16 items total
Indas ledukams ALIR, žalvaris, House Doctor
63 € –23 %
48,50 €
HD211290801
Ledukų kubelių formelės, silikonas, Bitz
13 €
BITZ225293
Viskio akmenukai LOUNGE, Blomus
30,55 €
BM63539
Ledukų kubelių formelės DUO 20177, pilkos, Joseph Joseph JS20177
Ledukų kubelių formelės GEMS, silikonas, Bitz
13 €
BITZ225290

Ledo įrankiai - ledo priedų rinkinys, būtinas aukščiausios kokybės gėrimui gaminti

Kodėl svarbu naudoti ledo įrankius ir priedus ir patiekti gėrimus šaltus?

Gėrimus, ypač vyną ir kokteilius, svarbu patiekti šaltus dėl daugelio priežasčių, pvz:

  • Tekstūra: Gėrimo tekstūrai gali turėti įtakos jo temperatūra. Šilti gėrimai gali atrodyti sunkūs ar prigesinti, tačiau šalti gėrimai paprastai suteikia daugiau energijos ir gaivina.
  • Skonis: Vyno ir kitų gėrimų pateikimas tinkamoje temperatūroje pagerina jų skonį ir kvapą. Pavyzdžiui, baltasis vynas dažnai patiekiamas šaltas, kad išryškėtų jo traškus ir gaivus skonis.
  • Išsaugojimas: Gėrimai, patiekiami šalti, taip pat padeda išlaikyti jų kokybę ir išvengti gedimo. Tai ypač svarbu vynui, nes aukštoje temperatūroje jis gali sugesti arba virsti actu.
  • Pristatymas: Gėrimų patiekimas šaltai padeda pagerinti jų estetinį vaizdą. Vizualiai malonus ir geriančiajam žadinantis laukimą yra šaltas stiklas ar butelis su kondensatu.

Apibendrinant galima pasakyti, kad labai svarbu vyną ir kokteilius patiekti tinkamoje temperatūroje, kad pagerėtų jų skonis, tekstūra ir išvaizda, o jų kokybė išliktų nepakitusi.

Kokie yra pagrindiniai ledo įrankiai?

Mūsų stilingi ledo įrankiai suskirstyti į subkategorijas:

  • Žnyplėms ledukams- Žnyplėms ledukams tai nedideli virtuvės įrankiai, specialiai sukurti ledo kubeliams rinkti ir laikyti. Paprastai jie turi dvi ilgas, siauras rankas dantytais kraštais, kurios gali tvirtai sugriebti ir sulaikyti ledo kristalus. Žnyplės gali atsidaryti ir užsidaryti kaip žirklės, nes rankenos viename gale sujungtos šarnyru arba šarnyru.
  • Kubelių formelės - tai nedideli indai, naudojami kubo formos ledo kubeliams gaminti. Į kiekvieną skyrių įpilama vandens, kuris užšaldomas, kol sustingsta. Kai ledo kubeliai užšaldomi, dėklą galima pasukti arba sulenkti, kad kubeliai išsiskleistų.
  • Ledo kibirėliai - Ledo kibirėliai - tai talpyklos, specialiai pagamintos laikyti ledo kubelius arba suskaldytą ledą, išlaikyti jų šaltį ir neleisti jiems greitai ištirpti.

Visi šie ledo įrankiai atrinkti iš geriausių prekės ženklų, pvz Stelton, House Doctor, ir Lekue. Norėdami atšaldyti vyno ar šampano butelį, taip pat galite išbandyti mūsų butelių aušintuvus.