Lauko termometrai

5 items total
Lauko termometras, juodas, Eva Solo
44,95 € –24 %
33,90 €
ES567755
Lauko termometras 100 cm, juodas, Eva Solo
69,30 €
ES567756
Lietaus matuoklis CAMPO 76 cm, Blomus
66,25 €
BM65251

Lauko termometrai - pažinkite aplinką nenutuokdami temperatūros

lauko termometras - tai įrankis, kuriuo matuojama lauko aplinkos temperatūra. Ji gali padėti nuspręsti, ar dėvėti megztinį, ar šortus, pakeisti sodo laistymo grafiką ar net organizuoti veiklą lauke pagal orų prognozę.

Šiuolaikiniai lauko termometrai gali būti ir funkcionalūs, ir stilingi, ir suteikti sodui, terasai ar balkonui savitumo. Svetainėje Kulina taip pat rasite kitų sodo dekoracijų ir priedų, pavyzdžiui, žibintų, paukščių lesyklėlių ir sodo deglų, kuriais galėsite papuošti savo sodą.

Kokių tipų lauko termometrų galima įsigyti Kulina?

Lauko termometrai iš pirmaujančių prekės ženklų, tokių kaip Blomus, Eva Solo, ir Philippi galima įsigyti Kulina parduotuvėje, jie yra skaitmeniniai arba analoginiai.

  • Skaitmeniniai termometrai: Skaitmeniniai termometrai yra labiausiai paplitusi šiandien naudojamų lauko termometras forma. Jie matuoja temperatūrą elektroniniais jutikliais ir rodo ją LCD ekrane. Jų būna įvairių stilių, o temperatūrą galima sužinoti pažvelgus pro langą.
  • Analoginiai termometrai: Analoginiai termometrai matuoja temperatūrą naudodami bimetalinę ritę. Jie turi metalinę rodyklę, kuri juda išilgai skalės ir rodo temperatūrą. Jie yra mažiau populiarūs nei skaitmeniniai termometrai, tačiau kai kuriems žmonėms labiau patinka jų klasikinis dizainas.

Kokie lauko termometrasnaudojimo privalumai?

  • Temperatūros indikacija: lauko termometras tiksliai parodo lauko temperatūrą. Tai labai svarbu tiems, kurie nori planuoti veiklą lauke arba sužinoti naujausias orų prognozes.
  • Stebėti orų pokyčius: Lauko termometrai leidžia stebėti orų pokyčius, pvz., temperatūros svyravimus ar netikėtą temperatūros sumažėjimą. Ši informacija padės jums pasiruošti ekstremalioms oro sąlygoms ir jūsų augalams.
  • Perkaitimo ar užšalimo išvengimas: Perkaitimo ar užšalimo esant nepalankioms oro sąlygoms galite išvengti tikrindami lauko temperatūrą. Tai ypač svarbu vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms ir naminiams gyvūnams, kurie jautriau reaguoja į aukštą temperatūrą.
  • Sodininkystė: Lauko termometrai taip pat gali būti naudojami sodo priežiūrai. Jie gali padėti nustatyti, kada sodinti ir laistyti konkrečius augalus. Šios žinios padės jums išlaikyti sveiką ir klestintį sodą.
  • Energijos vartojimo efektyvumas: Stebėdami lauko temperatūrą, galite reguliuoti šildymo ir vėsinimo sistemas taip, kad jos efektyviau naudotų energiją. Taip galite sutaupyti pinigų energijos sąnaudoms ir sumažinti anglies dioksido pėdsaką.