7 items total
Medkirtys Remundi kubas Juoda
372 €
RMDI800968
Medkirtys Remundi vertikaliai Surūdijęs
352 €
RMDI800964
Freska HEATUP termometras Eva Solo
499,95 € –14 %
430 €
ES571139
Medinis sėdynė ant medžių Remundi
51 €
RMDI800992
Medinis taburetės Remundi Juoda
258 €
RMDI800989
Stovintis HEATUP termometras Eva Solo
499,95 € –7 %
466 €
ES571135

Lauko baldai - tiesiog atsipalaiduokite!

Jei mėgstate leisti laiką lauke – balkone, terasoje ar sode, jums tikrai reikės lauko baldų, kuriepadės jums jaustis patogiai ir padės jums atsipalaiduoti gryname ore. Lauko erdvės dekoravimas panašus į patalpų dekoravimą – jums reikia stalo, kėdžių ar fotelių, tam tikros lauko tekstilės ir lauko apšvietimo, tačiau tai galite daryti kūrybiškiau. Net jei jūsų namai įrengti minimalistiniu stiliumi, tai nereiškia, kad lauke galioja tos pačios taisyklės. Galite eksperimentuoti su lauko baldų formomis, medžiagomis ir audiniais. Įsitikinkite, kad jūsų lauko erdvė yra jūsų komforto zona ir kad tai džiugina!

Rinkdamiesi lauko baldus atsižvelkite į:

  • kiek vietos turite,
  • kiek žmonių ketina jais naudotis kasdien ir
  • ar jūsų baldai bus po kokiu nors stogeliu. Jums tikrai prireiks kitokių lauko baldų balkonui ar dengtai terasai ir kitokių dideliam kiemeliui.

Kulina parduotuvėje siūlome įvairių stilių ir skirtingų tipų sodo baldus. Lauko stalai ir kėdės puikioms šeimos vakarienėms po atviru dangumi. Lauko suoliukai ramiai popietei jūsų terasoje, hamakai, skirti atsipalaiduoti sode, taip pat lauko skėčiai, apsaugantys jus nuo saulės ar lietaus. Įsitikinkite, kad turite patogių lauko tekstilės gaminių, kurie pavers jūsų terasą lauko svetaine, taip pat lauko daiktadėžių, kurios apsaugotų pagalves nuo sušlapimo.