Dušo valymo įrankiai

24 items total
Dušo kabinos nubrauktuvas, baltas, Brabantia
Sticker
62,30 €
BRAB280184
Grindų nubrauktuvas LAVEA, Blomus
Sticker
121,38 €
BM68990
Grindų valytuvas MODO, juodas, Blomus
Sticker
101,95 €
BM69258
Dušo kabinos nubrauktuvas LAVEA, Blomus
Sticker
40,75 €
BM68846
Dušo kabinos nubrauktuvas Modo, juodas, Blomus
Sticker
40,75 €
BM68845
Dušo kabinos nubrauktuvas VIPO, baltas, Blomus
Sticker
38,71 €
BM66313
Dušo kabinos nubrauktuvas VIPO, juodas, Blomus
Sticker
38,71 €
BM66314
Dušo kabinos nubrauktuvas VIPO, kreminis, Blomus
Sticker
38,71 €
BM69201
Dušo kabinos nubrauktuvas VIPO, šviesiai pilka, Blomus
Sticker
BM69202
Dušo kabinos nubrauktuvas VIPO, taupe, Blomus
Sticker
38,71 €
BM69200
Dušo valytuvas VIPO Blomus magnetinis
Sticker
38,71 €
BM68982
Dušo kabinos nubrauktuvas, tamsiai pilkas, Brabantia
Sticker
BRAB280160

Dušo šluostės - raktas į švarų dušą

Kam naudojami gremžtukai?

Šluostytuvai - tai prie rankenų pritvirtinti lygūs, lankstūs ašmenys, dažniausiai pagaminti iš gumos, naudojami vandeniui lygiais paviršiais vilkti, dažniausiai nešvariam vandeniui pašalinti po langų ar stiklinių dušo sienų valymo.

Žinomų gamintojų, tokių kaip Blomus, Brabantia ir kt Eva Solo svetainėje Kulina galima rasti įvairių dydžių, formų, medžiagų ir formų. Pavyzdžiui, langams valyti naudojami gremžtukai dažnai būna pagaminti iš gumos arba plastiko ir turi ilgus, lanksčius ašmenis, o skiediniui valyti naudojami gremžtukai paprastai būna pagaminti iš silikono ir turi trumpus, kietus ašmenis.

Kam dar galiu naudoti dušo kabinos nubrauktuvas ?

Stiklo ir langų valikliai yra greitas ir veiksmingas įrankis stiklui ir langams valyti. Jie padeda po valymo pašalinti visą vandens perteklių, todėl stiklas bus be dryžių ir dėmių ir spindės kaip naujas. Tačiau šluostės yra ne tik veiksmingos langų plovimo priemonės. Jais taip pat lengviau nupoliruoti visus drėgnus namų paviršius, įskaitant grindų plyteles, veidrodžius ir dušo kabinas, iki blizgaus blizgesio. Šluostytuvai yra ne tik veiksminga valymo įranga, bet ir labai smagu jais naudotis.

Jei bandote įsigyti namų gremžtuką, kodėl gi jums to nedaryti? Tuomet esate tinkamoje vietoje. Svetainėje Kulina, galite įsigyti įvairių šluosčių, kurios idealiai tinka langams, vonios kambariams, virtuvėms ir kt.

Kaip naudoti gremžtuką?

Šluostytuvus malonu naudoti, todėl drėgnus paviršius valyti tampa paprasta. Nuplovę paviršių muiluotu vandeniu arba valikliu, stipriai prispauskite gremžtuką prie paviršiaus viršaus, kol jis dar drėgnas. Vilkite šluostę žemyn ilgais, tolygiais, nepertraukiamais judesiais, kad surinktumėte ir pašalintumėte visą ant paviršiaus esantį skystį. Kai pasieksite paviršiaus dugną, ištraukite skystį į apačioje pastatytą indą, kuriame jis bus laikomas. Įsitikinkite, kad ant lango neliko dryžių ir dėmių, o jei taip, pakartokite procesą 3-5 kartus.

Kai kurie gremžtukai yra unikalūs ir vietoj guminių ašmenų naudoja kitas medžiagas, pavyzdžiui, gremžtukai su mikropluošto pagalvėlėmis.

Jei norite įsigyti kitų vonios kambario reikmenų, galite peržiūrėti mūsų kosmetikos reikmenų, rankšluosčių pakabų, muilinių ir kt. kolekciją.