Skrudintuvai

56 items total
Skrudintuvas VOLO 32 cm, auksinis, nerūdijantis plienas, Bugatti
New
BGTT13SVOLODL
Skrudintuvas VOLO 32 cm, baltas, nerūdijantis plienas, Bugatti
New
BGTT13SVOLOC1
Skrudintuvas VOLO 32 cm, juodas, nerūdijantis plienas, Bugatti
New
BGTT13SVOLON
Skrudintuvas VOLO 32 cm, raudonas, nerūdijantis plienas, Bugatti
New
BGTT13SVOLOC3
Bandelių šildytuvas ARTISAN skrudintuvams, KitchenAid KA5KTBW22
Bandelių šildytuvas TSBW01, Smeg
19 €
SMETSBW01
Skrudintuvas 5KMT2204EPP, 2 riekelės butelio žalios spalvos, KitchenAid KA5KMT2204EPP
Skrudintuvas ARTISAN, 2 riekelės, pistacijų spalvos, KitchenAid KA5KMT2204EPT
Skrudintuvas ARTISAN, 2 riekelių, juodas, KitchenAid
329 € –10 %
KA5KMT2204EOB
Skrudintuvas ARTISAN, 2 riekelių, karališkai raudonas, KitchenAid KA5KMT2204EER
Skrudintuvas ARTISAN, 2 riekelių, ketaus, juodos spalvos, KitchenAid KA5KMT2204EBK
Skrudintuvas ARTISAN, 2 riekelių, raudonas metalinis, KitchenAid KA5KMT2204ECA
Skrudintuvas ARTISAN, 2 riekelių, sidabriškai pilkas, KitchenAid KA5KMT2204EMS
Skrudintuvas ARTISAN, 4 riekelių, raudono metalo, KitchenAid KA5KMT4205ECA
Skrudintuvas ARTISAN, 4 riekelių, sidabriškai pilkas, KitchenAid KA5KMT4205EMS
Skrudintuvas AT 2590, Severin
47,50 €
SEVEAT2590
Skrudintuvas AUTOMATIC AT 2589, Severin
37,60 €
SEVEAT2589
Skrudintuvas ENFINIGY P2, juodas, Zwilling
98,70 € –20 %
78,90 €
ZW53008002
Up
More products

Skrudintuvas – mažas virtuvės prietaisas, kurį mėgsta visi

Kam naudojamas skrudintuvas?

A skrudintuvas yra patogus, mažas virtuvės įrankis, kurį galite naudoti skrudintos duonos gabalėliams paskrudinti ir lengvai kepti, kad jie būtų traškesni, tamsesni ir skanesni. Skrudintuvu taip pat galima skrudinti maistą, pvz., riestainius, bandeles ir pjaustytą duoną. Standartinis skrudintuvas įkaitina duonos riekę naudodamas šilumą, kurią skleidžia šildomi elektriniai komponentai.

Kulinoje rasite skrudintuvus 2 arba 4 riekėms su daugybe skrudinimo lygių, atitirpinimo ir kepimo funkcijomis, automatiniu sustabdymu ir nuimamais trupinių padėklais, kad būtų lengviau išvalyti. Jei norite klasikinio skanėsto valgydami skrebučius, turėtumėte peržiūrėti mūsų sviestinių patiekalų ir kolekciją uogienės stiklainiai.

Kuo skiriasi skrudintuvas ir sumuštinių keptuvė?

Sumuštinių keptuvė sukurta tam, kad sumuštinio įdarus būtų galima suspausti duonos riekelėse. Šiuose prietaisuose dažnai yra įmontuotos lėkštės, leidžiančios gaminti keletą rūšių sumuštinių. Be to, sumuštinių keptuvės turi vyrius, kurie sulaiko sklendę ir apatines dalis.

Kita vertus, skrudintuvams paprastai uždarymas nereikalingas ir jie yra kompaktiško dizaino, todėl duonos riekeles galima įmesti į viršuje esančias angas. Skrudinimo trukmei ir apskrudinimo lygiui valdyti naudojama svirtis, rankenėlė arba mygtukų rinkinys.

Kokia yra skrudintuvo naudojimo trukmė?

Skrudintuvo naudojimo trukmę įtakoja tai, kaip dažnai jis naudojamas ir kaip gerai jis buvo pagamintas iš pradžių. Reguliariai prižiūrint ir valant skrudintuvą taip pat pailgėja jo tarnavimo laikas.

Skrudintuvo eksploatavimo trukmę įtakoja įvairūs elementai, pvz.:

  • Naudojimo dažnumas: nuo to, kaip dažnai naudojate skrudintuvą, priklauso jo veikimo laikas. Skrudintuvo svirtis arba rankenėlė ilgainiui gali susidėvėti nuo pakartotinio naudojimo.
  • Priežiūra: skrudintuvas tarnaus ilgiau, jei jį prižiūrėsite. Tai yra skrudintuvo dezinfekavimas po kiekvieno naudojimo.
  • Pradinė kokybė: skrudintuvo ilgaamžiškumui įtakos turi pradinė kokybė. Įsitikinkite, kad pasirinkote patikimo prekės ženklo skrudintuvą, kuriame naudojamos maistui saugios, ilgai tarnaujančios medžiagos.
  • Naudojimas: skrudintuve ruošiamas maistas gali turėti įtakos jo galiojimo trukmei. Būtinai naudokite skrudintuvą pagal vartotojo vadovą, kad užtikrintumėte ilgiausią tarnavimo laiką.

Kulinoje dirbame siekdami užtikrinti, kad visada turėtumėte įvairių alternatyvų. Dėl šios priežasties siūlome didžiulį skrudintuvų pasirinkimą iš tokių gamintojų kaip KitchenAid, Smeg, Alessi, WMF. O jei svajojate apie tobulus pusryčius, taip pat turėtumėte apžiūrėti mūsų sumuštinių keptuves, vaflines, lietinių blynų keptuves ir citrusinių vaisių sulčiaspaudes.