virduliai

8 items total
Lauko virdulys PERKOMAX, baltas, Petromax
57 € –15 %
48 €
PET708019
Lauko virdulys PERKOMAX, juodas, Petromax
57 € –8 %
52 €
PET708002
Virdulys viryklei IL CONICO 2 l, Alessi
220 €
AL90017
Viryklės virdulys 9093 2l, mėlynas, Alessi
128 €
AL90931LAZ
Viryklės virdulys 9093, sidabro/violetinės spalvos, Alessi AL9093VA
Viryklės virdulys ORBIT 2 l, WMF
69,90 € –0 %
69,30 €
WM0651026040

Virduliai – vienas karščiausių virtuvės prietaisų

Elektriniai virduliai jau seniai nebėra tik virtuvės prietaisai. Kadangi jie visada matomi, visada paruošti naudojimui ant jūsų virtuvės stalviršio, jie yra jūsų virtuvės interjero ir virtuvės dekoro dalis, todėl juos reikia pasirinkti labai kruopščiai ne tik atsižvelgiant į jų funkcijas ir kokybę, bet ir į išvaizdą bei stilių.

Kokį elektrinį virdulį turėčiau įsigyti?

Galite rinktis iš daugybės skirtingų stilių ir medžiagų. Eikite į KitchenAid arba Smeg virduliai, jei mėgstate retro ir vintažinį stilių. Rinkitės nerūdijančio plieno virdulius moderniam, minimalistiniam interjerui arba plastikinius virdulius, jei ieškote ne tokių stilingų, bet pigesnių variantų. O jei visada smalsu, kas yra viduje... nusipirkite sau stiklinį virdulį ir matysite, kaip jame užverda vanduo.

Ar temperatūrą reguliuojantys virduliai naudingi?

Dauguma prekių ženklų, besispecializuojančių smulkioje virtuvinėje technikoje, siūlo temperatūrą valdančius  virdulius.  Jei svarstote, ar jums jo reikia, turite pagalvoti apie mėgstamų arbatų ir karštų gėrimų asortimentą. Jei geriate juodąją arbatą ir daugiausia naudojate verdantį vandenį, nėra prasmės pirkti virdulio su temperatūros ekranu ar temperatūros nustatymo funkcija. Tačiau jei esate žaliosios ar baltosios arbatos ar žolelių užpilų gerbėjas, gali tekti juos tinkamai užplikyti gamintojo nurodytoje temperatūroje. Tokiu atveju labai praverstų temperatūrą reguliuojantis virdulys.