Tefal

Viskas prasidėjo nuo nepridegančios keptuvės – revoliucinio gaminio, dėl kurio gaminimas tapo paprastesnis ir patrauklesnis. Nuo tada Tefal tiekia jums virtuvės prietaisus ir aksesuarus, kurie yra „idėjos, be kurių negalite gyventi", ir kurios atitinka įmonės šūkį: palengvinti jūsų kasdienį gyvenimą!
243 items total
Ryžių virimo puodas NEW CLASSIC RK103811, juodas, Tefal TEFRK103811
Rankinis mikseris PREP'MIX HT461138, baltas, Tefal
59,50 €
TEFHT461138
Rankinis trintuvas OPTICHEF HB643138 3 viename, balta, Tefal TEFHB643138
Atsarginis konteineris skirtas COOK4ME+ XA610030 Tefal TEFXA610030
Blynų mentelė INGENIO, nailonas, Tefal
8,90 €
TEFK2060914
Bundt kepimo forma DELIBAKE J1640274, 22 cm, Tefal
17 €
TEFJ1640274
Up
More products

Tefal – patikimas partneris jūsų virtuvėje

Romantiška istorija už nepridegančios keptuvės

Tefal yra vienas iš rinkos lyderių, siūlančių virtuvės reikmenis ir virtuvės prietaisus. Tačiau šių praktinių gaminių istorija yra gana romantiška. Kaip viskas prasidėjo?

1945 m. prancūzų inžinierius Marc Grégoire stebėjo, kaip jo žmona kovoja su kiaušiniu, prilipusiu prie keptuvės dugno. Tada jis sumanė išrasti kepimo pietaisą su nepridegančiu dugnu – keptuvę, kuri nepriliptų net esant labai mažam riebalų kiekiui. Tiesą sakant, jis laikėsi jos patarimo ir, kaip ir naudodamas savo žvejybos įrankiams, keptuves padengė teflonu. Jis atidarė savo pirmąją gamyklą Sarcelles mieste Paryžiaus priemiestyje ir pasirinko prekės pavadinimą Tefal (derinys žodžių TEFlonas ir Aliuminis).

Tefal misija ir vizija

Tefal idėja paprasta – palengvinti žmonių gyvenimą. Nepridegančios keptuvės, daugiafunkciniai puodai ar akumuliatoriniai lygintuvai – tai tik keli gaminių, kurie tai daro, pavyzdžiai!

Siekdamas šio tikslo, Tefal nuolat diegia savo gaminius, tuo pačiu užtikrindami jų kokybę, patikimumą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

Tefal puodai ir keptuvės, maži virtuvės prietaisai ir priedai gali būti naudojami kiekvieną dieną ir ypatingomis progomis, padedant naudotojams lengvai gaminti maistą namuose ir dalintis išskirtinėmis akimirkomis su savo artimaisiais.

Inovacijos – Tefal prekės ženklo pagrindas

Tefal visada vadovavosi vienu paprastu sėkmės receptu: nuolatinėmis naujovėmis. Inovacijos taip pat reiškia, kad reikia įsiklausyti į vartotojus ir stebėti jų gyvenimo būdo pokyčius bei pritaikyti gaminius ir jų funkcijas prie kasdienio šiuolaikinio gyvenimo realybės.

Kai kurie žinomi Tefal išradimai:

  • neprideganti keptuvė, patentuota Marco Grégoire 1954 m.
  • 1996 m. buvo išrastas Tefal Ingenio asortimentas; daugybė puodų ir keptuvių su nuimamomis rankenomis, todėl juos lengviau sandėliuoti
  • 2000 m. Tefal sukūrė „Thermo-Spot" – naujovę, skirtą keptuvėms; Šis karščio indikatorius keičia savo formą, priklausomai nuo keptuvės temperatūros, rodydamas klientams, kada keptuvė pasiekė reikiamą temperatūrą, kad būtų užtikrintas tobulas kepimo rezultatas.
  • 2006 m. Tefal pristatė šeimos formato gruzdintuvą ActiFry, kuri leidžia vartotojams paruošti bulvytes ir kitus patiekalus su vienu šaukštu aliejaus.
  • 2012 m. Tefal pristato Freemove – pirmąjį belaidį garų lygintuvą; lygintuvas neturintis jokio kabelio, leidžiantis jo naudotojui laisvai judėti lyginant