Kosmetiniai veidrodžiai

32 items total
Stalinis veidrodis 28,3 cm, su padėklu, baltas, Brabantia BRAB280726
Kosmetinis veidrodėlis MODO, juodas, Blomus
81,55 €
BM69085
Kosmetinis veidrodėlis SONO, baltas, Blomus
48,91 €
BM66279
Kosmetinis veidrodėlis SONO, juodas, Blomus
48,91 €
BM66280
Kosmetinis veidrodėlis SONO, kreminis, Blomus
48,91 €
BM69162
Kosmetinis veidrodėlis SONO, šviesiai pilka, Blomus
48,91 €
BM69163
Up
More products

Kosmetiniai veidrodžiai - puiki priemonė tobulai išvaizdai

Kas yra kosmetiniai veidrodžiai?

Kosmetiniai veidrodžiai, paprastai vadinami makiažo veidrodžiais arba tuštybės veidrodžiais, yra veidrodžiai, specialiai sukurti tam, kad būtų lengviau ir tiksliau tepti kosmetiką ir atlikti kitus asmeninės priežiūros darbus.

Kai kurie mūsų veidrodžiai turi LED šviesą, kad galėtumėte geriau matyti savo veidą ir kruopščiai tepti kosmetiką bei kitus daiktus.

Mūsų kosmetikos veidrodžiai yra įvairių dydžių, formų ir dizaino, juos galima pritvirtinti prie sienos ar veidrodžio arba tiesiog padėti ant lentynos, vonios kambario stalviršio ar stalčiaus. Šie veidrodžiai buvo kruopščiai atrinkti iš garsių gamintojų, pvz Blomus, Brabantia, ir Seletti.

Kas yra didinamieji kosmetiniai veidrodžiai?

Didinamieji kosmetiniai veidrodžiai, dar vadinami makiažo veidrodžiais, yra specializuoti veidrodžiai, skirti detaliau ir iš arčiau apžiūrėti veidą. Šie veidrodžiai paprastai būna mažesni už įprastus veidrodžius ir turi didinamąjį lęšį, kuris, priklausomai nuo konkretaus modelio, gali būti nuo 5x iki 15x ar daugiau.

Didinantys kosmetiniai veidrodžiai ypač naudingi darant makiažą, pincetu kilstelint antakius ir atliekant kitus priežiūros darbus, kuriems reikia didelio tikslumo. Jie taip pat gali būti naudingi žmonėms, turintiems regėjimo sutrikimų, arba tiems, kurie nori išsamiau matyti savo odą.

Kai kuriuose didinamuosiuose kosmetiniuose veidrodžiuose yra įmontuotas apšvietimas, pvz., LED lemputės, užtikrinančios ryškų, natūralų apšvietimą, kuris gali imituoti natūralią dienos šviesą. Tai gali būti ypač naudinga darant makiažą, nes galite pamatyti, kaip makiažas atrodys esant skirtingam apšvietimui.

Didinamieji kosmetiniai veidrodžiai yra įvairių dydžių ir stilių, įskaitant rankinius, stalinius ir sieninius veidrodžius. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, metalo ir stiklo, ir gali būti maitinami iš baterijos arba prijungiami prie elektros tinklo.

Kokių rūšių kosmetinių veidrodžių galima rasti Kulina?

Svetainėje Kulina, galite rinktis iš plataus kosmetikos veidrodžių, pagamintų pagal konkrečius jūsų poreikius, asortimento. Galimos kelios rūšys, įskaitant:

  • Staliniai veidrodžiai: Tai populiariausias kosmetinis veidrodėlis tipas, skirtas padėti ant stalo ar tualeto reikmenų. Juos galima reguliuoti įvairiais kampais, jie gali būti įvairių dydžių ir didinimų.
  • Sieniniai kosmetiniai veidrodžiai: Šio tipo veidrodžiai yra idealus pasirinkimas, jei neturite daug vietos ant prekystalio, nes jie skirti kabinti ant sienos. Jie gali būti stacionarūs arba reguliuojami ir įvairių dydžių.
  • Kompaktiniai veidrodžiai: Tai nedideli, nešiojamieji veidrodžiai, kurie puikiai tinka kelionėje. Vienoje jų pusėje paprastai būna standartinis veidrodis, o kitoje - didinamasis veidrodis.
  • Apšviesti LED kosmetiniai veidrodėliai: Šiuose veidrodžiuose yra vidinis apšvietimas, kuris suteikia geriausią apšvietimą atliekant kosmetines procedūras. Jie gali būti varomi elektra arba akumuliatoriumi.
  • Įsiurbiamieji kosmetikos veidrodėliai: Šie veidrodžiai turi siurbtukus, kuriais juos galima pritvirtinti prie lygaus paviršiaus, pvz., stiklo ar plytelių. Jei turite mažai vietos ir nenorite visam laikui pritvirtinti veidrodžio, tai puikus sprendimas.
  • Kelionės veidrodžiai: Tai kompaktiški, lengvi veidrodžiai, kuriuos lengva sulankstyti, kad būtų galima lengvai supakuoti.
  • Stovintys kosmetiniai veidrodžiai: Šiuos veidrodžius per visą ilgį galima pastatyti įvairiais kampais.

Galiausiai jūsų poreikiai ir pageidavimai lems, koks kosmetinis veidrodėlis jums labiausiai tinka.

Kosmetiniai veidrodėliai - tai tik viena iš mūsų siūlomų kosmetikos reikmenų rūšių; taip pat turime kosmetikos ir makiažo krepšelių, plaukų džiovintuvų laikiklių, vonios kambario svarstyklių ir vonios kambario organizatorių.