Kavos aparato priedai

10 items total
Kavos aparato valymo tabletės, 10 vnt., Graef
44 €
GF145614
Pieno plaktuvas MILK & CHOC LONO, WMF
144 €
WM413170011
Pieno plaktuvas PLISSÉ, raudonas, Alessi
135 €
ALMDL13R
Pieno plaktuvas PULCINA, baltas, Alessi
39,49 €
ALMDL11W
Pieno plaktuvas SM 3584, Severin
53,40 €
SEVESM3584
Pieno plaktuvas SPUMA 700, Severin
99 €
SEVESM3586
Pieno plaktuvas SPUMA 700, Severin
128,60 €
SEVESM3587
Pieno putos plaktuvas MILK FRONTHIER XL100810 Krups
54,90 €
TEFXL100810
Šalto gėrimo stovas KCBSOB, KitchenAid
29 €
KAKCBSOB

Kavos aparatų priedai - geriausiam kavos puodeliui

Kavos aparatų priedai - patobulinkite savo kavos patirtį

Jei jau turite kavos aparatą, galite gaminti ir patiekti puikią kavą namuose. Tačiau ar žinote, kad kavos gėrimo patirtį galite pagerinti naudodami papildomus kavos aparatų priedus? Turime visko, ko gali prireikti, įskaitant pieno putotuvus, valymo tabletes ir kavos malūnėlius.

Kulina, turime platų kavos aparatų priedų pasirinkimą iš patikimų gamintojų, pvz Alessi, La Pavoni, Severin ir Smeg kurie bus ypač patrauklūs baltosios kavos gerbėjams.

Pieno plakikliai

Šis nešiojamasis prietaisas naudojamas skysčiams maišyti, kad susidarytų oro burbuliukų ir putų derinys. Gaminant kapučino arba latte, pieno putotuvu karštas pienas suplakamas į tirštas putas, kurios naudojamos kavos gėrimams pagardinti ir papuošti.

Tačiau pieno plakikliu galite plakti pieną šokoladui, karštai kakavai ir kitiems gėrimams, taip pat maišyti kokteilius, plonus padažus ir lengvus padažus. Jį galite naudoti net kiaušinių baltymams plakti.

Siūlome paprastus akumuliatorinius pieno plakiklius ir elektrinius plakiklius su į maišytuvą panašiu prietaisu, skirtu pienui plakti iki putų. Elektriniai putotuvai dažnai gaminami kaip priedas prie kavos aparato arba kaip atskiras, savarankiškas prietaisas.

Valymo tabletės

Kitas labai svarbus kavos aparato priedas yra valymo tabletės, kurios padeda palaikyti gerą prietaiso būklę.Jos skirtos kavos likučiams ir riebalams, likusiems ruošiant kavą, pašalinti. Valydami kavos aparatą užtikrinate geriausią kavos skonį ir ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką. Svarbu reguliariai naudoti kavos aparatų valymo tabletes, kad išvengtumėte problemų su kavos aparatu.