63 items total
Stalo takelis HAY 50 x 150 cm, Foonka
Outlet
37 € –25 %
27,75 €
FOTR50150H
Padėkliukas po puodeliu, 4 vnt. rinkinys, rudas, Litton LT20300
Padėkliukas po puodeliu LOFT BAR, 6 vnt. rinkinys, WMF
54,90 €
WM0621586030
Padėkliukas po puodeliu RINGS, 7 vnt. rinkinys, 9,5 cm, Philippi PHP192002
Up
More products

Staltiesės – jūsų stalas apdengtas kažkokiai progai!

Staltiesė yra labai svarbus stalo serviravimo elementas ne tik ypatingomis progomis, bet ir kiekvienų pusryčių ar vakarienės metu namuose. Staltiesė, kurią naudojate valgomajame, gali visiškai pakeisti šios erdvės išvaizdą ir charakterį, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kaip apdengiate stalą.

Kokie yra skirtingi staltiesių tipai?

Stalo užtiesalai gaminami iš įvairių audinių ir yra skirti pakartotiniam naudojimui prie stalo, valgio metu, bet ir kaip stalviršio puošmena. Jie apima tokius elementus kaip:

  • staltieses skirtingų dydžių ir formų
  • stalo takelius (siauri užtiesalai, dedami stalo centre arba komplekte po du ar tris, priklausomai nuo stalo ilgio, dažniausiai naudojami kaip dekoratyviniai elementai, taip pat kartu su staltiese)
  • stalo servetėles
  • stalo padėklai (pagaminti iš įvairių medžiagų, dažnai naudojami be staltiesės ir vietoj jos)
  • padėkliukai (pagaminti iš tvirtų medžiagų, atsparūs aukštai temperatūrai, kad apsaugotų stalviršį)

Kokį audinį geriausia naudoti jūsų stalo tekstilei?

Jei ieškote stalo tekstilės kasdieniam naudojimui, rinkitės medvilnės arba poliesterio ir medvilnės mišinius, nes juos lengva valyti ir jie yra patvarūs (galite skalbti kelis kartus ir jie tarnaus). Ypatingomis progomis, tokiomis kaip Kalėdos ar Velykos, galbūt norėsite pasirinkti ko nors elegantiškesnio, lengviau išsiuvinėjančio ir subtilaus, pavyzdžiui, šilko ar satino.

Kodėl turėtumėte naudoti stalo tekstilę?

Stalo tekstilė gali pakeisti jūsų virtuvės ar valgomojo, bet ir kiekvieno valgio, charakterį. Smagu pusryčiauti ant elegantiško padėkliuko su tikra servetėle. Stilingas stalo takelis visiškai pakeis Kalėdų stalo išvaizdą, o graži staltiesė įprastą vakarienę gali paversti labai romantišku, elegantišku vakaru.

Be to, stalo tekstilė apsaugo stalviršius nuo subraižymo dėl nelygių lėkščių dugnų ir dėmių nuo karštų patiekalų ar vyno taurės, todėl nusipirkę gražų komplektą, tai ne tik geras būdas papuošti stalą, bet ir labai praktiškas.