Kavos aparato priedai

9 items total
Pieno plaktuvas SPUMA 700, Severin
Sticker
162,99 €
SEVESM3587
Pieno plaktuvas SPUMA 700, Severin
Sticker
133,29 €
SEVESM3586
Kavos suspaudimo padėkliukas 145781, Graef
49 €
GF145781
Pieno plaktuvas SM 3584, Severin
Sticker
58,29 €
SEVESM3584
Pieno plaktuvas PLISSÉ, baltas, Alessi
135 €
ALMDL13W
Pieno plaktuvas PLISSÉ, pilkas, Alessi
135 €
ALMDL13G
Pieno plaktuvas PLISSÉ, raudonas, Alessi
135 €
ALMDL13R
Pieno plaktuvas PULCINA, baltas, Alessi
39 €
ALMDL11W
Pieno plaktuvas PULCINA, juodas, Alessi
39 €
ALMDL11B

Kavos aparatų priedai - geriausiam kavos puodeliui

Kavos aparatų priedai - patobulinkite savo kavos patirtį

Jei jau turite kavos aparatą, galite gaminti ir patiekti puikią kavą namuose. Tačiau ar žinote, kad kavos gėrimo patirtį galite pagerinti naudodami papildomus kavos aparatų priedus? Turime visko, ko gali prireikti, įskaitant pieno putotuvus, valymo tabletes ir kavos malūnėlius.

Kulina, turime platų kavos aparatų priedų pasirinkimą iš patikimų gamintojų, pvz Alessi, La Pavoni, Severin ir Smeg kurie bus ypač patrauklūs baltosios kavos gerbėjams.

Pieno plakikliai

Šis nešiojamasis prietaisas naudojamas skysčiams maišyti, kad susidarytų oro burbuliukų ir putų derinys. Gaminant kapučino arba latte, pieno putotuvu karštas pienas suplakamas į tirštas putas, kurios naudojamos kavos gėrimams pagardinti ir papuošti.

Tačiau pieno plakikliu galite plakti pieną šokoladui, karštai kakavai ir kitiems gėrimams, taip pat maišyti kokteilius, plonus padažus ir lengvus padažus. Jį galite naudoti net kiaušinių baltymams plakti.

Siūlome paprastus akumuliatorinius pieno plakiklius ir elektrinius plakiklius su į maišytuvą panašiu prietaisu, skirtu pienui plakti iki putų. Elektriniai putotuvai dažnai gaminami kaip priedas prie kavos aparato arba kaip atskiras, savarankiškas prietaisas.

Valymo tabletės

Kitas labai svarbus kavos aparato priedas yra valymo tabletės, kurios padeda palaikyti gerą prietaiso būklę.Jos skirtos kavos likučiams ir riebalams, likusiems ruošiant kavą, pašalinti. Valydami kavos aparatą užtikrinate geriausią kavos skonį ir ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką. Svarbu reguliariai naudoti kavos aparatų valymo tabletes, kad išvengtumėte problemų su kavos aparatu.