Kontaktinės grotelės

10 items total

Kontaktinis grilis - idealus kepimo prietaisas įvairiems patiekalams kepti ir šildyti

Kas yra kontaktinės grotelės?

Kontaktinės kepsninės, dar vadinamos panini presais, yra virtuvės prietaisai, skirti greitai ir patogiai kepti maistą ant grotelių. Jas sudaro dvi karštos plokštės, kurios susijungia ir vienu metu gamina maistą iš abiejų pusių. Daugelį patiekalų, įskaitant mėsainius, paukštieną, daržoves ir sumuštinius, galima paruošti naudojant kontaktines kepsnines. Juos galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke, be to, jie gali būti įvairių versijų ir dydžių.

Tai populiarus prietaisas namų virtuvėse, taip pat komercinėse virtuvėse, pavyzdžiui, restoranuose ir kavinėse. Dėl kompaktiško dydžio ir paprasto naudojimo jie yra patogus įrankis užsiėmusiems virėjams, norintiems greitai ir skaniai paruošti patiekalus.

Svetainėje Kulina, kruopščiai atrinkome platų patvarių kontaktinių grotelių pasirinkimą iš gerai žinomų gamintojų, pvz Severin, Tefal, ir WMF.

Kaip išvalyti kontaktinį grilį?

Kontaktines groteles galima išvalyti pašalinus maisto daleles, nuplovus drėgnu skudurėliu ar kempine ir panaudojus sodos pastą, kad pašalintumėte bet kokias sudėtingas dėmes ar pridegusias liekanas.

Be to, labai svarbu nenaudoti abrazyvinių valiklių. Jei kepsninėje yra nuimamų plokščių, jas reikia plauti atskirai indaplovėje arba šiltame muiluotame vandenyje.

Kuo skiriasi kontaktinis grilis ir sumuštinių degustatorius?

Sąvoka "kontaktinis grilis" reiškia kepimo prietaisą su dviem tarpusavyje sujungtomis karštomis plokštėmis. Lėkštes galima atidaryti ir uždaryti kaip moliuskų kriaukles, jos dažnai būna su briaunomis, todėl ant maisto lieka grilio žymės. Kontaktinio grilio kepimo plokštės dažnai yra didesnės nei standartinių sumuštinių kepimo aparatų kvadratiniai lizdai, todėl suteikiama daugiau kepimo galimybių.

A sumuštinių keptuvėyra nedidelis stalviršis, skirtas kvadrato (arba trikampio) formos sumuštiniams, paprastai su skrudinta duona, gaminti. Jį galima atversti ir uždaryti kaip knygą dėl dviejų paprastai plokščių lankstinių. Sumuštinių sumuštinių keptuvėgalima gaminti įvairius sumuštinius, pavyzdžiui, su keptu sūriu, kumpiu ir sūriu, tunu ir kt.

Taip pat galite apžiūrėti kitų elektrinių kepsninių ir kitų būtiniausių virtuvės prietaisų, pavyzdžiui, virtuvės kombainų, skrudintuvų, elektrinių viryklių ir virdulių, kolekcijas.