Keliavimas

12 items total

Kelioniniai aksesuarai – nepamirškite jų supakuoti prieš leisdamiesi į kelionę

Ar esate aistringi keliautojai? Svajojate keliauti aplink pasaulį? Ar visada trokštate susikrauti lagaminą ir leistis į kelionę, net jei tai tik trumpos atostogos mieste? O gal jūsų darbe reikia keliauti ir lėktuve būnate taip pat dažnai, kaip ir prie stalo? Nesvarbu, koks būtų atsakymas, turėtumėte užsitikrinti, kad keliaujate stilingai! O Kulina padės susikrauti daiktus kiekvienai kelionei.

Kaip susipakuoti lagaminus?

Pirmiausia, pasirinkite lagaminą kuris atitiks jūsų kelionę savo dydžiu. Rankinis bagažas puikiai tiks savaitgalio kelionei, o didelis lagaminas puikiai tiks savaitei ar ilgesnėms atostogoms. Rinkdamiesi lagaminą įsitikinkite, kad jums patinka jūsų lagamino spalva ir dizainas, nes jis tikriausiai keliaus su jumis dar ilgai. Rinkitės stilingą ir funkcionalią kuprinę žygiams pėsčiomis arba labai trumpoms kelionėms lėktuvu.

Toliau įsitikinkite, kad turite lagaminų organizatorius ir kosmetikos maišelius, kad atskirtumėte skirtingus drabužių ir kosmetikos objektus. Taip pat galite naudoti kai kuriuos kelionių papuošalų organizatorius arba specialius kaklaraiščių, laikrodžių ar marškinių dėklus. Norėdami sutaupyti vietos lagamine, naudokite vieną iš drabužių lankstymo būdų, kuriuos galite rasti internete. Jie leidžia supakuoti daugiau arba suspausti visus daiktus į mažesnį maišelį!

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – įsitikinkite, kad jūsų bagažas yra pažymėtas, kad nepasimestų. Norėdami tai padaryti, naudokite stilingą vardo žymą ir nepamirškite apie kelioninę pagalvėlę, kad jums būtų kuo patogiau, ypač jei keliaujate su persėdimais arba planuojate keliauti traukiniu.