Šiukšliadėžės

184 items total
Įmontuojama šiukšliadėžė 15 l, balta, Brabantia
92,40 €
BRAB428081
Įmontuojama šiukšliadėžė 15 l, blizgus plienas, Brabantia BRAB418181
Integruota šiukšliadėžė 10 l, juoda, Brabantia
47,90 €
BRAB395246
Maisto atliekų dėžutė 1,8 l, pilka, Brabantia
30 € –20 %
24 €
BRAB117541
Maisto atliekų dėžutė 22 cm, žalia, Brabantia BRAB215803
Sensorinė šiukšliadėžė BO 11 + 23 l, matinė juoda, Brabantia BRAB316203
Sensorinė šiukšliadėžė BO 11 + 23 l, platina, Brabantia BRAB316142
Up
More products

Šiukšlių dėžės – negalvokite kad jos „smirdi“, o galvokite, kad jos - „stilingos“!

Kokias šiukšliadėžes geriausia naudoti namuose?

Šios atliekų išmetimo dėžės yra geras pasirinkimas jūsų namams:

  • Šiukšlių dėžės su pedalu
  • Jutiklinės dėžės
  • Kompostavimo dėžės
  • Šiukšlių dėžės
  • Sukamosios šiukšliadėžės
  • Išstumiamos šiukšliadėžes

Kulina siūlo platų įvairių patrauklių dizainų šiukšliadėžių asortimentą jūsų namams. Jei jums reikia dažnai išmesti kompostuojamas atliekas, o jūs neturite prieigos prie komposto krūvos sode, mūsų kompostavimo dėžės jums gali būti labai naudingos. Jei norite dar labiau pagerinti savo aplinkosaugos reikalavimus ir efektyviau perdirbti, mūsų šiukšliadėžės taip pat yra geras pasirinkimas. Abu yra veiksmingi būdai prisidėti prie geresnės, ekologiškesnės planetos kūrimo visiems, ką mes entuziastingai ir skatiname.

Šiukšlių dėžės efektyviam atliekų šalinimui

Kulina prekiauja gerai žinomų prekių ženklų produktais, tokių kaip Brabantia, Blomus<, šiukšliadėžės /a> ir Juozapas Juozapas. Šiek tiek padedant mums ir šiems prekių ženklams, atliekų išmetimą galite padaryti gerai organizuotą, lengvą, saugų ir elegantišką. Taip pat turime vonios šiukšliadėžių, pedalinių krepšelių, pasukamų šiukšliadėžių, stumdomų dėžių ir dar daugiau. Įvardinkite bet kokią, mes turime visas. Be to, mūsų šiukšliadėžės yra ne tik praktiškos ir kokybiškos, bet ir stilingos bei elegantiškos, todėl peržiūrėkite, kokia jums patinka kaip geriausias atliekų šalinimo sprendimas jūsų namams. Esame tikri, kad rasite tai, ko ieškote.

Ar būtina naudoti šiukšliadėžės įdėklus?

Paprastas atsakymas į šį seną klausimą yra „taip“. Šiukšlių įdėklai neleidžia maistui prilipti prie bet kokios šiukšliadėžės sienos, ar skysčiams prasisunkti, todėl šiukšliadėžės išlieka švarios ir be kvapo. Be to, atliekų šalinimas yra daug lengvesnis ir saugesnis, nes apsaugo jus nuo kenksmingų bakterijų, kurios gali kauptis šiose vietose. Be to, tai nėra priežastis būti mažiau atsargiems tai darant. Paslaptis yra įsitikinti, kad pasirinkote tinkamo dydžio šiukšliadėžės įdėklą, kad niekas negalėtų patekti tarp jo ir šiukšliadėžės sienų.

Tačiau apie atliekų išmetimą lengviau pasakyti, nei padaryti, tiesa? Nepaisant visų jūsų pastangų, kad viskas būtų švaru, tvarkinga ir kvepėtų gaiviai, kartais virtuvėje pajuntate nemalonų kvapą. Kartais tai yra šiukšliadėžė, kurios dangtis praleidžia nemalonų kvapą, kartais dėl netinkamo atliekų tvarkymo (per retai išnešiamos šiukšlės, į šiukšlių dėžę išmetama mėsos, žuvies ir pan. likučiai).

Kad ir kokia būtų problema, galite užtikrinti, kad jūsų puikūs namai kvepėtų gaiviai, naudodami pedalinius, jutiklinius, išstumiamuosius, šiukšliadėžės įdėklus ir daugiau Kulina gaminių. Mes turime būdų, kaip padaryti jūsų gyvenimą patogesnį. Taigi peržiūrėkite, kokius sprendimus galime pasiūlyti, kad jūsų namų ruošos darbai būtų šiek tiek lengviau pakenčiami.