Joseph Joseph

Viskas prasidėjo nuo vienos stiklinės pjaustymo lentelės... Iš aistros kurti, broliai Joseph sukūrė virtuvės aksesuarų prekės ženklą Joseph Joseph, kurie praverstų kasdieniame gyvenime ir jūsų virtuvėje.
69 items total
Avokado įrankis DUO, Joseph Joseph
13 € –7 %
12 €
JS80009
Daržovių skutiklis DUO 20165, raudonas, Joseph Joseph JS20165
Duonos peilis ELEVATE 10533 20 cm, Joseph Joseph
28,60 €
JS10533
Garpuodžio įdėklas BLOOM, žalias, Joseph Joseph
46,90 €
JS45030
Indų plovimo rinkinys SINK SET, 3 vnt., Joseph Joseph JS10448
Kamščiatraukis DUO 20152, juodas, Joseph Joseph
11 €
JS20152
Kepimo mentelė DUO, Joseph Joseph
13 € –7 %
12 €
JS80030
Kiaurasamtis DUO, raudonas, Joseph Joseph
17 € –23 %
13 €
JS80024
Kiaurasamtis SQUARE, baltas, Joseph Joseph
24 € –37 %
15 €
JS40092
Maišymo šaukštas ELEVATE, plienas, Joseph Joseph JS10164
Up
More products

Joseph Joseph – viskas prasidėjo nuo vienos stiklinės pjaustymo lentelės...

Prekės ženklą Joseph Joseph įkūrė Antony ir Richard Joseph, broliai dvyniai ir dizaineriai, turintys aistrą išradimams. 2003 m. jie sukūrė stiklinę pjaustymo lentelę, kuri buvo jų kelionės pradžia, siekdami sukurti funkcionalius virtuvės gaminius, kurie padėtų efektyviau atlikti kasdienes namų užduotis.

Misija ir vizija

Brolių Joseph idėja yra pakeisti namų ruošos darbus ir sukurti gaminius, kurie veiktų geriau, būtų daugiafunkciniai ir išspręstų kasdienes problemas. Nesvarbu, kokia užduotis – ruošti maistą, tvarkyti virtuvę, skalbti ar tvarkyti atliekas, kiekvienas Joseph Joseph prekės ženklo produktas sukurtas taip, kad palengvintų kasdieninį gyvenimą.

Daugiafunkciniai gaminiai sukurti taip, kad darbas virtuvėje būtų efektyvesnis, sutaupytų vietos virtuvės stalčiuose ir būtų mažesnis poveikis aplinkai. Joseph Joseph siekia sumažinti atliekas ir taršą naudodami perdirbamas medžiagas, siūlydami atsargines dalis, kur įmanoma, bei savo gaminius paversdami kuo patvaresniais ir daugiafunkciškesniais.

Joseph Joseph dizainas ir produktai

Joseph Joseph yra Londone įsikūrusi studija, kurioje išrasti visi jų produktai, kur atliekami tyrimai ir prototipai, o kiekvienas gaminys išbandomas siekiant užtikrinti, kad jis puikiai veiktų.

Visi Joseph Joseph virtuvės įrankiai ir priedai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir siūlo modernų dizainą, tinkantį visų tipų virtuvėms. Galite rinktis iš daugybės spalvų, įskaitant nesenstančius pilkos arba baltos spalvos atspalvius ir spalvingesnes, drąsesnes parinktis.

Daugelis produktų iš prekės ženklo katalogo buvo apdovanoti prestižiniais apdovanojimais, pvz., Karalienės apdvanojimu už įmonės veiklą 2018 m. už „Totem Waste Separation & šiukšlių dėžę, Buitinės technikos meistriškumo apdovanojimais (10 inovacijų apdovanojimų), Pasauliniai inovacijų apdovanojimai (gia) (8 nugalėtojų apdovanojimai! su naujausiais apdovanojimais už revoliucinį Flex™ tualeto šepetį), Reddot dizaino apdovanojimus (nuo 2018 m. 14 RedDot apdovanojimų, įskaitant du geriausius apdovanojimus už Pie™ virtuvės laikmatį ir Totem atliekų rūšiavimo ir perdirbimo dėžės).

Tarp populiariausių Joseph Joseph prekės ženklo prekių Kulina parduotuvėje rasite: