Kavos dienos

Kavos dienos

☕ Mėgaukitės kiekvienu mėgstamo gėrimo gurkšniu.

Kuris kavos aparatas jums tinka?

Lašelinis kavos aparatas

Lašelinį kavos aparatą žinome iš amerikietiškų filmų. Virdulys „be dugno“ (visiems gėrimams) yra svarbi kiekvienos deramos vakarienės dalis ir padeda išspręsti viską nuo žmogžudystės iki širdies skausmo.

Kam turėti vieną? Kad būtų galima paruošti daug kavos!

Biure, jei nenorite stoti į ilgą eilę, kad įsipiltumėte puodelį kavos. Namams, jei reikia nuolatinio dopingo namų biure arba esate tiesiog kavą mėgstanti šeima. Ir dėl subtilaus, tačiau sodraus natūraliai užplikytos filtruotos kavos skonio.

Amerikietiška ikona yra „KitchenAid“ lašelinių kavos aparatų prekės ženklas, „Smeg“ kavos aparatas papuoš jūsų virtuvės spinteles, o dabartinė technologijų žvaigždė – vokiečių prekės ženklo „Severin“ „Filka“ asortimentas.

Lašeliniai kavos aparatai

Svirtinis kavos aparatas

Mėgstate atrasti kavą ir jos įvairius skonius bei mėgstate eksperimentuoti? Nuobodu virti kavą vien mygtuko paspaudimu? Svirtinis kavos aparatas suteikia erdvės savirealizacijai.

Kam turėti vieną? Kavai kaip iš kavinės!

Kavos ruošimas svirtiniu kavos aparatu yra ritualas. Tai apima malimą, plakimą, vandens temperatūros pasirinkimą. Jaučiate šviežiai maltų pupelių aromatą ir namų baristos pasitenkinimą. Dėl slėginio paruošimo ir trumpo ekstrahavimo laiko gautas rezultatas yra stiprus, tikras espresas. Kokybiški kavos aparatai gali išlaikyti stabilų slėgį viso ekstrahavimo proceso metu ir neleidžia vandens temperatūrai nukristi. Asortimento viršuje yra kavos aparatai, kuriuos parduoda tokie prekės ženklai kaip „KitchenAid“ ar „Smeg“.

Svirtinis kavos aparatas

Severin Filka

Visiškai automatinis lašelinis kavos aparatas su integruotu malūnėliu.

Technologinės naujovės ir puikus dizainas

„Filka“ kavos aparatai

Integruotas malūnėlis

Šviežiai malta kava jums nieko nedarant. Praėjus 15 minučių po malimo, iki 60 % kavos aromato išnyks. Koštuvams be integruoto malūnėlio kavą reikia malti atskirai. Norint užtikrinti šviežumą, rekomenduojama sumalti prieš pat paruošimą. Nustačius laiką, iš piltuvo aparatas paima anksčiau sumaltą kavą.

Ar norite pabusti nuo tikrai šviežios kavos kvapo? Nustatykite „Filka“ kavos aparato laikmatį – prieš ruošiant kavą integruotas malūnėlis pats ją sumals, o jums beliks nuspręsti, ar norite pabusti. Malama itin tyliai.

Puodeliui ir kavinukui

„Filka“ kavinuke telpa 10 espreso puodelių, o jūs galite rinktis iš 2 rūšių – stiklinio, kurį galėsite laikyti kavos aparate temperatūros palaikymo režimu, arba termovirdulio, kurį galėsite pasidėti ant savo darbo stalo.

Tačiau aparatu taip pat galėsite lengvai paruošti tik 1 nedidelį puodelį arba pasiimti kavą su savimi termopuodelyje. Kavos aparatas yra lankstus bet kokio dydžio talpyklai.

Daugkartinis filtras

Kavos aparate yra ekologiškas, daugkartinis auksinės spalvos filtras, kurį galima plauti indaplovėje. Taip pat galite naudoti įprastus popierinius filtrus.

 

Stiklas arba porcelianas

Espreso kava tik iš porceliano

Ką sako specialistai? Klasikinį espresso arba lungo tinka gerti tik iš porceliano. Gerdami kapučino, galite pasirinkti, ar norite juo mėgautis iš puodelio, ar iš stiklinės. Ir jūs neturite apsiriboti tradicine balta spalva. „Revol“ puodeliai turėjo būti atsakas apgailėtinai kavai iš plastikinių puodelių. Nuotaikinga atsakas tapo ištikima ir populiaria dovana.

