items total
Up
More products

Peugeot – už geriausią skonį jūsų virtuvėje

Peugeot druskos ir pipirų malūnėliai, kavos malūnėliai ir prieskonių malūnėliai mėgstami gurmanų ir puikių virėjų. Jie tapo stalo įrankių ikonomis ir jais malonu naudotis. Jie pasižymi atpažįstamu aptakiu ir elegantišku dizainu, garsėja kokybe ir patvariomis medžiagomis, iš kurių jie pagaminti, formų ir spalvų asortimentu bei garantija visam gyvenimui.

Skonio istorija – Peugeot prekinio ženklo istorija

Viskas prasidėjo 1810 m., kai broliai Peugeot - Jean Pierre ir Jean Frédéric iš malūnininkų protėvių paveldėtą malūną pavertė plieno gamykla. 1840 m. jie pagamino pirmąjį kavos malūnėlį (vėliau vadintą „įprastu modeliu"), o 1850 m. ant peilių pirmą kartą pasirodė „Liūtas ant rodyklės" – simbolis, kurį Peugeot prekės ženklas turi savo logotipe. Jis simbolizuoja Peugeot prietaisų savybes – jų atsparumą, ašmenų lankstumą ir greitą, efektyvų pjovimą, o kaip prekės ženklas jis buvo oficialiai įregistruotas 1858 m.

1874 m. buvo pagamintas pats pirmasis Peugeot stalinio pipirų malūnėlio modelis – Z modelis, kuris yra populiariausias ir todėl gaminamas iki šiol! Iš pradžių jis buvo gaminamas iš paprasto balto porceliano, vėliau iš sidabruoto metalo, iš bakelito ir medžio. 1879 m. į katalogą buvo įtrauktas Y modelis (pirmasis, naudojamas galva žemyn, mechanizmas paslėptas galvoje), o 1881 m. atsirado X, A ir C modeliai.

Auberge ir Paris – tikra klasika iš Peugeot kolekcijos

1956 m. buvo sukurta tikra klasika – Auberge modelis, kuris vis dar yra Peugeot kolekcijoje, bene labiausiai atpažįstamas Peugeot dizainas, pastebėtas geriausiuose pasaulio restoranuose. Tiesą sakant... yra vienas druskos ir pipirų malūnėlis, galintis konkuruoti su Auberge modeliu, kai kalbama apie populiarumą – ir tai1987 m. Paryžiaus modelis, vienas simboliškiausių modelių, kurie siūlomi nedažytos arba lakuotos medienos. Pagaminti daugybės spalvų ir dydžių, nuo 10 iki 110 cm! Jūs tiesiog negalite to praleisti!

Tačiau dvi Peugeot kolekcijos žvaigždės nėra vieninteliai dizainai, kuriais garsina prekės ženklą. 1997 m. buvo pasiūlyti pirmieji elektriniai pipirų ir druskos malūnėliai, o 2004 m. Peugeot patentavo u'Select sistemą malimo smulkumui reguliuoti, kuri leidžia išgauti tiksliai norimą smulkumą (su šešiais pipirų ir trijų druskos variantais).

Peugeot – visapusiškam naudojimui

Peugeot rūpinasi ne tik jūsų patiekiamo maisto skoniu, bet ir jūsų stalo išvaizda. 2006 m. garsus indų dizaineris Thomas Bastide sukūrė Java malūnėlį su išpjautų griovelių dizainu, kad būtų sukurta išradinga optinė iliuzija. 2011 m. Peugeot nusprendė sujungti savo tradicijas su naujomis technologijomis, sukurdamas Elis Sense elektrinius malūnėlius, kuriuos galima valdyti paprastu rankos prisilietimu ir apšviečiamus šviesos diodu.

Be druskos ir panašių malūnėlių, Peugeot siūlo įvairių rūšių prieskonių ir sėklų (įskaitant čili dribsnius, linų sėklas ir šlapią jūros druską) malūnėlius, kavos malūnėlius, vyno priedus ir net priedus kepiniams.

Puikus skonis ir kokybė – Peugeot garantija

Peugeot rankiniams šlifavimo mechanizmams suteikiama viso gyvenimo garantija, o elektriniams malūnėliams – 5 metų garantija. Šios garantijos netaikomos normaliam susidėvėjimui, atsitiktiniam sugadinimui ar bet kokiam malūnėlio naudojimui ne pagal paskirtį.