Hübsch

Hübsch yra dizaino įmonė, turinti skandinaviškų šaknų ir meilę paprastam, bet žaismingam dizainui. Jos misija – pradžiuginti vartotojus gaminiais, kurie puikiai tinka asmeniniam prisilietimui sukurti, išreikšti jūsų stilių, nuotaiką ir dizaino pojūtį. Išsirinkite tai, kas jums patinka, maišykite, derinkite... ir šypsokitės.
69 items total
Pufas CUBE 58 x 37 cm, oranžinis, Hübsch
199 €
HU21323
Sieninė lempa EDGE žalvaris, Hübsch
129 €
HU990708
Veido rankšluostis PROMENADE 50 x 100 cm, žalias, Hübsch HU61410
Lentyna FOLD DOUBLE 60 cm, pilka, geležinė, Hübsch HU21114
Kabantis šviestuvas YAMA, žalias, Hübsch
149 €
HU991304
Antklodė TONE 130 x 200 cm, rožinė, Hübsch
144 €
HU220901
Laistytuvas VALE 7 l, 48 cm, mėlynas, geležinis, Hübsch HU990901
Up
More products

Hübsh - Kur gyvena laimė

"Hübsh" yra Danijos įmonė, kurią 2010 m. įkūrė Flemmingas Hussakas, Jannie Krügeris ir Danielis Henriksenas. Bendrovės stiliui įtakos turi daniški dizaino principai, kuriuose pabrėžiamas paprastumas, funkcionalumas ir minimalizmas. "Hübsh" gaminiai yra nesenstantys ir universalūs, todėl puikiai dera bet kokioje erdvėje - namuose, biure ar viešojoje erdvėje.

"Hübsh" dizaino metodas ir stilius

Prekės ženklo tikslas - suteikti laimės žmonių interjerams. Tam Hübsch siūlo "išvaizdą ir pojūtį", kuriame derinamas žaismingas požiūris į medžiagų ir spalvų derinius su estetikos pojūčiu, kad interjeras būtų jaukus, bet erdvus.

"Hübsh" dizaino metodas pasižymi funkcionalumu, drąsiais spalvų pasirinkimais ir vienas kitą papildančiais kontrastais, taip pat švariomis linijomis ir paprastomis formomis.

Kokius produktus siūlo "Hübsh"?

"Hübsh" siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant tokius baldus kaip sofos, kėdės, stalai, lauko baldai, lentynos ir sandėliavimo sprendimai. Įmonės baldai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, suteikia patogumo ir jaukumo dėl pasirinktų aukštos kokybės audinių ir yra sukurti taip, kad tarnautų daugelį metų.

Be baldų, "Hübsh" taip pat siūlo įvairius šviestuvus (lauko šviestuvus, stalinius šviestuvus, sieninius šviestuvus, lubinius šviestuvus ir grindų šviestuvus) ir tekstilės gaminius, kad kiekvienuose namuose būtų jauku ir šilta. Tai kilimai, dekoratyvinės pagalvėlės, užvalkalai ir antklodės, taip pat virtuvės tekstilė, patalynė ir rankšluosčiai.

Prekės ženklo kataloge taip pat yra namų dekoro gaminių, tokių kaip vazos, sienų dekoracijos, žvakidės, veidrodžiai, kabliukai, virtuvės reikmenys ir laikymo sprendimai.

Apibendrinant galima teigti, kad šis prekės ženklas siūlo viską, ko reikia moderniai, bet jaukiai įrengti namus, ir jei nuspręsite likti ištikimi "Hübsh", galite būti tikri, kad netrukus jūsų namai atrodys kaip iš interjero žurnalo.