181 items total
Šiukšlių maišai W PERFECTFIT 5 l, 20 vnt., Brabantia BRAB116681
Šiukšlių maišai PerfectFit 3 l, 20 vnt., Brabantia BRAB311727
Sensorinė šiukšliadėžė BO HI 60 l, juoda, Brabantia BRAB130229
Šiukšlių maišai C PERFECTFIT 10-12 l, 20 vnt., Brabantia BRAB245343
Šiukšlių maišai B PerfectFit 5 l, 20 vnt., Brabantia BRAB311741
Šiukšlių maišai J PERFECTFIT 23 l, 20 vnt., Brabantia BRAB115585
Šiukšlių krepšys PUSH BIN 60 l, matinis plienas, Brabantia BRAB484520
Šiukšlių maišai G PERFECTFIT 23-30 l, 20 vnt., Brabantia BRAB246265
Šiukšlių maišai X PERFECTFIT 10-12 l, 20 vnt., Brabantia BRAB116728
Šiukšlių maišai IR PERFECT 20 l, 20 vnt., Brabantia BRAB116742
Up
More products

Šiukšlių dėžės – negalvokite kad jos „smirdi“, o galvokite, kad jos - „stilingos“!

Kokias šiukšliadėžes geriausia naudoti namuose?

Šios atliekų išmetimo dėžės yra geras pasirinkimas jūsų namams:

  • Šiukšlių dėžės su pedalu
  • Jutiklinės dėžės
  • Kompostavimo dėžės
  • Šiukšlių dėžės
  • Sukamosios šiukšliadėžės
  • Išstumiamos šiukšliadėžes

Kulina siūlo platų įvairių patrauklių dizainų šiukšliadėžių asortimentą jūsų namams. Jei jums reikia dažnai išmesti kompostuojamas atliekas, o jūs neturite prieigos prie komposto krūvos sode, mūsų kompostavimo dėžės jums gali būti labai naudingos. Jei norite dar labiau pagerinti savo aplinkosaugos reikalavimus ir efektyviau perdirbti, mūsų šiukšliadėžės taip pat yra geras pasirinkimas. Abu yra veiksmingi būdai prisidėti prie geresnės, ekologiškesnės planetos kūrimo visiems, ką mes entuziastingai ir skatiname.

Šiukšlių dėžės efektyviam atliekų šalinimui

Kulina prekiauja gerai žinomų prekių ženklų produktais, tokių kaip Brabantia, Blomus<, šiukšliadėžės /a> ir Juozapas Juozapas. Šiek tiek padedant mums ir šiems prekių ženklams, atliekų išmetimą galite padaryti gerai organizuotą, lengvą, saugų ir elegantišką. Taip pat turime vonios šiukšliadėžių, pedalinių krepšelių, pasukamų šiukšliadėžių, stumdomų dėžių ir dar daugiau. Įvardinkite bet kokią, mes turime visas. Be to, mūsų šiukšliadėžės yra ne tik praktiškos ir kokybiškos, bet ir stilingos bei elegantiškos, todėl peržiūrėkite, kokia jums patinka kaip geriausias atliekų šalinimo sprendimas jūsų namams. Esame tikri, kad rasite tai, ko ieškote.

Ar būtina naudoti šiukšliadėžės įdėklus?

Paprastas atsakymas į šį seną klausimą yra „taip“. Šiukšlių įdėklai neleidžia maistui prilipti prie bet kokios šiukšliadėžės sienos, ar skysčiams prasisunkti, todėl šiukšliadėžės išlieka švarios ir be kvapo. Be to, atliekų šalinimas yra daug lengvesnis ir saugesnis, nes apsaugo jus nuo kenksmingų bakterijų, kurios gali kauptis šiose vietose. Be to, tai nėra priežastis būti mažiau atsargiems tai darant. Paslaptis yra įsitikinti, kad pasirinkote tinkamo dydžio šiukšliadėžės įdėklą, kad niekas negalėtų patekti tarp jo ir šiukšliadėžės sienų.

Tačiau apie atliekų išmetimą lengviau pasakyti, nei padaryti, tiesa? Nepaisant visų jūsų pastangų, kad viskas būtų švaru, tvarkinga ir kvepėtų gaiviai, kartais virtuvėje pajuntate nemalonų kvapą. Kartais tai yra šiukšliadėžė, kurios dangtis praleidžia nemalonų kvapą, kartais dėl netinkamo atliekų tvarkymo (per retai išnešiamos šiukšlės, į šiukšlių dėžę išmetama mėsos, žuvies ir pan. likučiai).

Kad ir kokia būtų problema, galite užtikrinti, kad jūsų puikūs namai kvepėtų gaiviai, naudodami pedalinius, jutiklinius, išstumiamuosius, šiukšliadėžės įdėklus ir daugiau Kulina gaminių. Mes turime būdų, kaip padaryti jūsų gyvenimą patogesnį. Taigi peržiūrėkite, kokius sprendimus galime pasiūlyti, kad jūsų namų ruošos darbai būtų šiek tiek lengviau pakenčiami.