Kilimai ir takai

2 items total

Kilimai & Takai – grindų tekstilė jūsų namams

Grindų tekstilė – visų tipų kilimai, takai ir kitos grindų dangos – padaro jūsų namus jaukesnius, šiltesnius, minkštesnius ir patogesnius. Nors juos valyti reikia daugiau laiko, lyginant su kietomis grindimis (medinėmis, akmens ar porceliano keramikos dirbiniais), jie suteikia jūsų namams patogumo ir gali pakeisti visą interjero išvaizdą.

Kuo skiriasi kilimai ir kiliminiai takai?

Kilimai paprastai naudojami kaip visa grindų danga arba, jei ne pilna, jie dengia didelę dalį grindų ploto. Kiliminiai takai yra  ilgesni nei platūs ir dažniausiai naudojami siaurose erdvėse, intensyvaus veiksmo vietose – prieškambariuose, įėjimuose, koridoriuose, virtuvėje, ant laiptų.

Kokie kilimų stiliai ir medžiagos yra populiariausios?

Kilimai gaminami iš pluoštų, kurie yra karpomi, kilpiniai arba karpomi ir kilpiniai. Populiariausias kilimų stilius yra sukto pluošto kilimas su tvirtai susuktais siūlais ir kilpelėmis. Populiariausias kilimų audinys yra vilna ir nailonas, kuris yra patvariausias ir dėmėms atspariausias kilimų pluoštas, puikiai tinkantis namams su augintiniais ir vaikais bei tiems, kurie daug pramogauja. Vilnonius ir nailoninius kilimus lengviau valyti, jie yra atsparesni, patvaresni, atsparūs blukimui ir gali pasiūlyti geresnį spalvų ir stiliaus pasirinkimą. Poliamido (nailono) pluoštai lengvai nesilygina ir grįžta į pradinę formą, todėl jūsų kilimas gražiai atrodys ilgiau.

Šiuolaikiniai kilimai ir kilimų takai yra įvairių stilingų spalvų ir raštų, kuriuos galite pritaikyti prie savo interjero stiliaus ir spalvų. Jie dažniausiai naudojami ir puikiai atrodo priešais sofą, prieškambaryje, miegamajame ir vaiko kambaryje. Kulina parduotuvėje taip pat rasite keletą stilingų durų kilimėlių, kad jūsų kilimai ir takai kuo ilgiau išliktų švarūs.