Kavos puodeliai

Latė stiklinėje

Kava su pienu arba late geriausia mėgautis iš stiklinių indų. Akivaizdžiai atskirti kavos ir pieno sluoksniai parodo baristos meistriškumą ir suteikia malonumą mėgaujantis kava. Vokietijos stiklo gamyklos „Nachtmann Barista“ serija yra aukščiausios kokybės stiklo meistriškumo ir meistriškų šiuolaikinių kavos aparatų tendencijų sintezė.

Kavos stiklinės

 

Moka konvička
Moka konvička

Stilingi mokos kavos aparatai

Mokos kavinukas veikia panašiai kaip greitpuodis. Greitai ir įnirtingai paruošia puodelį kavos, kuri nėra tokia stipri kaip espreso, bet stipresnė už lašelinę kavą. Ekstrahavimas atliekamas greitai ir naudojant verdantį vandenį, o minusas – degėsių skonis, kuris būdingas daugumai pigesnių aparatų. Tačiau pristatydami „Alessi“ kavinukus gamintojai pagalvojo ne tik apie dizainą, bet ir apie funkciją. Moka kavinukai reikiamą akimirką automatiškai nustoja filtruoti kavą, padėdami pašalinti kartumo poskonį ir išsaugoti tikrą, gryną aromatą.

Mokos kavos aparatai

kávovar
kávovar

Prancūziški kavos virtuvai – kava sveikatai

Paprasčiausias kavos aparatas taip pat yra pats švelniausias ruošiant kavą. Jei laikysitės 3 pagrindinių taisyklių – stambiai sumalsite, užpilsite karštu, bet ne verdančiu, vandeniu ir iš karto supilsite visą kavą, kad sustabdytumėte ekstrahavimą. Tada galėsite mėgautis sodraus skonio kava su išlikusiais vertingais aliejais ir antioksidantais.

Prancūziški kavos virtuvai

Moka konvička
Moka konvička

Tikriems grynuoliams

Ar tikrai rimtai vertinate kavos grynumą? Visiems hipsteriams ir „hygge“ joie de vivre mėgėjams gaminami lašeliniai grynos kavos aparatai. Tiesiog pilkite kavą per filtrą ir palikite pastovėti 5 minutes. Tobulos ir švelnios kavos puodeliui.

Lašeliniai aparatai

kávovar
kávovar

Kavos malūnėliai

Ar žinojote, kad kavos pupelėse yra iki 800 skirtingų lakiųjų aromatų ir skonių? Ir kad praėjus 15 minučių po malimo išnyksta iki 60 % aromatų? Jei tikrai norite pasimėgauti kava, svarbu ją paruošti iš šviežiai maltų pupelių. Taip, sąmoningai būdami „čia ir dabar“ ir mėgaudamiesi kiekviena akimirka, turėtume viską čiupti į savo rankas ir sumalti kavą tradiciniu rankiniu malūnėliu. Arba mėgaukitės stilingu gražuoliu, kuris mielai tai padarys už mus.

Kavos malūnėliai

245 items total
Arbatos puodelis LEGIO NOVA 340 ml, Eva Solo
44 € –32 %
29,60 €
ES887307
Kavos kapsulių tvarkyklė, Eva Solo
40 € –40 %
24 €
ES501101
Ąsotėlis pienui 500 ml, kreminis, Bitz
31 € –16 %
26 €
BITZ11274
Espreso kavinukas LA CONICA, 150 ml, mėlyna rankena, Alessi AL90002100
Puodelis 300 ml, pilkas, keramikinis, Bitz
10,49 € –14 %
9 €
BITZ821118
Espreso kavinukas LA CONICA, 150 ml, Alessi
265 €
AL900023
Lašelinis kavos aparatas SENSE CM693110, balta, Tefal TEFCM693110
Lašelinis kavos aparatas SMART'N'LIGHT CM600810, juoda, Tefal TEFCM600810
Indas grietinėlei WASSILI 12 cm, sidabrinis, Philippi PHP135007
Ąsotėlis pienui 500 ml, pilkas, Bit
30 € –6 %
28 €
BITZ11270
Pieno plaktuvas SPUMA 700, Severin
133,29 € –10 %
119,90 €
SEVESM3586
Puodelis LEGIO 400 ml, Eva Solo
19,95 € –24 %
15 €
ES886273
Kavamalė 5KCG8433EDG, matinės pilkos spalvos, KitchenAid KA5KCG8433EDG
Up
More products