Gėlių stovai

9 items total
Stovas gėlėms OBLONG 60 cm, oranžinis, Hübsch
291 €
HU21220
Stovas gėlėms KENA 80 cm, plieno pilkumo spalvos, Blomus BM66021
Stovas gėlėms KENA 80 cm, šiltai pilkas, Blomus
219 €
BM66020
Stovas gėlėms KENA 41 cm, šviesiai pilka, Blomus BM66023
Stovas gėlėms KENA 55 cm, plieno pilkumo spalva, Blomus BM66018
Stovas gėlėms KENA 55 cm, šilta pilka, Blomus
159 €
BM66017

Gėlių stovai - sukurkite gražią ir natūralią aplinką

Gėlių stovai pirmiausia naudojami namų augalams ar žolelėms demonstruoti ir rodyti. Kartais jose taip pat galima sudėti ir laikyti knygas, žurnalus ar sodininkystės įrankius, be to, jomis galima pagyvinti vidaus ar lauko erdves spalvomis ir dizainu.

Kodėl verta į interjerą įtraukti gėlių stovus?

Gėlių stovai interjere gali atlikti daugybę vaidmenų, jie gali būti naudojami:

  • Apdaila: Nesvarbu, ar tai namai, biuras, ar renginio vieta, gėlių stendai gali suteikti gražaus akcento. Jie gali būti centriniai erdvės taškai arba stalo puošmenos.
  • Erdvės optimizavimas: Gėlių stovai gali būti naudojami siekiant maksimaliai išnaudoti erdvę vietose, kur lauko plotas ribotas, pvz., butuose ar daugiabučiuose. Jie taip pat naudingi moderniuose interjeruose, kuriuose yra dideli langai ir nėra palangių, kur paprastai laikomi gėlių vazonai. Gėlių stovai bet kurį kambarį gali paversti mini sodu arba suteikti gamtos įspūdį išnaudojant vertikalią erdvę.
  • Aplinka: Gėlių stovai taip pat gali suteikti bet kuriai erdvei spalvų ir žalumos, sukurti ramią ir natūralią atmosferą. Jie gali sumažinti įtampą, pagerinti nuotaiką ir sukurti raminančią aplinką.

Apskritai gėlių stovai yra puikus ir lengvai pritaikomas priedas prie bet kokios aplinkos, suteikiantis ir funkcinių, ir dekoratyvinių privalumų. Tai puikus būdas padidinti lauko teritorijų patrauklumą arba perkelti gamtą į vidų.

Kur galiu pastatyti stovas gėlėms?

Gėlių stovus galima įrengti įvairiose vietose, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus. Paprastai jie statomi patalpose, balkone, terasoje ar sode, kad suteiktų įvairaus dydžio įspūdį.

  • Lauko erdvės: Gėlių stovus naudokite terasose, balkonuose, verandose ar soduose. Jais taip pat galima apibrėžti sodo ribas arba sukurti gražų įvažiavimą į namą.
  • Vidaus patalpos: Gėlių stovus taip pat galima pastatyti bet kuriame namų kambaryje ir taip suteikti dekoratyvumo. Kad sukurtumėte SPA atmosferą, jį galite pastatyti svetainėje, valgomajame, miegamajame ar net vonios kambaryje.

Taip pat galite pagražinti savo darbovietę įrengdami stovas gėlėms darbe arba per ypatingus renginius, pavyzdžiui, vestuves. Interneto parduotuvėje Kulina gėlių stovai yra įvairių dydžių, formų ir stilių, juos gamina tokie žinomi gamintojai kaip Blomus arba Hübsch.

Jie gaminami iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, keramikos, žalvario ir plieno, o kruopščiai parinkti gali tikti bet kokiai erdvei ir pagerinti jos išvaizdą.

Taip pat būtinai peržiūrėkite mūsų siūlomus gėlių vazonus ir laistytuvus, kad gražiai sutvarkytumėte savo namų oazę.