311 items total
Laužavietė FIRECUBE 45 cm, plieninė, Eva Solo
549,95 € –20 %
434,50 €
ES571144
Laužavietė ir kepsninė CARUS M, Remundi
1 336,40 €
RMDI800904
Kepsninė su anglimis CONE, Höfats
799 €
HO010101
Aušinimo dėžė CLASSIC 12 l, tamsiai mėlyna, Polarbox
New
PLBXPLB12AZCLASS
Dangčio keltuvas, ketus, Petromax
14 € –7 %
13 €
PET730379
Kepsninės įrankiai BRICK, 3 vnt. rinkinys, Philippi PHP353014
Kepsninės šveitimo šepetys, raudonas, LotusGrill
10,80 €
LT44896
Vištienos sparnelių lentyna, Rösle
Outlet
31 € –25 %
23,24 €
ROS25144
Akmens padas picai kepti 35,5 cm, Eva Solo
48 € –13 %
41,50 €
ES571104
Akmens padas picai kepti 570, Outdoorchef
124,20 €
ODCH1821195
Up
More products

Sodas, terasa, balkonas - išeikime į lauką!

Sodas, kaip ir balkonas ar terasa yra mūsų namų dalis. Jie susilieja vienas į kitą, prasiskverbia, ten jūs praleidžiate daug laiko (ypač pavasarį ir vasarą), todėl jūsų namų aplinka yra labai svarbi, kai reikia sutvarkyti savo gyvenamąją erdvę. Kulina parduotuvėje siūlome daug aksesuarų ir dekoracijų, kurios padės sutvarkyti lauko erdvę taip, kad ji atitiktų jūsų poreikius ir atitiktų jūsų namų stilių.

Šviesos jūsų sodui

Kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo išorinę erdvę (ar tai būtų terasa, ar balkonas), jums tikrai reikia lauko apšvietimo, kuris apšviestų erdvę. Atsižvelgdami į jūsų sodo charakterį ar balkono dydį, galite pasirinkti klasikinius šviestuvus, saulės šviestuvus arba sodo žibintus ir fakelus. Nepamirškite apie žvakes, kurios bus puikus sprendimas jūsų balkonui ar lauko stalui.

Laiko leidimas lauke

  1. Išsikepkime kepsnių!

Gaminti lauke smagu, todėl Kulina parduotuvėje rasite daugybę įvairių kepsninių, modernių laužaviečių ir lauko puodų, skirtų įvairioms maisto gaminimo technikoms. Dėl pasirenkamų priedų mūsų modernios laužavietės gali būti labai greitai paverstos grotelėmis, todėl galėsite mėgautis romantiška atvira ugnimi gamtoje ir paruošti skanų užkandį prie vyno ar alaus taurės.

Taip pat siūlome platų kepimo įrankių ir priedų pasirinkimą, dėl kurių kepimas ant grotelių kepsninėje bus lyg saldainis pradedantiesiems. Jei nežinote, kokią kepsninę pasirinkti, skaitykite mūsų kepsninių pirkinių vadovą čia. Pakvieskite draugus, paruoškite maistą ant grotelių, susėskite prie stalo terasoje ar prie laužo ir kartu kepkite maistą, kalbėkitės ir juokaukite.

  1. Mėgstate iškylas?

Jūsų sode arba parke. Surengti pikniką visada yra gera idėja, o naudodamiesi mūsų siūlomais iškylos reikmenimis ir indais, galėsite puikiai pasiruošti dienai ir stilingai atsipalaiduoti gryname ore. Plastikiniai puodeliai ir lėkštės, krepšeliai iškylai, vandens buteliai ir butelių šaldytuvai, nešiojami šaldytuvai ir priešpiečių dėžutės, kurias galite pripildyti mėgstamais sveikais užkandžiais – yra viskas, ko reikia, kad diena gamtoje būtų tobulas atsipalaidavimas

  1. Ar iš prigimties esate gamtos mylėtojas ir sodininkas?

Jei norite, kad jūsų sodas ar balkonas teiktų atsipalaidvimą, turite rūpintis augalais. Leisti laiką užsiimant sodininkyste ir gėlių auginimu yra puikus užsiėmimas tiems, kuriems reikia atsipalaiduoti, todėl pasiimkite sodo įrankius, gėlių vazonus ir laistytuvus ir pasirūpinkite, kad jūsų sodas ir terasa sužaliuotų kiekvieną pavasarį ir vasarą!</p >

Kaip papuošti savo sodą?

Kaip minėjome, sodas yra neatsiejama jūsų namo dalis. Taip pat, kaip ir terasa ar net nedidelis balkonas. Naudodami modernias sodo dekoracijas, kurios taip pat yra funkcionalios, galite papuošti savo sodą minimalistiniu, kaimišku ar skandinavišku būdu. Į kokias sodo puošmenas verta atkreipti dėmesį (jų rasite Kulina parduotuvėje):

- paukščių lesyklėlės (tai ne tik išvaizdūs, bet ir draugiški gamtai!)

- lietaus matuokliai arba ventiliatoriai,

- sodo ir saulės šviestuvai

- gėlių vazonai ir laistytuvai

- stilingos laužavietės

- sodo baldai ir lauko tekstilė (jie gali turėti didelį skirtumą!)

Rūpinkitės savo augalais, rūpinkitės gėlėmis ir paukščiais, pasodinkite žolelių ir mėgaukitės savo sodu taip pat, kaip ir namais.