Stikliniai virduliai

7 items total
Elektrinis virdulys GLASS KI772D381,7 l, Tefal
49,90 €
TEFKI772D38
Elektrinis virdulys WK 3420 1,7 l, Severin
45,79 € –14 %
39,30 €
SEVEWK3420
Elektrinis virdulys ir arbatinukas 2in1 LONO 1,7 l, WMF WM0413160011
Elektrinis virdulys WK 3422 1,7 l, su arbatinuku, Severin SEVEWK3422
Elektrinis virdulys LONO 1,7 l, stiklas, WMF
139 €
WM0413150011
Elektrinis virdulys ir arbatinukas 2in1 WK 3479 1,7 l, Severin SEVEWK3479
Slėginė viryklė WK 3458 Severin 0,5 l sidabrinė
48,99 €
SEVE3413018

Stikliniai virduliai - jūsų "stikliniai" elegantiški virtuvės reikmenys

Elektriniai virduliai palengvina kasdienį gyvenimą, nes greitai užvirina vandenį kavai ar arbatai. Raskite mėgstamą virdulio dizainą svetainėje Kulina ir pasirinkite jums tinkamiausią medžiagą bei spalvą.

Vienas iš galimų variantų - stiklinis virdulys. Jis šildo vandenį nesukeldamas jokiųpavojingų cheminių medžiagų. Stiklas ne tik ekologiškas, bet ir nekeičia vandens skonio.

Kodėl turėčiau įsigyti elektrinį stiklinį virdulį?

Stiklinis arbatinukas turi keletą privalumų, o kai kurie iš jų išskirti toliau:

  • Stikliniai virduliai yra skaidrūs. Stikliniai virduliai yra visiškai matomi, todėl skiriasi nuo kitų virdulių tipų, pvz., plastikinių ar nerūdijančio plieno virdulių. Visada galite matyti, kiek karšto vandens liko.
  • stikliniai virduliai yra įspūdingi - visada galite stebėti vandens burbuliavimo ir virimo procesą virdulyje, kuris atrodo puikiai ir gana atpalaiduoja
  • stiklines sieneles lengva valyti
  • Stiklas nerūdija. Stiklinis virdulys, priešingai nei kai kurie nekokybiški metaliniai virduliai, nerūdija.

Kaip valyti stiklinį virdulį?

Įprastinei priežiūrai pakanka minkštos kempinės ir šilto muilinto vandens. Tačiau jei reikia atsikratyti įsisenėjusių dėmių, actas ir citrinų sultys yra du saugūs sprendimai be cheminių medžiagų, kurie gali jums padėti, kad jūsų mėgstamas stiklinis virdulys vėl atrodytų kaip naujas.

Actas: Į virdulį įpilkite dvi dalis vandens ir vieną dalį baltojo acto. Po to, atvėsinę valandą, užvirkite. Norėdami atsikratyti acto kvapo, išpilkite vandenį ir išvalykite virdulį kaip įprastai.

Citrinų sultys - įpilkite dviejų didelių citrinų sultis į švarų vandenį virdulyje. Užvirinkite mišinį ir leiskite citrinos rūgščiai ištirpinti kalkes. Kad šis derinys duotų optimalų rezultatą, leiskite jam kelias valandas pailsėti. Tada tiesiog nuplaukite virdulį šiltu muiluotu vandeniu.

Peržiūrėkite mūsų WMF stiklinius virdulius, pagamintus iš aukštos kokybės, karščiui atsparaus borosilikatinio stiklo SCHOTT DURAN , kad jūsų virtuvė atrodytų puošniau, o jei pageidaujate ko nors labiau retro, patikrinkite virdulius, kuriuos siūlo Smeg arba KitchenAid.

Jei norite gauti visapusišką arbatos virimo patirtį, apžiūrėkite mūsų arbatinukus ir arbatos puodelius. Viską, ko reikia tinkamam arbatos puodeliui paruošti, taip pat rasite mūsų arbatos ruošimo pirkinių vadove.