Maisto laikymo indai

188 items total
Up
More products

Maisto laikymo dėžutės – tobulam jūsų virtuvės organizavimui

Šiais laikais nenumaldomas kasdienis darbo krūvis ir asmeninių įsipareigojimų laikymasis namuose beveik nepalieka vietos kasdieniniam maisto gaminimui. Užuot nuolat užsisakę maistą išsinešimui, daugelis žmonių pasirenka maistą ruošti iš anksto ir kaupti atsargas, kad jų užtektų kelioms dienoms.

Net jei nuspręsite negaminti patiekalų iš anksto, visada lieka šiek tiek gamintų patirkalų likučių, kuriuos galbūt norėsite pasilikti kitai dienai. Arba galite laikyti kruopas, kviečius ir ryžius patogiai uždarytuose stiklainiuose. Sandėliavimo stiklainiai yra geriausias pasirinkimas visiems šiems tikslams. Kulinoje turime platų pasirinkimą. Taigi rinkitės tokias maisto laikymo talpyklas, kurios ne tik jums labiausiai patinka, bet ir atlieka jūsų numatytą funkciją.

Sauso maisto dėžutės taip pat labai svarbios, kai reikia tobulai sutvarkyti virtuvės erdvę. Jos leidžia sutvarkyti sandėliuką ir virtuvės spinteles patogiai ir praktiškai. Permatomos maisto talpos leidžia lengvai pamatyti, kas yra viduje, ką reikia nusipirkti ir pan. Įsitikinkite, kad sauso maisto dėžutės turi sandarius dangčius, kad maistas nesugertų drėgmės iš oro ir ilgiau išliktų šviežias.

Kokie yra geriausi maisto laikymo indų prekių ženklai?

Maisto laikymo konteineriai yra tiesiog nepakeičiami. Kulina turi maisto saugojimo talpyklas kiekvienai situacijai ir tokių prekių ženklų kaip Brabantia, Eva Solo, ="/wmf/">WMF, Tefal ir Koziol yra sąrašo viršuje, kai kalbama apie maisto laikymo dėžutes. Pradedant pusryčių, pietų ar vakarienės likučių išsaugojimu kitai dienai iki paruoštų patiekalų laikymo artėjančiai įtemptai savaitei. Mūsų maisto laikymo indai ir pietų dėžės turi sandarius dangčius, kurie užtikrina, kad į indą nepatektų jokios išorinės medžiagos ir neužterštų maisto.

Maisto laikymo talpyklos su naujausiomis technologijomis taip pat užtikrina, kad jūsų maistas išliktų šviežias ir be bakterijų. Turėdami tokią naudą, galite būti tikri, kad jūsų patiekiamas maistas bus sveikas jums ir jūsų šeimai.

Kokios medžiagos naudojamos maisto laikymo indų gamybai?

  • Keramika – higieniška ir saugi maisto laikymui
  • Stiklas – labai geras, elegantiškas pasirinkimas kiekvienai virtuvei
  • Plastikas – labai populiarus, lengvas

Ar geriau maistą laikyti stikliniuose ar plastikiniuose induose?

Tai priklauso nuo to, ką norite laikyti. Jei ieškote talpyklų sausam maistui laikyti, galite rinktis plastikinį, stiklinį ar keraminį indą. Visos medžiagos tam puikiai tinka. Bet jei ieškote indo paruoštiems patiekalams ar maisto likučiams, kurie bus laikomi šaldytuve, tam geriausia rinktis stiklinę tarą. Nors plastikinės talpyklos yra lengvesnės ir itin praktiškos, laikant šaldytuve ar jas kaitinant, iš jų gali išsiskirti cheminės medžiagos.