Tekstilė vaikams

6 items total

Vaikiška tekstilė – patogesnei vaikų erdvei

Ar norite, kad jūsų vaikas jaustųsi ypatingai? Ar norite, kad jo kambarys būtų itin jaukus ir patogus? Naudokite vaikišką tekstilę ir leiskite jiems jaustis bei atrodyti saugiai, šiltai ir patogiai.

Kokią tekstilę galiu naudoti vaiko kambaryje?

Vaikams patinka glamonės, jiems reikia fizinio prisilietimo, jie trokšta apkabinimų ir bučinių. Jiems reikia komforto ir saugios vietos, kur jie galėtų atsipalaiduoti, jei jaučiasi išsigandę ar nervingi. Vaikų tekstilės gaminiai, tokie kaip pagalvėlės ar antklodės, taip pat minkšti žaislai, padeda sukurti tokį saugų, jaukų, vaikams pritaikytą interjerą, todėl pasirūpinkite, kad jūsų vaiko kambaryje jų būtų daug. Norėdami jaustis saugiai ir patogiai, galite rinktis iš šių vaikiškų tekstilės rūšių:

  • dekoratyvinės pagalvėlės (jos taip pat gali būti naudojamos sėdėti ant grindų)
  • antklodės ir lovatiesės
  • kilimėliai ir kilimai (gražus kilimas yra pagrindinis kiekvieno vaiko kambario aksesuaras – jis ne tik apsaugo mažas pėdutes nuo šaltų grindų, bet ir suteikia jaukią vietą sėdėti, atsipalaiduoti ar skaityti. Tai viena iš pagrindinių kambario puošmenų)
  • sieniniai kilimėliai (jie yra puiki vaikų kambario puošmena, suteikia dimensijos ir šilumos jausmą)

Kokios spalvos tekstilės gaminius turėčiau rinktis savo vaiko kambariui?

Jei tvarkote vaiko erdvę, naudokite švelnias, ramias spalvas – spalvas, kurios jūsų vaiką nuramins, o ne aktyvins. Geriausias pasirinkimas yra pastelinės spalvos – pastelinė rožinė, mėlyna, žalia, šviesiai pilka ir visos žemės bei natūralios spalvos. Jei norite pasirinkti baltas sienas, rinkitės šiltą baltą atspalvį, o ne šaltą sniego baltumo.