Glotnučių gaminimo aparatai

10 items total

Smoothie maker - geriausias maišytuvas jūsų kokteiliams

Kas yra kokteilių gaminimo aparatas?

Kokteilių gaminimo aparatas - tai virtuvės prietaisas, kuriuo gaminami kokteiliai, t. y. sumaišyti gėrimai iš vaisių, daržovių ir kitų produktų, pavyzdžiui, jogurto, pieno ar baltymų miltelių.

Paprastai kokteilių gaminimo aparatą sudaro motorizuotas pagrindas, maišymo indas ir dangtelis. Maišytuvo indo (kuris dažnai būna stiklinis, metalinis arba plastikinis) dugne esantį peilių mazgą suka variklis.

Kokteilių gaminimo aparatų būna įvairių formų ir dydžių - nuo mažų, nešiojamųjų maišytuvų, kuriais galima paruošti tik vieną porciją, iki didesnių ir galingesnių, kuriais vienu metu galima paruošti daug porcijų. Kai kuriose versijose taip pat yra papildomų funkcijų, pavyzdžiui, keli maišymo greičiai, iš anksto nustatyti įvairių rūšių kokteilių nustatymai arba keičiami peiliai riešutams ar kavai malti.

Svetainėje Kulina siūlome platų kokteilių gaminimo aparatų pasirinkimą iš gerai žinomų gamintojų, pvz Smeg.

Kuo skiriasi kokteilių gaminimo aparatas nuo stalinio maišytuvo?

Nors kokteiliams gaminti galima naudoti tiek stalinius maišytuvus, tiek kokteilių gaminimo aparatus, šie du virtuvės įrankiai turi keletą esminių skirtumų.

  • Maišymo talpyklos: Dažnai prie kokteilių gaminimo aparatų pridedami aukšti, siauri (apie 0,5 l talpos) maišymo indai, skirti tik kokteiliams maišyti. Kita vertus, stendiniai maišytuvai paprastai turi platesnius ir didesnius maišymo indus, kurie geriau tinka didesniam maisto kiekiui maišyti. Smoothie makers puodelius taip pat galima plauti indaplovėje.
  • Dydis ir perkeliamumas: Dažnai jie turi papildomą kelioninį puodelį, kuriuo galima pasiimti savo namuose pagamintą kokteilį į kelionę.

Apibendrinant galima teigti, kad tiek kokteilių gaminimo aparatai, tiek staliniai maišytuvai gali būti naudojami kokteiliams gaminti, tačiau kokteilių gaminimo aparatuose yra papildomų funkcijų, specialiai skirtų kokteiliams gaminti. Stendiniai maišytuvai geriau tinka didesniam maisto kiekiui maišyti ir gali turėti daugiau pagrindinių funkcijų.

Jei esate sveikos mitybos gerbėjas, būtinai peržiūrėkite mūsų siūlomų elektrinių citrusinių vaisių sulčiaspaudžių ir pietų dėžučių pasiūlą.