tortų stovai

21 items total
Desertų stovas LEGIO NOVA 29 cm, Eva Solo
99,95 € –24 %
75,10 €
ES887266
Stovas tortui LEGIO NOVA, Eva Solo
99,95 € –24 %
75,10 €
ES887268
Kupolo formos dangtis 26 cm, REVOL
61 € –18 %
50 €
RV655157
Stovas tortui HYBRID MORIANA 32,5 cm, Seletti
169 €
SLT09767
Desertų stovas NEGRETTO 42 cm, juodas, Philippi
167,50 €
PHP131003
Sušių lėkštė LAZY SUSI 35 cm, besisukanti, juoda, Philippi PHP123087
Stovas tortui HYBRID RAISSA 26 cm, Seletti
114 €
SLT09766
Desertų stovas ir vaza FONTAINE 25 cm, sidabrinis, Philippi PHP129012
Stovas tortui HYBRID LEANDRA 20 cm, Seletti
99 €
SLT09765
Stovas tortui BOSSA NOVA 32 cm, Nachtmann
77,10 €
NM77809

Tortams skirti stovai - puikūs indai tortams eksponuoti ir patiekti

stovas tortui - tai universalus serviravimo indas, kurį galima naudoti įvairiems tortams ir kitiems saldumynams pateikti ir patiekti. Pavyzdžiui, tortai, pyragaičiai, sausainiai ir pyragėliai - tai skanėstai, kuriuos galima patiekti ant stovas tortui.

Svetainėje Kulina turime platų pripažintų gamintojų tortų stovų, tortų lėkščių ir etažerių asortimentą, įskaitant Seletti, Koziol, Philippi, , įvairių dydžių, raštų ir medžiagų. Vieni jų pagaminti iš porceliano, kiti iš plastiko, vieni elegantiški, kiti šiek tiek beprotiški. Esame tikri, kad rasite tobulą, kuris pagerbs jūsų sūrio pyragą!

Kas geriau - torto lėkštė ir (arba) stovas tortui ar desertų stovas?

Etageres ir torto lėkštės - du indų, naudojamų saldumynams ir kitiems skanėstams pateikti ir patiekti, pavyzdžiai.

Tortinės lėkštės - tai paprastos plokščios lėkštės, naudojamos tortams, pyragams ir kitiems desertams patiekti ir demonstruoti. Jis gali būti su kojelėmis, kad būtų aukštesnis ir elegantiškesnis, arba su šiek tiek paaukštintu kraštu, kad būtų išvengta išsiliejimo.

Kita vertus, daugiaaukščiuose stenduose, vadinamuose desertų stovas, galima eksponuoti įvairius skanėstus. Kiekviename desertų stovas stendų sluoksnyje gali būti skirtingi desertai, vaisiai ar skanėstai, jie gali būti dviejų ar daugiau lygių. Jie dažnai naudojami mažoms smulkmenoms, pavyzdžiui, sausainiams, keksiukams, braškėms, makaronams ar pirštų maistui, pristatyti.

Puikus pasirinkimas yra torto lėkštė ir desertų stovas , kurie gali pagerinti jūsų stalo apipavidalinimą. Tinkamiausias pasirinkimas priklauso nuo jūsų konkrečių pageidavimų ir desertų, kuriuos ketinate patiekti, rūšių.

Kokios yra tortų stovų rūšys?

Kulina svetainėje siūlomi įvairūs stovas tortui modeliai, kurių kiekvienas pasižymi savitomis savybėmis ir išvaizda. Toliau pateikiami keli tipiškiausi tortų stovų stiliai:

  • Pjedestaliniai stovas tortui: Tai bene populiariausias tortų stovų tipas.
  • Etageres / Daugiaaukščiai tortų stovai: Tortų stovai su pakopomis - etageriai - leidžia vienu metu eksponuoti kelis tortus ar kitus skanėstus, nes jie yra kelių sluoksnių. Juos taip pat galite naudoti pirštų maistui ir užkandžiams (saldžiarūgščiams) patiekti per vakarėlius ir pan.
  • Plokštinių tortų stovai: Tai paprastos plokščios lėkštės arba lėkštės, naudojamos tortams, pyragams ir kitiems desertams pateikti ir patiekti. Jie gali būti su šiek tiek paaukštintu kraštu, kad būtų išvengta išsiliejimo.

Taip pat galite rinktis iš mūsų tortų servetėlių, tortų lėkščių ir kepimo formų kolekcijos, kad kepimas ir serviravimas būtų tobulas.