valgomojo rinkiniai

32 items total
Sušių gaminimo rinkinys BLACK SAKURA, 6 vnt., MIJ
55 €
MIJC0317
Sušių gaminimo rinkinys GEOMETRIC FLOWERS, 6 vnt., MIJ MIJC0307
Sušių gaminimo rinkinys GREY WITH WHITE PETALS 6 vnt., MIJ MIJRW0031
Sušių patiekimo rinkinys, 6 vnt., su gėlių motyvais, MIJ MIJC0304
Sušių valgymo rinkinys BLUE PLUM DESIGN, 6 vnt., MIJ
54,99 €
MIJRW0007
Pietų dubuo STARBURST 200 ml, 4 vnt. rinkinys, keramika, MIJ MIJRW0004
Serviravimo dubuo BLUE DRAGONFLY, 4 vnt. rinkinys, 300 ml, MIJ MIJRW0009
Valgymo dubuo NAVY ir PINK SAKURA, 4 vnt. rinkinys, 300 ml, MIJ MIJRW0018
Up
More products

Valgomojo komplektai – elegancija jūsų valgomajam

Sukurkite vienodą savo valgomojo stalo išvaizdą su stilingais valgomojo komplektais ir suteikite savo valgomojo zonai klasės ir elegancijos pojūtį. Valgomojo lėkščių ar dubenėlių komplektas bus puikus pagrindas, o pasirinkę atitinkamą stalo įrankių rinkinį, taures ir serviravimo dubenėlius tikrai paliksite įspūdį savo svečiams.

Mūsų valgomojo rinkiniai gaminami geriausių indų gamintojų, be to, kad jie yra gražūs, taip pat turime aukštos kokybės lėkštes, kurias galima plauti indaplovėje, todėl galėsite mėgautis maistu su artimaisiais, nesirūpindami, kad vėliau reikės plauti indus. Esmė yra praleisti su jais daugiau laiko nei tvarkytis, tiesa?

Kokias valgomojo komplektų kolekcijas galiu įsigyti Kulina parduotuvėje?

Kulina siūlomi valgomojo komplektai:

  • Pietų lėkščių rinkiniai

Lėkštės maistui patiekti lėkštės turi daugiau nei tik funkcinę paskirtį. Be to, jos padeda sukurti elegantišką įvaizdį ir suteikia stalui unikalumo. Siūlome daugybę variantų, tinkančių kiekvienai progai ir padėsime jums paversti vakarienę ne tik skoniu, bet ir malonumu akimis.

Platus mūsų vakarienės lėkščių pasirinkimas – nuo pusryčių dribsnių iki iškilmingų banketų. Mūsų valgomojo komplektai sujungia funkcionalumą ir dizainą, užtikrindami, kad jūsų stalas visada būtų unikalus.

  • Dubenų rinkiniai

Dubenėliai gali būti naudojami įvairiems dalykams: nuo salotų ar granolos patiekimo pusryčiams iki sriubos lėkštė pietums. Turime didelį pasirinkimą, įvairių dydžių, medžiagų ir dizaino, kokiam skaniam patiekalui norite juos naudoti. Tarp Kulinoje siūlomų valgomojo komplektų rasite makaronų, užkandžių, azijietiškų sriubų, salotų ir padažų dubenėlių rinkinių. Jie taip pat puikiai tinka karštiems vieno puodo patiekalams ar troškiniams.

Mūsų valgomojo komplektai yra įvairių formų, dydžių ir dizaino, todėl galite rasti tai, ko jums reikia kiekvienai progai ir kiekvienam interjerui.

Kaip prižiūrėti valgomojo komplektą?

Yra keletas būdų, kaip išlaikyti gerą valgomojo komplektą. Kaip jau minėjome, dauguma jų tinka indaplovėms ir valgomojo komplektams Pagaminta Japonijoje, pavyzdžiui, yra atsparūs dideliam nusidėvėjimui ir gali būti naudojami net restoranuose. Jie taip pat nedūžta, tačiau su jais elkitės su meile ir atsargiai.

Kad nesusibraižytumėte, visada naudokite kempinę, kai plaunate keramikinius indus rankomis. Kad apsaugotumėte indus nuo įbrėžimų plaunant, į kriauklę įdėkite plastikinį indą indams plauti.