Gėlių vazonai

36 items total
Gėlių vazonas RECYCLED 19 cm, smėlis, Rosendahl
Sticker
RSD20632
Gėlių vazonas RECYCLED 15 cm, bordo, Rosendahl
Sticker
18,80 €
RSD20641
Stovas gėlėms KENA 80 cm, smėlio spalvos, Blomus
Sticker
BM66019
Stovas gėlėms KENA 55 cm, taupe, Blomus
Sticker
159 €
BM66016
Gėlių vazonas RECYCLED 12 cm, bordo, Rosendahl
Sticker
14 €
RSD20640
Up
More products

Gėlių vazonai - geriausias dizainas jūsų kambariniams augalams

Kam naudojami gėlių vazonai?

Gėlių vazonas, kartais dar vadinamas vazonu arba vazonu, yra indas, naudojamas gėlėms ir kitiems augalams auginti ir eksponuoti. Dažnai vazonai gaminami iš plastiko, keramikos, žalvario, akmens masės, metalo ar plieno, jie būna įvairių stilių ir spalvų.

Paprastai vazonų dugne yra skylės, pro kurias vanduo gali nutekėti, kartais į po vazonu esančią lėkštę. Prireikus augalo šaknys gali panaudoti šį vandenį.

Taip pat yra modernių savaiminio laistymo vazonų su vandens rezervuaru . Jei ieškote tokio vazono, peržiūrėkite savaime laistomus vazonus iš Eva Solo.

Kokiais tikslais naudojamas gėlių vazonas?

Skirtingai nuo gėlių stendų, kurie pirmiausia naudojami gėlėms eksponuoti, vazonai gali būti naudojami įvairiems tikslams, įskaitant augalų perkėlimą į kitas vietas, sėklų užmezgimą, augalų auginimą terasose ir patalpose, subtilių augalų auginimą patalpose šaltesnio klimato sąlygomis arba tiesiog kambarinių augalų demonstravimą kaip namų puošybos elementą.

Kaip sužinoti, kokį vazoną pasirinkti?

Pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti gėlių vazoną:

  • dydžių skaičiavimas

Pirmas žingsnis renkantis naują vazoną namams yra vazono dydžio nustatymas. Kaip pasirinkti tinkamą dydį? Jei reikia persodinti augalus, jei augalai auga 10 cm ar mažesnio skersmens vazonuose, padidinkite juos 1-2 cm. Jei augalai auga didesniuose vazonuose, padidinkite vazono skersmenį 2 ar 3 cm.

  • labai svarbus drenažas

Daugeliui kambarinių augalų būtina pasirinkti vazoną su drenažo mechanizmu, kad po augalų laistymo žemė neliktų pernelyg šlapia. Dėl plačios modernių laistytuvų pasiūlos augalų laistymas gali būti toks pat stilingas kaip ir patys augalai.

  • pasirinkite dizainą

Išsirinkite vazoną, kurio išvaizda ir tekstūra jums patinka. Rinkitės stilių, atitinkantį jūsų interjero stilių. Šiuo metu kambariniams augalams dažniausiai naudojami keraminiai vazonai. Jų būna įvairių formų, atspalvių ir dydžių. Plastikiniai vazonai yra lengvi, įvairių spalvų ir dizaino. Be to, jie yra nebrangūs ir juos paprasta prižiūrėti.

Parduotuvėje Kulina turime platų gėlių vazonų pasirinkimą iš garsių gamintojų, pvz Blomus, Eva Solo, Hübsch ir Rosendahl įvairių dydžių, stilių ir medžiagų.