Prieskonių malūnėliai

60 items total
Druskos malūnėlis GRIND, sidabro spalvos, Alessi ALWAL03
Pipirų malūnėlis GRIND, juodas, Alessi
115 €
ALWAL03B
Prieskonių malūnėlių DE LUXE rinkinys, 3 vnt., WMF
Sticker
WM0667949990
Juodos spalvos prieskonių malūnėlis, Microplane
Sticker
63,70 €
MI48060
Up
More products

Druskos ir pipirų trintuvės, bastyklės ir prieskonių malūnėliai – sumalkite, purtykite, pagardinkite!

Kam man reikia prieskonių malūnėlio?

Patiekalų pagardinimas šviežiai maltais prieskoniais gali juos iš pagrindų pakeisti! Kodėl? Visuose prieskoniuose yra aliejų, dėl kurių jų skonis nuostabus, ir šie aliejai išsiskiria, kai naudojate prieskonių malūnėlį. Kai sumalami prieskoniai, jie liečiasi su šviesa ir oru, o ilgiau laikant praranda skonį ir aromatą. Štai kodėl svarbu, kad jūsų virtuvėje ar ant valgomojo stalo visada būtų po ranka keletas prieskonių malūnėlių, kad patiekiamas maistas būtų aromatingas.

Norint sumalti kietus, džiovintus prieskonius, reikia naudoti prieskonių trintuvę, dar vadinamą prieskonių malūnėliu. Pieskoniai gali būti sumalami ir į rupius, ir į smulkius miltelius, o druskos ir pipirų malūnėliai yra du pagrindiniai prieskonių malūnėlių, kurių reikia kiekvienai virtuvei, pavyzdžiai.

Kokie yra prieskonių malūnėlių tipai?

Elektriniai ir rankiniai prieskonių malūnėliai, tai yra dvi pagrindinės malūnėlių rūšys.

  • Elektriniai prieskonių malūnėliai gali būti įkraunami laidu arba maitinami baterijomis. Kadangi elektrinis prieskonių malūnėlis reikalauja mažiau fizinių pastangų nei rankinis, tai puikus pasirinkimas, kai kalbama apie patogumą.
  • Rankinis prieskonių malūnėlis yra geras pasirinkimas, jei norite geriau kontroliuoti, kiek druskos ar pipirų bus dedama į patiekalą, ir jei norite patiekti prieskonių ant stalo. Įsitikinkite, kad rankinis druskos ar pipirų malūnėlis turi reguliuojamą malimo mechanizmą, kad galėtumėte valdyti ne tik prieskonių kiekį, bet ir jų struktūrą.

Taip pat turėtumėte prisiminti, kad jums reikia skirtingų prieskonių malūnėlių, skirtų sausiems ir šlapiems prieskoniams arba sudedamosioms dalims, pvz., linų sėmenims, apdoroti. Rankiniai prieskonių malūnėliai paprastai netinka šlapiems ingredientams, kuriuos galite sumalti specialiaisiais malūnėliais, elektriniais malūnėliais arba įprastais kavos malūnėliais.

Žinoma, taip pat galite naudoti įprastas druskos ir pipirų barstytuves, kurias itin patogu naudoti kasdien. Nei prieskonių malūnėliai, nei barstytuvės neturi būti nuobodžios. Dėl skirtingų Kulina parduotuvės siūlomų dizainų galite pritaikyti šiuos priedus prie savo namų stiliaus. Jie taip pat gali būti puiki dovana – ypač jų rinkinys. O jei ieškote kažko ypatingo ir kartu skoningo, peržiūrėkite mūsų prieskonių malūnėlių amp; ypatingus pasiūlymus, kurie suteiks jūsų virtuvei daugiau skonio ir aromato.

Įvairios spalvos, talpos, dydžių, prekių ženklų ir medžiagų Kulina parduotuvėje galima įsigyti tiek rankinių, tiek elektrinių prieskonių malūnėlių su druskos ir pipirų barstytuvėmis. Pežiūrėkite legendinius Peugeot prieskonių malūnėlius, patikimas druskos ir pipirų trintuvėles – Cole & Mason, stilingus Kahler prieskonių malūnėlius, originalias Philippi druskos ir pipirų barstytuves >.