Laikiklis popieriniams rankšluosčiams

25 items total
Popierinių rankšluosčių laikiklis LOOP, sidabrinis, Blomus BM63651
Popierinių rankšluosčių laikiklis DEPOT, WMF
43,20 €
WM0659806030
Popierinių rankšluosčių laikiklis GOURMET, WMF
45,90 € –42 %
26,49 €
WM0644586040
Virtuvės folijos dalytuvas, WMF
45,90 €
WM659826030
Popierinių rankšluosčių laikiklis COLO, kreminis, Blomus BM64097
Popierinių rankšluosčių stovas MIAOU, kosminis juodas, Koziol KOZ5225526
Popierinių rankšluosčių laikiklis WIRES, pilkas, Blomus BM64189
Popierinių rankšluosčių stovas WIRES, kreminis, Blomus BM64186
Virtuvinių rankšluosčių laikiklis WIRES, Blomus
22,39 €
BM68468
Up
More products

Popierinių rankšluosčių laikikliai - sutvarkykite virtuvės erdvę

Kodėl popieriniai rankšluosčiai ir jų laikikliai yra būtini virtuvėje?

Popierinių rankšluosčių laikikliai yra vienas iš svarbiausių virtuvės organizatorių. Kodėl? Aktyvus popierinių rankšluosčių naudojimas virtuvėje skatina higieną, ypač gaminant maistą. Popieriniai rankšluosčiai labai veiksmingai pašalina 77 % bakterijų nuo rankų, net jei jas kruopščiai plaunate su muilu. Keista, kad net rankų džiovintuvai nepasiekia tokio paties rezultato. To priežastis - bakterijos, kurios kaupiasi ant džiovyklių vidinių paviršių.

Popierinius rankšluosčius virtuvėje naudojate ne tik rankoms nusausinti, bet ir spintelėms, virtuvės stalviršiams, elektrinėms viryklėms ar bet kokiems kitiems paviršiams, kuriuos reikia nušluostyti ar nusausinti, nuvalyti.

Deja, popierinis rankšluostis nėra geriausias vaizdas jūsų virtuvėje. Be to, jis nuolat krenta nuo stalviršio, o nešvariomis rankomis sunku atplėšti rankšluosčio gabalėlį. Tačiau tam yra puikus sprendimas - tai modernus ir stilingas popierinių rankšluosčių laikiklis!

Popierinio rankšluosčio laikiklio privalumai

  • gerai organizuota erdvė
  • lengva viena ranka nuplėšti vieną popierinio rankšluosčio gabalėlį
  • ritinys neapsiverčia
  • elegantiškas dizainas

Popierinių rankšluosčių laikikliai - puikus stilingas sprendimas

Dėl elegantiškų ir kompaktiškų popierinių rankšluosčių laikiklių, kurių yra Kulina sandėlyje, juos lengva ir malonu pastatyti bet kur. Nesvarbu, ar popierinių rankšluosčių laikikliai būtų pastatyti tiesiai ant virtuvės stalviršio, virtuvės spintelėje, ar pritvirtinti prie sienos, jie yra praktiškas sprendimas kiekvienai virtuvei.

Popierinių rankšluosčių laikiklių yra įvairių stilių ir medžiagų, todėl virtuvė atrodys tvarkinga, švari ir tvarkinga. Kulina siūlo įvairius prekės ženklus, įskaitant Blomus, Joseph Joseph ir WMF, kurie siūlo patrauklų ir praktišką dizainą.

Jei norite, kad jūsų virtuvė būtų gerai organizuota, pagalvokite ir apie kitas virtuvės organizavimo priemones, pavyzdžiui, duonos dėžes, šiukšliadėžes, maisto laikymo dėžes ar indų plovimo reikmenis.